Jump to content
FAS Goran
loodilo

Koja boja Xenon svetala?

Koja boja xenona  

85 members have voted

  1. 1. Koja boju ksenona preporucujete za aftermarket ugradnju?

    • 4300K
      50
    • 5000K
      16
    • 6000K
      18


Recommended Posts

razlika u boji izmedju xenona i halogene ce se uvek videti, ali sto kaze NED kad ce to da se vidi?

diode za pozicije ne mogu nikako da se nameste a da se ne pali bulb failure, bez druge diode, transformatora ili slicnih gluposti, moj savet navikni se da gori, ja vozim tako vec vise od godinu dana i vise i ne vidim :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@the_reaper

Ima li sta novo po pitanju xenona?????? Mislim, group-buy i slicno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

za nas dvojcu :lol:

kazem ti pricao sam sa likom, 80e su u oglasima, mi ih dobijamo za 70 preko tog foruma, ako uzmemo vise setova ne moramo da placamo postarinu donece nam neko i to je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosle subote na BP video sam neke xenone, kaze covek kineski 70E a neki korejski u alu koferu 85E garancija 6 mes. Jel ima neko iskustva sa ovim korejskim? Inace covek je sa Banovog brda i ima i alarme, parking senzore...

Laki

Share this post


Link to post
Share on other sites

....i koferche :D

vidjao sam ih u prodaji, instalirane na auto nisam, ali to ti je sve isto, kinezi korea rusija bugarska u sustini nema razlike u kvalitetu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuj , ja sam verovatno sledeceg vikenda u BG-u, pa ukoliko ne bude nekog obimnijeg group-buy-a :rolleyes: , mogli bi da uzmemo mi pa da ja iskoristim eventaulni dolazak da preuzmem svetiljke!!!! :sofa: To je u Bg-u, zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisu nisu, lik salje postom iz subotice, ako budemo uzimali vise, ja uzimam za sebe i dva drugara, pa ako bude bilo jos, videcu ja sa njim da nam to neko donese, a i pitanje je da li ima on kod sebe, posto ih jednom nedeljno donosi iz madjarske

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, hoces li ti da ga zoves zbog tih 4 seta pre kraja sledece nedelje, ili ces da sacekas jos malo eventualne zainteresovane? :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze varijanta da on odande posalje busom, da majstoru 500 dinara i reshena stvar. jeftinije od post expresa i ostalih kurira.... a i stize isti dan za par sati

naravno uzme broj telefona majstoru i posalje vama da bi mogli da se dogovorite oko preuzimanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma oni i salju Post-expresom da bi mogli odmah da naplate, ovi donesu, mi njima damo pare za xenone i oni odnesu ovima u Suboticu, naravno ne jedan te isti postar , :rolleyes: Meni odgovara bilo koja varijanta, kako god da padne dogovor, samo da padne - ali ne kao chikavili u saht :vava: !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idem sutra do BP da malo pogledam neke stvar pa i da vidim sta se nudi od HIV kitova :lol: Ako neko bude tamo moze da me cimne na 060 396 70 30 mozda mozemo zajedno da dobijemo nesto na ceni.Vredi pogledati.Mene zanima u startu dva kompleta,kad jedem cevape nek su sa lukom :rolleyes: Tako da ako neko uleti moze samo da bude bolja cena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

..... kad su cevapi, nek su sa lukom..... :rofl::rofl::rofl:

Javi sta si uradio. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam tacno sta cu uraditi,al ovo je prilika da na jednom mestu vidim junk asortiman i da vidim za koliko se moze dobiti.Verovatno bi svi pristali na popust zbog kolicine vece od jedan.Bolje on da mi proda sa manjom zaradom nego neko drugi.Nabavna cena je u proseku 50e,tako da treba na kolicinu naterati trgovca da smanji dozivljaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK.Ispravite me ako negde gresim ili sam nesto prevideo.U principu to je ista roba svuda.Isti ljudi to valjaju samo na raznim mestima,zavisno od dana u nedelji.Sve to dolazi istim kanalima kod nas i samo je pitanje na kojem mestu ces uzeti i koliki popust ces ostvariti u trenutku kad resis da se pogadjas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sustinski tako je, meni se ova kombinacija svidela samo zbog garancije od godinu dana na sve pa i sijalice, inace sve je to isto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosao sam danas po BP onako na brzaka.Ponuda i poseta je bila slaba.Na svega tri cetiri mesta sam video HIV-ove i cene su izmedju 70 i 80 okupatorskih para.Dakle,to je to za sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pisao sam na onom drugom topicu u vezi xenona, al ajde i ovde cu.

znam licno coveka koji uvozi xenone iz kine, znam licno i coveka koji ugradjuje te iste xenone koje onaj prvi uvozi... :)

cene necu da lupam ovde jer sam ja moja dva seta (za kratka i duga svetla) odavno stavio na brava...

ali cu vam i ovde ostaviti ponovo br. tel. pa koga zanima neka pozove... 063/828-9493 - MILAN (decko koji ugradjuje)

ima garancija godinu dana, mogu da pohvalim njihove xenone jer sam prezadovoljan njima, nisam imao nikakvih problema do sada... eto to je sve sto znam...

PS stavljajte ljudi xenone, menja se dimenzija voznje totalno!!!! (e, da, moja preporuka su 6000k)

pozdrav!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao sam coveka ciji je broj the_reaper ostavio na pocetku, dakle, covek, tj. Pikec, u utorak porucuje xenone, ukoliko nema trenutno sta nama treba, pusti nam postom pojedinacno i 1 god . garancije!!!! Cene koje je ostavio the_reaper su jos uvek aktuelne. Ja se nesto mislim da mu porucim, zabole me glava od raznih kombinacija.... :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, ja ga obavestio sta mi treba, u utorak ga zovem pa javljam kako stoje stvari! :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...