Jump to content
FAS Goran
Dovla

Karting, utorak 22.05.2012. u 19h

Recommended Posts

EDIT: Nakon dogovaranja određen je tačan datum i vreme vožnje kao što je navedeno u naslovu. detalji o konkretnoj vožnji se nalaze ovde:

http://www.fiat-lanc...=60#entry814064

Vidimo se!

-------------------------------------------------------------------

Da li ima zainteresovanih za karting druženje?

Najpre bih voleo da vidim koliko ljudi je zainteresovano, pa onda možemo da se dogovaramo oko toga kako će sve izgledati, tj. da li ćemo se nalaziti jednom godišnje ili ćemo da se organizujemo češće ili čak redovno (jednom mesečno, nedeljno svaki dan :D ).

Okvirno, vožnja košta ~1200rsd za 10min vožnje. E sad, tu postoje mnoge kombinacije u vezi grupnog iznajmljivanja, pa može da se iznajmi cela staza po satu i tako neke silne gluposti, pa to izađe i jeftinije, ali sve to zavisi od broja zainteresovanih ljudi itd.

Zato, hajde da se prijave svi zainteresovani, da odemo možda u jednom terminu da svi vide kako to sve izgleda pa da onda procenimo kako će to dalje da se odvija. :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajna ideja Dovla. Jel govorimo o autokomers karting centru? Ja bih isao vrlo rado, dobili su ove godine nova karting vozila od 270cc. Za neupucene ranije su bili 200cc. Imali su i od 400, ali im je ostao samo jedan.Evo sajt pa nek se ljudi malo informisu http://www.kart.rs/

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajmo onda spisak,da se ne bi igrali matematike 

1.Dovla

2.Boki

3.drug Branko

4.Mijailovic P

5.Zeljko

Sent from my LG-E510 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam mislio na Adu Huju pošto pošto sam čuo da je bolja staza kao staza, a i da imaju bolje kartinge. Mada, svejedno bitno je da se družimo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Dovla

2. Boki

3. drug Branko

4. Mijailovic P

5. Zeljko

6. Chelic

7. David

8. Ostoja

9. Roske

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Dovla

2. Boki

3. drug Branko

4. Mijailovic P

5. Zeljko

6. Chelic

7. David

8. Ostoja

9. Roske

10.Ticma

Dosta je bolja i brza staza na huji a i kartinzi su bolji. Na komercu je bilo dosta lomljave a neki su cak prolazili kroz ogradu i zavrsavali u kanalu pored auto puta :thumbsup:

Edited by Ticma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa po svemu sudeci i vozice se huja samo se ceka dovla sa informacijom o terminima i ceni

Tapatalk

1. Dovla

2. Boki

3. drug Branko

4. Mijailovic P

5. Zeljko

6. Chelic

7. David

8. Ostoja

9. Roske

10.Ticma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Situacija je sledeća - na Adi Huji su u fazonu 1000rsd za 10min vožnje bez obzira da li ćemo voziti samo 10min, ili ćemo voziti satima... Ono što je bitno, računa se 10min EFEKTIVNE vožnje što znači da za sat vremena može da se vozi 5x10min. Drugo, maksimalan broj vozača na stazi je 5. Treće, 10 minuta je stvarno dosta i verujte, uopšte nije naivno izvoziti tih 10min naročito ako neko vozi prvi put. Nebitno je kojim danom se vozi, cena je ista, samo treba najaviti 3-4-5 dana unapred. Zbog toga, ja sam napravio ovu malu anketu:

http://www.doodle.com/p8b6uhybqh5s8bvh

To su dani za sledeću nedelju. Treba da popunite kojim danima vam koji termin odgovara, pa ćemo recimo u sredu 02.05. uveče prelomiti koji termin odgovara većini pa ćemo u četvrtak zakazati jedan termin sledeće nedelje. Posebno naglašavam da se ova anketa odnosi na NAŠE slobodno vreme i na osnovu nje ćemo onda tražiti slobodan termin na stazi.

Ako imate bilo kakvih dodatnih pitanja, tu sam popunjavajte anketu do srede uveče ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko sedne prvi put toliko ce ga puci adrenalin da ce mu kolena klecati kad izadje iz kartinga to garantujem :) ne znam da li je neko od vas vozio na huji ali brzine se krecu i do 80km/h i potrebno je dosta umeca da se ostane na stazi u brzim krivinama, ma videcete vec ;)

Dovla zar ne bi bilo jednostavnije da je vikend u pitanju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mogu svakim radnim danom posle cca 18:00

Sledece nedelje su izbori a one tamo osek.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

+ chikavili (osim nedelje, popunio anketu)

Vozio sam ja vise puta na Adi Huji - odlicna staza i solidne masine - 10 minuta je vise nego dovoljno za vecinu ljudi. Jednom prilikom sam vozio 2x10 minuta i jedva sam se dovukao kuci tog dana :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Dovla

2. Boki

3. drug Branko

4. Mijailovic P

5. Zeljko

6. Chelic

7. David

8. Ostoja

9. Roske

10.Ticma

11.Vili

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozice se nedelja pre skupa od 16h pa posle idemo na skup,naravno ako tad bude slobodan termin...

Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...