Jump to content
FAS Goran
bane1321

Novi Bravo 1.9 120ks - ostvarenje sna 2. deo

Recommended Posts

Nemoj da ga nabudzis vec ga lepo ugradi! Greota je nabudziti na takav auto ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj nedostaje mi to budzenje... Sa Tipom 1.4 sam po celi dan visio u garazi i nesto budzio. Sad i da hocu ne znam sta bih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno, ako hoćeš tempomat, nemoj da ga ugrađuješ bez donje plastične obloge volana. Ako je sečeš - "šlicuješ", nije kao na stilu, već je ručica potopljena skoro 1 cm, pa će ružno da izgleda.

Nabaviš kao ja donju plastiku original, i nema da se brineš...Radi, a i izgleda kako treba! :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma necu da secem nista. Nije ni toliko skupa, a i nije mi ''sablja zavrat''. Ove god ne planiram duzi put. Cuo sam se sa ortakom u Italiji, pa ce probati tamo da mi nadje! U svakom slucaju hvala na savetima, dodjem pivo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutros popiz...o.

Cuknuo me komsija ili njegova zenica dok se uparkiravao. Na srecu samo je kukom malo ulubio tablice. A ono sto me iznerviralo je da je pre njega tu bio parkiran karavan astra g, a on ili ona nisu mogli da uglave puga 206. Da je bar ostavio poruku na autu tipa izvini dodjem ti pivo ili sta vec... ufff

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitam na prinovi i jednoj i drugoj, bravo za Bravo! Voleo bih da dobijem malo slobodnog vremena pa da se

svi mi sa novim "bravićima" na nekom skupu poredjamo jedan pored drugog.

U zdravlju da se voziš s porodicom !

Share this post


Link to post
Share on other sites

@smeker

Hvala najlepse. I ja sam u skripcu sa vremenom - pokusavam da se izvucem na neko okupljanje vec mesec dana...

I poceo sam malo da majstorisem. Rekoh da probam malo da se igram sa karbon folijama unutra.

Fotografija0084_1.jpg Fotografija0083_1.jpg

Za prednja vrata cekam da ugrabim malo vise vremena... Uzeo sam malo veci komad folije, pa cu vezbati :coffee:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, kada vidim kako padaju cene - ja sam 2010. u leto platio Brava (1.9MJT/120ks, 2007., 101000km) 8700E. Dakle, ne racunajuci novac dat za servise, cist gubitak od oko 2000e u nepune 2 godine. :(

Sta da kazemo mi sto smo uzeli auto pre krize... :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto sam ja tako 2008. kupio Stildžu za 8700, pa bas tada padose cene...al sam zato prosle godine jeftinije pazario Brava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

razmisljao sam o crnoj, ali mislim da se siva bolje uklapa, posebno sto je i tabla u malo tamnijem sivom karbonu + sto su tapacirunzi sivi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan veoma kulturan fiat iako nije zastupljen u tolikoj mjeri jos kod nas u BiH, a tako i kod vas u Srbiji bas je lijepo vidjeti svaki novi na cesti! Neka je sa srecom i da te sluzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo zezanja u ove vrele dane:

 

Fotografija0017.jpg
 
Fotografija0018.jpg
 
Fotografija0020.jpg

 

 

Ruzno mi delovala ona crna plastika na vratima, B stub, pa resih da je malo modernizujem - prelepim crnom metalik folijom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovde prvo da najavim prodaju, dok ne dodje lepse vreme da ga ljuCki operem I islikam, pa cu postaviti I oglas!

Trenutno presao oko 208 000km (nesto manje, ali ga jos vozim)

Veliki servis uradjen na 183 460km, poslednji mali na 204 251km.

Auto odrzavan kod Gorana redovno!

Ko zeli vise info, s'obzirom da nije tema u oglasima, moze na pp!

 

Inace sad vidim kolika sam lenstina bio u vezi ove moje teme!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...