Jump to content
FAS Goran
Dovla

Karting, utorak 22.05.2012. u 19h

Recommended Posts

Kacige jesu stare i krš, ali su u principu ok i služe svrsi. Neće vam se sigurno desiti da vam otpadne glava ili nešto slično tome :)

Ne znam kako je bilo ranije, ali potkape su sada stvarno ok, možda jesu oprane ko zna koliko puta, ali su čiste i čak mirišu na omekšivač :)

Meni se zadnji put kad sam bio tamo kaciga u jednom trenutku okrenula za 90 stepeni...morao sam da stanem da je namestim. Problem je isto što su viziri mnogo izgrebani, matirani, zamućeni... Naravno ne toliko da ne može da se vozi, ali svejedno otežava situaciju. Isto tako, opasno bi bilo voziti sa podignutim vizirom jer bi to moglo biti kobno ukoliko bi izleteo neki kamenčić ispod točka ili slične stvari... Za potkape i ja potvrđujem da su ok, što kaže Dovla čak i mirišu!

@Ticma: Mislim da sada ne možemo doneti nikakav sud o veštini vožnje! Mogu ja da kažem da sam Fernando Alonso, ali jbg kad nisam... isto tako mogu da kažem kako nemam pojma, a da ipak uopšte nisam loš...

Ako se dogovorimo nešto za neki naredni put, mislim da ćemo znati realno ko je kakav pa se može napraviti i takva klasifikacija.

Jedino što je realno, ako i to niko ne slaže :) , je da se podelimo po kilažama... Evo ja ću napisati, masa moga tela je 78kg! :)

Što se mene tiče, potpuno mi je svejedno s kim ću biti na stazi.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo bi pitati i da li ima popust. Ranije je bilo nesto ako uplatis 8 voznji odjednom imas valjda jos 10 min ili tako nesto.....

Kao sto rekoh treba pitati.

Neko je vec ranije pomenuo ne bi bilo lose da se dodje bar 15-20min. pre 19h.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Banjo mislio sam da svako kaze da li je ikada vozio ili u skorije vreme :D

78kg zive vage ili bez kostiju :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni je najbolje dogovoriti se na licu mesta,a sto se tice samog dolaska na stazu najbolje je doci oko 18:45

Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,ja danas necu moci da dodjem,iskrslo mi nesto sa autom,pa moram da resavam :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj dodjite i malo ranije ako moze bar 3,4 da vas opeglam pa da idem na posao...radim od 19:30 :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovešću i ja pojačanje, ali ne zna se da li će voziti ili ne... :whistle: Verovatno hoće... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam danas ispalio jer sam bio van grada, pokusao sam Bokija da kontaktiram oko 16:50 ali je bio nedostupan. Sorry

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra je bilo,valjalo bi ponoviti. I Nesa je bio na nivou,videcete snimak.

P.S. Boki i ja smo bili najsporiji sto je i za ocekivati obzirom da smo se prvi put susreli sa kartingom,ali i pored toga bilo je super.

Sent from my HTC Desire Z using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biće za večeras. ;)

Hajde da se dogovorimo što pre ako ćemo sledeći utorak opet da zovem da zakažem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sledece nedelje samo kao posmatrac, kratak sam sa $ :D

A i da vam dam malo fore da naucite nesto pa da se vozimo ko ljudi :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.boki

2. nidza

3. nidzin drug

4. chikavili

5. Dovla

6. Neša snimatelj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...