Jump to content

Recommended Posts

Jel probao neko ko ima elm USB, da poveže sa telefonom preko UTG kabla i da radi recimo torque pro

On Wednesday, August 30, 2017 at 10:17 PM, Seki1424 said:

Jel probao neko ko ima elm USB, da poveže sa telefonom preko UTG kabla i da radi recimo torque pro

I mene isto zanima.Postoji li mogucnost?

našao sam negde na yt da je neko uspeo, ali sam pitao ovde da vidim da li ima neko iskustva iz prve ruke.

Probacu prvom prilikom pa cu da javim.Fali mi OTG kablic za telefon.Kad ga uzmem napisacu kako stoje stvari.Imam ELM 327 USB 1.5 ali onaj metalni.Sa multiecuscan-om na laptopu radi perfektno.Torque mi se ne svidja uopste al eto da probamo.Nego jedno pitanje za malo iskusnije.Da li recimo sa ovom kombinacijom ELM + miltiecuscan ili sa nekim drugim softverom ima sanse da se izvrsava aktivacija i dektivacija pojedinih elemenata kao na primer protokomer.Meni je softverski bio iskljucen s tim sto sam morao da odem kod coveka koji ima drugu dijagnostiku samo da ga aktivira.Sto je uradjeno na jedan klik.Takvih opcija nema u multiecuscan-u.Predpostavljam da ne moze al ajde da pitam.Pozdrav.

Radi mi ELM 327 sa USB-om na androidu.Povezao sam ga preko OTG kabla sa telefonom.Samo sto nisam uspeo da ga namestim da radi sa torque.Nesto nece.Sa alfaobd aplikacijom radi bez problema.