Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

pozz...evo da i ja predstavim moj autic...fiat bravo 1.6 16v,sx oprema,abs,podizaci,centralna brava,elektricni siber...presao 192500km.nedavno stavljene alu felne 15-ke sa 195/50 pireli gumama...za sada samo jedna slika bice uskoro jos%29.gif

Bravo.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

lep auto a jos lepsi retrovizori :D

super izgleda, video sam slike i u temi sa puntom, jedina primedba je da bi mogao da bude malo nizi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ae molim te krupno retrovizore, da vidmo kako to izgleda... :thumbup:

Pohvale za auto, kulturna mašina...dobre felne, ako hoćeš malo da spustiš da još lepše izgleda...polako, dobićeš ovde ideja milion... :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

eee i mene interesuje sta je ovo na retrovizorima :D Folija ili je farbano? Nedavno sam kupio foliju sa crno belim kockicama kao trkacka zastava i nikako nisam uspeo da lepo zalepim na retrovizore :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

:unworthy: fino,fino...Sombor,hah,proveo sam tu dosta vremena i lepe i ruzne uspomene..

Koje je godiste auto ? :)

Jel ovo slikano na apatinskom putu ? :)

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala,hvala.... :smiling:

Da,mogao bi biti malo nizi..:/ ma videcu docice red i na to pa da ga spustim malcke :)

Retrovizori......nije folija a nije ni farbano....to su navlake koje sam uzela u nemackoj...( jedino resenje da mi decko ne uzima kola.....sramota ga tako voziti :devil: ) navlake su crne sa roza cveticima,ali sutra cu ubaciti jos nekoliko slika pa cete videti. :)

Auto je 2001. god.

Slikano je kod Tavankuta gde smo proveli sat vremena u blokadi puta :angry: . Slazem se,Sombor je predivan grad ;) A kakve su to ruzne uspomene? :(

Stex,imam jos jedan par crnih navlaka sa kosturom,imala sam i sa kockicama ali sam vec poklonila bratu....slikacu ti te crne pa ako ti se svidja poslacu ti :smiling:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali ja imam resenje za to,skinem ih pa onda mogu da vozim hahahha

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali ja imam resenje za to,skinem ih pa onda mogu da vozim hahahha

aaaaaa nema vise skidanja!!!

Extra izgleda, samo mali predlog ne bi bilo lose malo i da se plakne pre slikanja. :clap:

:D pa daaa.... padala kisa dan pre slikanja pa je zbog toga prljav :/ bice slika i kad bude cist ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima neka uvucena guma....i kad stavis na retrovizor onda se zategne pa fixiras sa nekim plastikicama koje dobijes uz navlaku....

Ne znam da lise moze kod nas kupiti...:/ cim slikam one druge...saljem ti slike...pa ako ti se nece svidjati....raspitaj se gde mozes kupiti drugacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) pa i jeste unikat.

hahah..."remek delo" :stuart:

lepa je crna boja....a meni se svidja i srebrna... siber je elektricni. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste crna lepa boja za Bravo ali je najgora sto se tice odrzavanja, i moj bravo je crni i cist je samo dok ga perem :D

Svaka tackica prasine se vidi, ako se posle pranja ne polira onom krpom ostanu fleke od vode..

Prosli auto mi je bio sivi metalik, dovoljno da pokisne i bude cist :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smrc ocu i ja siber :crybaby: ..... Moj ''Bravac'' hehe (ukrao sam ti nik) je metalik sivi i stvarno je :thumbup: zahvalna boja za shtroku!

Ko bude isao na karting u Utorak vidimo se tamo :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe...neka si ukrao ;) ee pa ugradi siber :p ... nazalost slabo stizem na forum :( pa i ne vidim kakvih sve desavanja ima.... gde bude taj karting?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko sta ovde krade,mora se ustanoviti :p ,a sto se tice uspomena iz Sombora....duga prica,oticice tema u off :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...