Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Evo i ja postadoh fiat/lancia vlasnik. Posle godina raznoraznih razlicitih kola slucajno mi zapela ova Lybra za oko. 2001 god,jtd 115ks 220000 presla (ima sve papire) uvezena iz Nemacke.Bila je toliko jeftina da je bila glupost ne kupiti je 2400 evra(zatrpao se covek kolima pa izvlaci kes) Kad sam napunio 18 god dobio sam od tate Fiat Regatu 100 SIE koju je on kupio novu 1987 god,i ako je imala samo 8 god kad sam je ja dobio i jedva preko 100000km zadavala je dosta problema al je isla kao zlo :)"talijani" su me uvek privlacili ali me iskustvo sa Regatom uvek cinilo opreznim, elem da se vratim utiscima oko Lybre,lepo ide,odlicno vuce,kvacilo meko,plivajuci ne lupa,uradio veliki servis i promenio creva od klime i to je to.Auto uzet za posao sto znaci da ce dnevno prelaziti oko 100 km,Dosadasnja potrosnja po bordu 6.2l (70 posto vangradska)Slike stizu cim provalim upload :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A u ,al si ti mator,ahhaha ,dobrodosao na forum i klub,u nedelju imas skup ,pa mozes doci.

Okaci slike libre da malo komentarisemo :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

xxx1106.jpg xxx1107.jpg xxx1108.jpg

A u ,al si ti mator,ahhaha ,dobrodosao na forum i klub,u nedelju imas skup ,pa mozes doci.

Okaci slike libre da malo komentarisemo :thumbsup:

Natukao celih 35 god :) Pokusacu da dodjem al se posao i porodica "bore" protiv toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mene se svidela bas sto je teget metalik.Za taj novac i da ne valja prodao bi je,ne moze se puno izgubiti.Samo bez obzira sto je to jeftin automobil zao mi ga za ovo drljanje oko posla.Sad kad poludim za Lanciama,ima dogodine da padne jedan Thesis za porodicu :))))))))))))))))))))))))))))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se jednako dopada i siva i da mi je takva dopala ne bih se zalio. Siva je sigurno "zahvalnija" na ovoj se svaka prljavstina vidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra! Odlična boja, ali osetljiva. Jeste da imam sivu, ali i ona ima muku...ako hoćeš da izgleda perfektno, mora i da bude izglancana žestoko...Ovu jednom kad ispoliraš, samo duneš...(naravno i vosak na nju)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra,dobra :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamenjeno kvacilo,moglo je i staro jos da ide ali postalo tvrdje. 15200din komplet,videcemo dokle ce,mada bi trebalo nesto duze da izdrzi jer je vecina km na otvorenom putu.Cak su bivsi firmini stojadini izdrzali preko 100000km bez zamene lamele tako da se nadam da ce i ova izdrzati bar 50k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravih da dodam,dok je menjao kvacilo proveren plivajuci,majstor (inace moj prijatelj ) kaze da je u jako dobrom stanju,nema lufta.Takodje kaze da je ovo prvi jtd motor kod kog nije nasao nista u crevu od turba,izgleda kao novo,inace pre nego sto je otvorio svoj servis radio je godinama kod "Stojanova" pa se nagleda dosta tih motora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lybreta bila u domovini. 2500 km po Italiji i nije ni stucnula a prosecna potrosnja 6.2. Zao mi je sto nisam slikao,na prakingu moja Lybra i jos tri talijanske jedna pored druge. Izgubih onu ukrasnu platiku iznad desnog svetla za tablicu,imali neko ideju gde se to moze kupiti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lybri se konacno sa carine vratio "brat" kog da nisu privremeno uzeli nebi je ni kupio.Sad imam priliku da ih direktno uporedim. Audi je 2.0 benzin 130 KS (i ako pise 3.0) i ne vuce ni blizu kao Lybra.Ide on lepo ali nema onih udara obrtnog momenta kao kod Lancie.jedini plus po meni je sto unutra ima nekih bolji utisak cvrstine ali to je vise subjektivna kategorija

IMG109.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo da osvezim temu,Lybra od aprila do sada presla 26000 km,pored zamenjenog kvacila i servisa nista nije radjeno.Zamenje amortizer 5-ih vrata i stavelje zimske gume.Ako sam u pocetku bio sumnjicav sada sam ubedjen da je to bila extra kupovina

Edited by parkvets

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opa, pa dosta ti prelaziš. Što opet nije loše ako je u pitanju otvoren put...a još bolje ako je u pitanju auto-put!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prelazim dosta,uglavnom regionalni put pa mi je prosecna potrosnja 6 (prosecna brzina 51kmh,volim da cujem one kojima auto trosi 4.5mozda al u bajci ),prelazim ja jos i vise ali na drugim vozilima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prelazim dosta,uglavnom regionalni put pa mi je prosecna potrosnja 6 (prosecna brzina 51kmh,volim da cujem one kojima auto trosi 4.5mozda al u bajci ),prelazim ja jos i vise ali na drugim vozilima

Možda 1.3 mjet troši toliko, ali 1.9 JTD nema šanse ispod 4.5. Libra je to!

Da, daj i bubu da vidimo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo sam da Passat kad vozis 90 vraca naftu u rezervoa:).Slede slike u ponedeljak jer mi je u firmi u garazi,nazalost Buba nije registrovana(bilo bi mi previse 5 registrovati) ali je u voznom stanju.Imam i Porsea 924S iz 1988 god (nisam jos video kod nas S model ),drugi sam vlasnik,imam i servisnu knjizicu i original racun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...