Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pa, u svakom slucaju bi trebalo da se skupimo i malo se izdruzimo kad budem bio u SD. Kao neki micro skup: Jankovic, Beli, Dushman, Infuzija_sd...Na parkingu kod Rodica kod Tri heroja, npr. A, posle negde na poneku ljutu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav mikro skup, treba da napravimo veliko okupljanje  :thumbup:

 

mislim da bi trebalo da izbegavamo taj parking koji se placa :D 

 

Sto se tice torti, ja volim cokoladne i vocne torte, treca vrsta ne znam da li ima i ne zanima me, ali rekao sam devojci i kevi da sledeca torta za rodjendan mora da bude okrugla, kao guma, sa zutom felnom, pa one neka se dogovore kako ce i sta

 

sutra pocinjem da radim, sto znaci da ne moram da prodajem felne  :cheers: 

 

Gile sto se tice tvog predstavljanja auta, tema ima zabrinjavajuce mali broj stranica, pa cemo mi kao tvoji drugovi da se potrudimo da stranice porastu  :harhar:

 

i imas PP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo je bilo komplikovano da se izbusi rupica da prodje sraf koji drzi ram posto je iza greda branika. I da ne bih busio 20 rupa po braniku, iskoristio sam one koje su tu bile za ram svajcarske export tablice. Ona velika cetvrtasta. Jos imam obe. Dve table aluminijuma za koje sam dao 60chf, sir im njihov!  :realmad:

 

sansz_05.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bar su ti ostale. Za ove naše daš 5000 i još moraš da ih vratiš posle 7 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bar su ti ostale. Za ove naše daš 5000 i još moraš da ih vratiš posle 7 godina.

 

Zapravo su 2200din, ali ne vrede ni 220. Posle 2 meseca je prednja vec bila izlupana i izgrebana. 

Sad moze na njima da pece paprike :D

 

Ove kad vidim automatski pomislim na gorespomenutu aktivnost

 

Alu_patosnice_niklovane_slika_O_2123325.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam se pohvalio sto imam modernu torbu za ćopavca. Design&Made by Tašta! Ima i dzep da stavim cokoladicu da se okrepim kad zamenim tocak.  :laughing:

 

DSC_0075.jpg DSC_0076.jpg 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U poverenju, mislio sam da ce biti od nekog crnog, stelt  materijala, al ajd sad. S taštom nema Cile-Mile. .....samo Mile!   :laughing:

Edited by gile smederevo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo je okreni da ova kreacija od dzinsa gleda nadole :D i sta ce ti toliki kisobran u gepeku. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa donje strane je takodje jeans! :-D

a kišobran?- Ako mi propusti krov! :-D (mrzim one male, ženske. jurim da nadjem neki sa FIAT logom,al bezuspešno)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato ja nosim kabanicu, spakujes je u malu kocku i lagano stane u tvom slucaju u ovaj JEANS. :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije losa ideja. Ako bas budem morao da nesto prckam oko auta dok pljusti. Ovaj, npr, mada ne vidim da ima kapuljacu.

http://www.ebay.co.uk/itm/GENUINE-OFFICAL-Fiat-RAIN-COAT-PONCHO-WATERPROOF-RAINCOAT-P-N-46001020-/221201675932

 

Screenshot_4.jpg

Edited by gile smederevo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi sam. Pre dva dana opran i upicanjen, evo vec danas pljusnulo na minut, taman da se sva moguca prasina zalepi za tu vlagu. E, reko'- Neces vala!! I odem sad, oko pola 21 na usluznu perionicu da skinem to biiip s njega. Da ne bude bas danas prljav kad je dogurao do

DSC_0077.jpg


....sto ce uskoro da me baci na trosak oko velikog servisa. Prosli je bio na oko 105Kkm, u junu 2011. Sledeci mali servis je na 160Kkm, pa rekoh da taman tada sve bude djuture. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahhahaha nije valjda da ti je bitno i sta ce pisati na kabanici kad menjas gumu usred pljuska. :D Ma bre uzmes neku obicnu  od 300-400 din. sa buvljaka a ne od £32.51.

Nego meni je na 82.000 radjen veliki servis, bar tako pise a sad ima 131 i nesto hiljada pa ne znam kad da radim, mozda na nekih 140.000 ili da cekam do 150.000 ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...