Jump to content
FAS Goran
Dovla

Karting, utorak 22.05.2012. u 19h

Recommended Posts

Nista jos nije sigurno,treba dovla da potvrdi da li ima slobodan termin u nedelju

Tapatalk

Edited by boki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje radni dan i to oko 18h ko sto rece Chelic booljas,veca je i verovatnoca da ce biti slobodno,a 16h je jos vruce,tako da u svakom slucaju ne preporucujem tu satnicu :p

Moze i event da napravimo,ako ocete...2x5min 2 na 2 flcs vs opcs i sl. Skupicu par ljudi,ako ne prijavljujem se i ovako

1. Dovla

2. Boki

3. drug Branko

4. Mijailovic P

5. Zeljko

6. Chelic

7. David

8. Ostoja

9. Roske

10.Ticma

11.Vili

12.Opelas :D

Edited by dti_let

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate kebo jesi lud kakvo crno mesanje sa vama opelasima ,sta tebi pada napamet... :p

Ja sam na nekom putu dovla ce danas napisati vreme i datum,kako stvari stoje bice radni dan,verovatno utorak....

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Dovla

2. Boki

3. drug Branko

4. Mijailovic P

5. Zeljko

6. Chelic

7. David

8. Ostoja

9. Roske

10.Ticma

11.Vili

12.Opelas

13.

14.kanjavi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedeljom je uvek gužva, najbolje bi bilo kada bismo mogli da se organizujemo za neki radni dan! :)

1. Dovla

2. Boki

3. drug Branko

4. Mijailovic P

5. Zeljko

6. Chelic

7. David

8. Ostoja

9. Roske

10.Ticma

11.Vili

12.Opelas

13.

14.kanjavi

15.banjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto ja na stranici za glasanje za dan voznje nemam nista? Jesam zakasnio, jel anketa skinuta sa stranice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Dovla

2. Boki

3. drug Branko

4. Mijailovic P

5. Zeljko

6. Chelic

7. David

8. Ostoja

9. Roske

10.Ticma

11.Vili

12.Opelas

13.

14.kanjavi

15.banjo .

16 Manfred

Sto se tice vremena, kad god samo da nije vikend...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima mesta upisi se na spisak,ako ne znas kako pogledaj par postova u temi videces.... ;)

Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima mesta za sve ko god se prijavi. Za sada je najviše ljudi napisalo da im odgovara utorak 08.05. od 19h i do večeras ću znati da li je taj termin slobodan pa ću javiti ovde. Do tada molim sve da se upišu na anketi:

http://www.doodle.com/p8b6uhybqh5s8bvh

Kako bih imao okviran broj ljudi kada budem rezervisao.

@Branko - meni radi ok, a vidim i da drugima radi ok pošto se upisuju... probaj opet ili iz drugog browsera. Možda pokušavaš sa posla da uđeš pa možda imate neko ograničenje na netu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle potvrđeno je!

Utorak, 08.05.2012. od 19h karting staza Ada huja.

Za one koji ne znaju to se nalazi ovde:

Ada_Huja.jpg

Kada idete Višnjičkom ulicom ka Karaburmi, sa leve strane ćete videti novi Fiat centar Radulović i tablu za skretanje levo ka Uradi sam. Kada tu skrenete levo (krug sa dve strelice na slici) idete do table koja vas navodi desno i na kojoj piše Kartodrom Ada huja i mislim da ima još jedna tabla za Restoran Ada Huja ili tako nešto. Na kraju, pre krivine nalevo ima ulazak na veliki parking (obeležen trećim krugom) i tu se parkiramo. Na slici taman možete proučiti malo i oblik staze da znate sa čime ćete se susresti ;)

Prema popunjenoj anketi to odgovara svima osim Transporter131 koji eto, može da pokuša da se reorganizuje :)

Važne napomene:

- planirajte raniji dolazak NAJKASNIJE u 18:45 da budete tamo kako bismo se dogovorili kako ćemo da vozimo tj. kako ćemo se podeliti, da se upoznamo sa osnovnim pravilima itd;

- ponesite neke stare stvari u kojima ćete voziti jer kartinzi umeju da bace malo ulja;

- preporučujem da ponesete duge rukave i nogavice koliko god bude toplo napolju;

- bilo bi dobro što pre da potvrdite svoj (ne)dolazak kako bismo se što bolje organizovali, a prijave su moguće sve do utorka u 18h na ovoj temi;

- cena je 1000rsd za 10min! Kao što rekoh, možete voziti koliko god hoćete pri čemu je 10min zaista dovoljno iako deluje malo. U svakom sučaju plaćate 1000rsd za svakih dodatnih 10min pa možete voziti i sat vremena, ako želite i možete (fizički i finansijski :) ). Bilo bi dobro da naglasite ukoliko planirate da vozite više puta da bismo se bolje organizovali;

Trenutno prijavljeni:

1) Boki

2) Chikavili

3) Chelic

4) kanjavi

5) David_WRRT

6) Ostoja

7) banjo ispaljivač :harhar:

8) Nenad K

9) Dovla

10) drug Branko

11) Roske

12) Ticma

13) Opelaš

14) Manfred

Ako sam nekoga zaboravio neka se dopiše, a ako neko od navedenih neće doći takođe neka se OTpiše :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Boki

2) Chikavili

3) Chelic

4) kanjavi

5) David_WRRT

6) Ostoja

7) banjo ispaljivač :harhar:

8) Nenad K

9) Dovla

10) drug Branko

11) Roske

12) Ticma

13) Opelaš

14) Manfred

15) Goran Zemun

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Boki

2) Chikavili

3) Chelic

4) kanjavi

5) David_WRRT

6) Ostoja

7) banjo ispaljivač :harhar:

8) Nenad K

9) Dovla

10) drug Branko

11) Roske

12) Ticma

13) Opelaš

14) Manfred

15) Goran Zemun

16) nidza

Edited by nidza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo bih hteo još da dodam, da oni tamo imaju neke kombinenzone, pa ukoliko neko želi može da obuče! Isto tako kacige su im katastrofa, ja ovog puta nosim svoju! Tako je bilo pre nekih mesec dana! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa u principu ja nikad nisam oblacio kombinezon, samo neka stara trenerka koja se uvuce u carape i to je to :)

Ako koristite njihove kacige bilo bi pozeljno da imate svoje potkape, njihove su oprane ko zna koliko puta i kako.

1) Boki

2) Chikavili

3) Chelic

4) kanjavi

5) David_WRRT

6) Ostoja

7) banjo ispaljivač :harhar:

8) Nenad K

9) Dovla

10) drug Branko

11) Roske

12) Ticma

13) Opelaš

14) Manfred

15) Goran Zemun

16) nidza

17)Ticma mladji (90%) :)

Edited by Ticma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kacige jesu stare i krš, ali su u principu ok i služe svrsi. Neće vam se sigurno desiti da vam otpadne glava ili nešto slično tome :)

Ne znam kako je bilo ranije, ali potkape su sada stvarno ok, možda jesu oprane ko zna koliko puta, ali su čiste i čak mirišu na omekšivač :)

Inače, ima li neko predlog kako da se podelimo po grupama? Da li da se delimo nekako random ili da napravimo neke ciljane ekipe tipa "oni koji nisu nikad bili", "oni koji su bili nekad", "oni koji znaju da voze"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinite me sa spiska, zaboravio sam da je u utorak Metallica na uscu :band:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo bi da uzmemo u obzir kilaze otprilike i naravno umece u voznji :) i da usaglasimo neka osnovna pravila cisto da posle ne bi bilo neke rasprave ko je kome sta i kako.

Edited by Ticma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...