Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Za ta tri vozila, najpovoljnija opcija je VAGCOM 409.1 sa DIP prekidačem i ELM327 (USB ili Bluetooth po želji). 

 

Trenutno važeće cene: 

 

VAGCOM sa DIP prekidačem je 2500,00rsd

ELM327 USB - 2500,00rsd

ELM327 bluetooth - 2000rsd. 

 

Popust za članove Kluba je 20% na sve uređaje. Troškovi poštarine zavise od ukupnog iznosa vrednosti, ali su oko 400rsd. 

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači, za 7 hiljada mogu da pristupim SVIM opcijama na sva tri vozila?

 

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapravo ne :) 

 

ELM327 USB i ELM327 bluetooth su isti uređaj tako da kupujete jedan od ta dva u zavisnosti koji Vam više odgovara. Dakle, ukupno za ta tri vozila: 

 

VAGCOM - 2500,00rsd

ELM327 - 2000,00 - 2500,00rsd 

 

= 4500,00 ukoliko se odlučite za ELM327 bluetooth odnosno 5000,00rsd ukoliko se odlučite za ELM327 USB. 

 

Oba ELM327 su apsolutno identična i po karakteristikama jednaki. 

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlično!

Kontaktiraću vas uskoro!

Pozdrav, i hvala vam još jednom na vremenu i informacijama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vlasnik sam FIAT 500L  1.4 16v, uskoro mi se priblizava servis pa me interesuje da li mi je dovoljan ELM327 i multiecuscan da bih resetovao indikator servisa?

Servis cu odraditi sam a ne u ovlascenom servisu jer sam izgubio garanciju. Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pohvale za ažurnost. Juče naručio, jutros stiglo.

Hvala na saradnji, pozdrav! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vlasnik sam FIAT 500L  1.4 16v, uskoro mi se priblizava servis pa me interesuje da li mi je dovoljan ELM327 i multiecuscan da bih resetovao indikator servisa?

Servis cu odraditi sam a ne u ovlascenom servisu jer sam izgubio garanciju. Pozdrav

 

Multiecuscan još uvek nema podršku za 500L. Možete eventualno pokušati preko nekog drugog modela da pristupite vozilu, međutim čak i ako može da se pristupi vozilu preko nekog drugog modela, velike su šanse da Vam je pored ELM327 potreban i adapter A3. 

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što već znate, oko praznika uvek se trudimo da organizujemo akcije i pogodnosti za naše kupce. Tako smo i za predstojeće Vaskršnje praznike obezbedili sledeću ponudu: 

 

* Ponuda važi od 10.04.2014. do 30.04.2014. godine

* Ponuda važi za SVE porudžbine preko ovog foruma putem privatnih poruka BEZ OBZIRA da li ste član Kluba ili ne i da li ste registrovani juče ili pre 5 godina ;) Dovoljno je samo da izvršite porudžbinu preko PP-a i ostvarili ste pravo na akcijske cene. 

 

Ponuda je sledeća: 

 

* Najpre želimo da napomenemo da su SVE cene sa PDV-om i sa besplatnom dostavom na kućnu adresu! 

 

- VAGCOM 409.1 USB - 1100,00rsd

- VAGCOM 409.1 USB + FIATECUSCAN - 1800,00rsd

- ELM327 USB - 1500,00rsd

- ELM327 Bluetooth - 1500,00rsd

- Set adaptera A1, A2 i A3 - 2800,00rsd

- Fiat 3pinski adapter - 750,00rsd

 

* U slučaju da neki od uređaja ili adaptera nemamo na stanju, dobićete predračun za uplatu. Ukoliko uplatu izvršite najkasnije do 03.05.2014. porudžbina će biti važeća. Rok isporuke u ovom slučaju će biti NAJKASNIJE 20.05.2014. (ali verovatno i mnogo ranije). 

* Rok isporuke za poručenu robu koju imamo na stanju je 1-3 radna dana

* Možete poručiti neograničen broj uređaja

 

Naravno da to nije sve. 

 

Uz SVE porudžbine dajemo i mali POKLON! :)

 

Takođe, odobravamo vam i 20% na BILO KOJI uređaj iz naše ponude koju možete videti na našem sajtu: www.obd-dijagnostika.com

 

Srećne predstojeće Vaskršnje praznike želi vam Vlaka d.o.o. Beograd! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Stilu sa vasim ELM327 mogu pristupiti motornom i body compu ,ako sam dobro razumeo.
Reset servisnog intervala,proxy alignement u instrument panelu ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Stilu sa vasim ELM327 mogu pristupiti motornom i body compu ,ako sam dobro razumeo.

Reset servisnog intervala,proxy alignement u instrument panelu ?

Sent from my PMP5097CPro using Tapatalk

 

Na Stilu sa ELM327 možete pristupiti svemu osim ABS-u, Airbag-u i servo volanu. 

 

U duhu akcije i popusta, cena ELM327 USB + modifikacija je?

 

Cene za modifikacije su nepromenjene. Dakle za modifikaciju ELM327 se doplaćuje 1500,00rsd odnosno 1000,00rsd ukoliko ste član Kluba.

 

Naravno, cena za ELM327 je akcijska koja je navedena. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Na Stilu sa vasim ELM327 mogu pristupiti motornom i body compu ,ako sam dobro razumeo.

