Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
ivan.ik

Navak Track Day

Recommended Posts

Ljudi, hocemo li da ocistimo pluca nasim masinama?

Da se okupimo pa nesto zajedno,kako to vec ide. 

Ko je za? Ima li nas za grupu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije valjda da nikoga ne interesuje ?

 

subota 18.05.2013, od 10.00 do 13.00 časova
nedelja 30.06.2013, od 10.00 do 17.00 časova
nedelja 28.07.2013, od 10.00 do 17.00 časo

 

 

Termin vožnje Cena za grupu 10.00 - 13.00    150.000 din (maks. 40 vozača) 14.00 - 17.00 170.000 din (maks. 40 vozača)
Pogodnosti grupne posete najisplativije su ukoliko je moguće organizovati dolazak
više od 30 vozača zajedno. U slučaju kompletno popunjene grupe pristup stazi od tri sata dobija se
za 3.750  do oko 4.250 din zavisno od termina.

 

www.navak.rs/track-day/sledeci-track-day.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema onih kratkih termina više. Samo da znaš šta će Navak da ti napravi od kola ako budeš peglao 3h. Trebaće ti nove gume, diskovi, pločice, mali servis i ko zna šta još. :-)

Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nidza

Pa tesko da ce iko da izdrzi 3sata voznje bez pauze,jer posle 20minuta si crknut,znojav(klima se obavezno gasi), i osusenih usta.....
A serijski auto,bar ovi koje mi vozimo ce imati gomilu problema posle 5 krugova sa punim tempom. Mozda i posle 3,pogotovo ko se zezne pa ne ohladi krug,dva nego zabode u "boks"....

Nego mi se cini da je to bolje nego rostiljanje u kosutnjaku.....nek mi ne zamere rostiljdzije,volim i ja rostilj i to mnogo.....
Okrenemo par krugova,par hladimo auto,pa dva tri puta tako pa pauza,komentari,krivine,kako seces, kocis,kojom brzinom.....pa udri opet...
Meni to izgleda kao dobar provod.....zar ne?

A imao sam prilike par puta po par krugova na Navaku....bilo i drugih iskustava....npr. Budimpesta i Hungaroring.
Odvezao tamo oko 20 krugova......svi auti koji su korisceni su imali unistene kocnice...najvise zbog zamena vozaca u boksu, bez kruga za hladjenje...
E da vidite kakav je to dim i miris....jaci nego u Kosutnjaku(inace tamo nisam bio,bar ne na okupljanju). :w00t:

Edited by bravo_rej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo nas raspolaže sportskim mašinama koje su spremne za takav poduhvat nažalost, a i solidna je cena u pitanju, pogotovo za ljude koji bi se čak i dovezli iz unutrašnjosti...  :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se, ja bih najviše voleo da mogu 10min da ga provozam po stazi za svoju dušu, sve preko toga bi se već u povratku kući odrazilo na kolima, a i ne verujem da je bilo koji od automobila kojima raspolažemo spreman na više od pla sata konstantne torture na +30 stepeni i više..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tata spalio Djenku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plavi dim na auspuh!!!!! Navak ce ostati pusta zelja.......

@ Ivan

I ja izgleda "spalio Djenku".....ufff

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako nista ne bude od Navaka, uvek mozemo da organizujemo neku deonicu da mu ga malo "damo" da procistimo masine.

Zdravo je to i za kola, a bogami i za gazde :)

Ali mislim da je bolje da otvorimo posebnu temu za tako nesto da ne trujemo ovu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako nista ne bude od Navaka, uvek mozemo da organizujemo neku deonicu da mu ga malo "damo" da procistimo masine.

Zdravo je to i za kola, a bogami i za gazde :)

Ali mislim da je bolje da otvorimo posebnu temu za tako nesto da ne trujemo ovu.

Mislim da bi se organi reda obradovali tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel bolje za kola da se prociste petom brzinom na autoputu 170 - 200, ili druga,treca,cetvrta da se zavrti na vise obrtaje?

 

Naravno najbolje je autoputem lagano 150 npr dok se sve ne pročisti :) Potezanje do blokade u nižim obrtajima maltretira kola, pisaono je već više puta i diskutovano, pa da ne počinjem opet istu priču

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...