Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

hvala.razmisljala sam poskidati,ali bi onda bilo pozeljno i napred nesto odraditi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smrc ocu i ja siber :crybaby: ..... Moj ''Bravac'' hehe (ukrao sam ti nik) je metalik sivi i stvarno je :thumbup: zahvalna boja za shtroku!

Ko bude isao na karting u Utorak vidimo se tamo :welcome:

Ja iskreno ne znam zašto ljudi toliko gotive šiber, no to je stvar ukusa. Vidim da i ovaj Bravić, iako izgleda vrhunski sa tim felnama i u toj boji :unworthy: ima šiber ali ja iskreno savetujem svima da izbegavaju kupovinu auta sa šiberom i da nikako ne priskaču njegovoj ugradnji ako nemaju i ne moraju.

Prvo, klima je majka i ona je dovoljna da se u letnjim uslovima čovek razladi, bolje nego šiber. Drugo, ako šiber ugradjujete kako bi ste dobili neku vrstu panoramskog krova ili sta znam, onda bolje kupite auto sa panoramskim krovom (iako je ovo skupa opcija) I treće i najvažnije, šiber nakon godina vožnje, otvaranja, zatvaranja i drndanja, može da donese samo probleme.

Ja sam ga imao dok sam vozio Dzetu....rava noćna mora!

Problemi:

- na utoputu je staklo šibera od pritiska puklo i da nije bilo zavesica ispod stakla, sručilo bi se sve na glavu;

- konstantni problemi sa propuštanjem vode;

Voda je jako ne zgodna jer uvek nadjje put. S obzirom da je krov stalno izložen suncu, guma i lepak i sve što zapravo drži šiber na mestu se vremenom rasuši, i kad krene voda curenje je neminovno. Ja sam jedno veče krenuo u grad i kad krenuo pljusak i sve se završilo tako što što su meni pantalone bile totano mokre. Ono je bilo nehumano kako je počelo da curi i kaplje.

Rešenje sam tu našao u totalnom silikonisanju i zatvaranju šibera, na posletku, isto kao i da ga nemam.

Ja se zaista nadam da ovaj Bravić neće imati problema sa šiberom ali moj iskren savet je da, ako možete da izbegnete isti, to uradite :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

heheh...

nije me bilo neko vreme... sad vec imam i novo ozvucenje u autu (woofer,pojacalo) :D sutra verovatno stavljam slicice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujem da se dobro čuje :thumbup:...nego mogu li nekako ovi kablovi da se sakriju, skrate, pomere ili šta već...tj. da to sve i na oko (a, ne samo na uvo :D ) izgleda bolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

khmm ... da :) moglo bi se .... ali sama ne znam :/ bice skraceni cim se vreme prolepsa :D sto se zvuka tice...pitala sam se da lije moguce da mi kacket otpadne :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

opa :respect: extra izgleda a pretpostavljam da je i zvuk vrhunski ,ehh da smo blize pa da se to pogleda i uzivo :D ,i ko kaze da zene ne znaju sa automobilima :whistle: ,sve u svemu prelep autic :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo sa siberom, hit svaka cast kako si tu uhvatila.

No veoma lep auto i super felnice, posto si platila izduv i cije je marke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskreno,kad sam ga kupovala nisam ni primetila da ima siber hehe.hvala na komplimentu :) lonac je rucni rad+DTM nastavci kupljeni kod Pirketa (mnogo ljubazan sto ih je za mene napravio za par sati) :D izaslo me 110evrica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro zvuci i izgleda, a jos kada se inace 16 ventilac zavrti u visoke obrtaje sve zvuci samo bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...