Jump to content
FAS Goran
Mijailović P.

Registarske tablice >>> Izgubljeno - nađeno

Recommended Posts

Malo sam pretrazivao net ali nisam nasao kompletnu temu.

Ne znam kakav ce odziv biti jer je pitanje koliko su ljudi navikli da ovakve probleme resavaju preko foruma.

Na sugestije drugara sa foruma , usudjujem se da otvorim ovakvu temu iako nemam bas neku viziju o tome.

Ako nesto nije u saglasju , molim pomozite. Tako pomazemo svima koji su u nevolji usled gubitka tablica.

Nesto slicno sam nasao na http://www.facebook....30820880353452/ ali nisam proveravao.

Ideja mi je da se kolege vozaci mogu negde informisati o njihovim eventualno pronadjenim tablicama.

Tema je podlozna svim promenama na bolje ! :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada se prica na ovu temu, ja sam uvek prvenstveno za preventivu (kao i za mnoge druge stvari :laughing: ). Iz tog razloga:

posto je kod nas dozvoljeno busiti tablice pricvrstiti iste diskretnim srafovima, pop nitnama ili na neki drugi nacin; ja sam npr. tablice napred fiksirao sa 4 srafa u uglovima direktno u branik, a pozadi sa 4 srafa u metalni nosac tablice; licno plasticne ramove ne mogu ni da zamislim na svom autu, ni zbog funkcionalnosti ni zbog estetike;

Na taj nacin se bar mozemo zastititi od spadanja celog rama ili ispadanja tablice iz njega. E sad, ako se neko bas nameracio da ukrade tablice, nista ga nece zaustaviti.

Video sam par tih "kvalitetnih" ramova, ono je smesno na cemu se drze i nije mi jasno kako to ljudi mogu da stave. Znam par slucajeva gubljenja tablica i u svom okruzenju upravo iz tog razloga. Relativno skoro sam istrcao na crvenom na semaforu da coveku u Puntu ispred sebe kazem da mu tablica sa sve ramom visi i samo sto nije otpala.

I cimanje je i trosak vaditi nove... Nadam se da moj dobronamerni savet nije preveliki off...

Share this post


Link to post
Share on other sites

posto je kod nas dozvoljeno busiti tablice...

:question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji tema o tablicama i njihovm montiranju itd.

Namera mi je bila da se ljudi javljaju ako pronadju necije tablice a isto tako oni koji su ih izgubili mogu naci korisne informacije o njima!

Nije problem spomenuti i to kako ih bezbedno montirati radi predupredjenja eventualnog problema ali ne bih da zatrpamo temu.

Polazim od cinjenice da je bar neko naisao na neku zagubljenu tablicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podrzavam ovaj predlog...nisam o ovome razmisljao do pre dva dana...ali kada sam zatekao vozilo bez zadnje tablice...ova tema mi je upala u oci...tako da...u svakom slucaju odlicna ideja da se pokrene ova tema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to sve sa pis*ivim plasticnim ramom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav

Juce, 02.11 nadjoh kod naplatne rampe ispred Jagodine u pravcu Jagodine tablicu na putu. Broj je BG 686 UN.

Ako je neko izgubio ili zna nekoga ko je izgubio eto, moze da me kontaktira da ne placa novu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mozes odnesi je do najblize pol.stanice, pa ce oni naci vlasnika :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cale nasao prekljuce tablicu na ulici, pa ako je necija neka mi se javi.

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče sam video tablicu na putu uz reku ispod kalemegdana zabijenu u stubić, 100 metara od Lukoil pumpe, žurio sam, pa nisam video oznaku, niti sam mogao da slikam nisam telefon poneo sa sobom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu napisali admini koju sam registraciju nasao pa da dopunim:

BG-557-ĐD

Послато са GT-I9100

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci izgubio sam tablicu, ili je neko skinuo :( NI 006 ĐS Prijavio sam u policiju, al kazu da sacekam mozda se pojavi negde. Ako je neko slucajno nasao molim vas pomoc. ;) poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi izgubljena je tablica s mog audija 80 reg oznaka vs019cl sa plastikom (zadnja tablica) na putu izmedju zablja i zrenjanina ako neko vidi neka me kontaktira  062 8 561 880 pedja

 

zza65.jpg


ako neko nadje tablicu neka me pozove na telefon jer nisam pri netu stalno .oduzicu vam se za ovo.062 8 561 880 znaci vs019cl  

Edited by pedja punto
spojeno & popravljen link za sliku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar ne ode za 2.500e?

Share this post


Link to post
Share on other sites

prodat je on al je ovaj tablicu izgubio sto ga je uzeo.ako je ne nadje izvadicemo novu i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako vam tablica ne bude pronadjena, moracete da uplatite troskove izrade novih tablica, nove saobracajne dozvole i nove nalepnice. Danas me je sve to kostalo oko 4200 dinara. Takodje morate da prilozite staru saobracajnu, kopiju polise osiguranja, registracioni list (izdaju tehnicki pregledi), drugu-staru tablicu ako je bar ta 1 ostala i prijavu da vam je ukradena ili izgubljena tablica od ranije. 

Naravno, cim primetite da nedostaje tablica/e, odmah prijavite u najblizoj policiji, dobicete potvrdu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...