Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
TaxistaKG

Fiat Tipo 1.4 - može li letva od nekog drugog auta?

Recommended Posts

Prijatelji moji dragi, hoću da kupim novu letvu volana komplet, pa reko da Vas pitam da li mogu umesto da uzmem od Floride 1.4.?

Tipo je takođe 1.4, nema servo, nema ništa, totalna kloterica od opreme. Za Flojku je oko 4000 dinara, a za Tipa skoro 8000

Hvala Vam prijatelji unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procurela letva volana -servo- na suvozacevoj strani.Fiat Tipo 1.4ie u pitanju.

Da li se isplati reparacija ili polovna.Moze li letva od nekog drugog modela-nova?

Ako neko ima letvu neka javi na PM.

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

isplati se reparacija

treba zameniti samo zavrsnu gumicu tj onu ispod one manzetne u telu letve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze li to da uradi mehanicar i mora li da skida celu letvu.Kakva je ta gumica-neki obican semering ili nesto drugo.Pitam zato sto bih to poverio mom mehanicaru komplet posao, da ne nosim na reparaciju kod nekih specijalizovanih radnji koje se time bave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Letva od drugog modela ne moze,ali i nemas potrebe za tim,imas tipa,stranca,lupanog,itd,pamozes naci,imas isto tako reparaciju,pa na kraju novu,a tvoj majstor,moze to da resi,ali nema probni sto da proveri,pa se moze desiti vratis na auto,a ono nista,dzabe radili,piski i dalje... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok naso polovnu za 40eura, provericu je kod Coke, pa ako valja montiram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moja servo letva gubi ulje a vozim tipo 1.6. majstor mi rece da se ne reparira nego da uzmem polovnu. ali mislim da nije tako. sta mislite moze reparacija na servo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma gde tacno gore nije to sam resio na pumpi je verovatno. Videcemo sutra idem u Medosevac kod onih sto si mi reko Buco. javicu sta mi napravili i kolko pare resavam ceo trap sutra. i da mu vratim Alu felne moje najjace imam i nove gume letnje ima da leti. :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nemam pojma gde tacno gore nije to sam resio na pumpi je verovatno. Videcemo sutra idem u Medosevac kod onih sto si mi reko Buco. javicu sta mi napravili i kolko pare resavam ceo trap sutra. i da mu vratim Alu felne moje najjace imam i nove gume letnje ima da leti.

 

Kod kog u Medosevac dolazis ziv ti ja? :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Medjurovo sam bio pomesao sam... hehehehe sredio sam sve dve viljuske nove nov homo zglob lager i kuciste gde lager ide osteceno bilo pa sam stavio i to. novi delovi sve 14300 mi izaslo komplet. ruke bilo 1600 i ostalodelovi. Za polovnu letvu mi trazili 80e sa montazom to nisam radio na tamo cu ili cu sam da resim to videcu ako mi se kanal oslobodi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na tempru stavio od brava i prezadovoljan sam.Original pase i puno je lakse okretati volan nego sa original temprinom.Verujem da je tipova letva ista.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potvrdjujem da odgovara od Brava ili Brave ukoliko je letva bez servo uredjaja Nova kosta oko 6500 din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...