Reset servisnog intervala,proxy alignement u instrument panelu ?

Sent from my PMP5097CPro using Tapatalk

 

Na Stilu sa ELM327 možete pristupiti svemu osim ABS-u, Airbag-u i servo volanu. 

 

U duhu akcije i popusta, cena ELM327 USB + modifikacija je?

 

Cene za modifikacije su nepromenjene. Dakle za modifikaciju ELM327 se doplaćuje 1500,00rsd odnosno 1000,00rsd ukoliko ste član Kluba.

 

Naravno, cena za ELM327 je akcijska koja je navedena. 

 

 

 

Cekaj to znaci :

 

- ELM327 USB - 1500,00rsd    + 1500 modifikacija ?

- VAGCOM 409.1 USB - 1100,00rsd

 

- VAGCOM 409.1 USB + FIATECUSCAN -1800 din ?

 

Koju verziju doticnog programa vi dajete ? Tj sta to tacno predstavlja VAGCOM 409.1 USB + FIATECUSCAN -1800 din ?

A sta ovaj drugi - VAGCOM 409.1 USB - 1100,00rsd

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najpre predlažemo da pročitate teme i uputsva na ovom forumu u vezi sa korišćenjem dijagnostike, a posebno deo koji objašnjava kako se utvrđuje koji uređaji su Vam potrebni za rad na Vašem vozilu. Linkove ka tim temama možete pronaći u prvom postu naše teme. 

 

Konkretno: 

 

VAGCOM 409.1 USB - 1100,00rsd

 

Ovo je uređaj koji NEMA ugrađen prekidač tj. modifikaciju. 

 

VAGCOM 409.1 USB + FIATECUSCAN - 1800,00rsd

 

Ovo je uređaj koji IMA ugrađen prekidač tj. modifikaciju. 

 

Kao što vidite, "FIATECUSCAN" je samo dodato u naziv istog uređaja kako bi sugerisalo da je uređaj prilagođen radu sa Fiatecuscan programom. Taj naziv je uveden još u vreme kada se program za rad sa Fiat/Alfa/Lancia vozilima tako zvao. U međuvremenu je promenio naziv i sada se zove Multiecuscan. 

 

Dakle, reč "FIATECUSCAN" se odnosi SAMO na naziv uređaja, a ne i na softver. Uz sve uređaje dobijate CD sa potrebnim drajverima i programima za nesmetan rad. 

 

Što se tiče ELM327, tačno je, uređaj je 1500,00rsd, a modifikacija (kome je potrebna) se doplaćuje 1500,00rsd. Naravno, uvek postoje i sve druge opcije modifikacija (adapteri A1, A2, i A3). 

 

Pozdrav

Edited by Prijatelj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Porucio bih ili licno preuzeo uredjaj  -  VAGCOM 409.1 USB + FIATECUSCAN - 1800,00rsd.

 

Molim da mi se javite,oko dogovora i preuzimanja uredjaja.

 

PS

 

 Nadam se da uz ELM -327 koji vec posedujem i ovaj vas uredjaj imati kompletan pristup vozilu (  croma 2007 god mtj ).

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Porucio bih ili licno preuzeo uredjaj  -  VAGCOM 409.1 USB + FIATECUSCAN - 1800,00rsd.

 

Molim da mi se javite,oko dogovora i preuzimanja uredjaja.

 

PS

 

 Nadam se da uz ELM -327 koji vec posedujem i ovaj vas uredjaj imati kompletan pristup vozilu (  croma 2007 god mtj ).

 

Pozdrav

 

Tako je, uz ELM327 sa ovim uređajem ćete omogućiti potpuni pristup svim modulima na vozilu. 

 

Lično preuzimanje se vrši u našoj kancelariji. Radno vreme je radnim danima od 8-16h, ali je preporuka da se najavite telefonom nekih sat vremena pre nego što dođete da ne biste čekali kod nas u slučaju da smo na terenu. 

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, podaci iz prvog posta su nepromenjeni. Naša kancelarija je u ul. Petra Martinovića 21/8, telefon 063 800 800 7. 

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam preuzeo naruceni -   VAGCOM 409.1 USB + FIATECUSCAN - 1800,00rsd.

 

Prijatno sam iznenadjen poslovnoscu i ljubaznoscu prodavca.......eeee da je vise ovakvih prodavaca, gde bi nam kraj bio.......

 

Sve preporuke i pohvale za saradnju....

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Ford-a konkretno Fiesta 1.4 TDCi 2006 g. šta ima u ponudi ?  Može li ELM BT ili VAG sa prekidačem koje već imam ili su potrebne prepravke ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani prijetelji, 

 

Obaveštavamo vas da smo izmenili cene većine proizvoda namenjenih Fiat-Alfa-Lancia grupi vozila. Izdvajamo: 

 

- Fiatecuscan SET 1 (ELM327, KKL, adapteri A1, A2, A3) - 6000,00rsd

- FIatecuscan SET 2 (FIatecuscan SET 1 + 3-pinski adapter) - 7000,00rsd

 

Za cene pojedinačnih uređaja i adaptera posetite naš sajt: www.obd-dijagnostika.com

 

Pozdrav

Edited by Prijatelj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...