Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ukoliko je ova tema i dalje aktivna i ako se i dalje prodaje oprema za multiecuscan dijagnostiku, zanima me šta je potrebno od opreme za čitanje auta Alfa Romeo 156 1,9 jtd 16v 110 kw 2006. godiste i naravno koja je cena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je moguce naruciti vag com sa prekidacem i koja je cena? (potreban za Lancia Thesis 2.4jtd 129kw)

Pozz i hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani, interesuje me sta je potrebno za citanje parametara u toku voznje za grande punto 1.4 t-jet, i koja je cena. Hvala i pozdrav
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovanje.  Pre nekoliko meseci sam pazario Fiat Stilo 1.9JTD 2002g.  pa bih uzeo dijagnostiku radi pracenja rada i citanja i ciscenja eventualnih gresaka. S obzirom da nisam bas potpuno upoznat (edukujem se polako) mozete li mi pomoci u vezi potrebnog alata? Sta mi je sve potrebno i mogu li videti npr. stanje airbag-a, egr-a, dpf-a i ostalih stvari? Hvala unapred na odgovoru. 

P. S. Pozajmio sam od prijatelja neku dijagnostiku (evo i slika) koja mi je pomogla da resim problem sa airbagom pa me zanima da li cu moci to i sa Vasom dijagnostikom? 

20180923_133909.jpg

Edited by Flex

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Prijatelj

 

A kako ide oko garancije i reklamacije. Uzeo sam pred kraj prosle godine USB elm327 i sad vise ne moze da se poveze? Komp ga ne vidi i ne prolazi test.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, imam Alfu 147 2001 god Benz. Sta je potrebno kako bih mogao da resetujem bilo koju gresku, tipa servisni interval, airbag, check engine itd... i da uradim proxi alignment. Ja pokusavao sa par ELM dijagnostika ali nisu mogle da se povezu uopste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledao sam vec prvi post, medjutim ovaj navedeni sajt je u obnovi pa me interesuje neki alternativni nacin narucivanja?

 

EDIT:

Prijatelju ne mogu da posaljem poruku, dobijem obavestenje kao na slici ispod.

forum.JPG

Edited by Član20431

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posalji poruku Prijatelju i on ce ti reci sta ti je potrebno i dogovoriti se sa tobom oko isporuke.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/1/2018 at 11:07 PM, ficos said:

Da li moze neko da mi da kontakt informacije u PP posto bih uzeo jedan USB  ELM327  ?

Bio je pun Inbox, a nema notifikacije kada je pun... sada ima mesta pa možete poslati PP šta Vas zanima. 

11 hours ago, lonerunner said:

Pozdrav, imam Alfu 147 2001 god Benz. Sta je potrebno kako bih mogao da resetujem bilo koju gresku, tipa servisni interval, airbag, check engine itd... i da uradim proxi alignment. Ja pokusavao sa par ELM dijagnostika ali nisu mogle da se povezu uopste.

ELM327 i KKL sa prekidačima je najjeftinija varijanta, a radiće sve. To što nije moglo da radi sa nekim ELM-ovima je problem u samim uređajima. Ukoliko ih imate još uvek možete ih otvoriti pa poslati slike kako izgleda ploča unutra da Vam pomognemo ukoliko može da se uradi neka modifikacija da bi proradili, ali o svim detaljima možemo na PP. Prvo da vidimo koje uređaje imate, šta na autu radi, a šta ne pa da tražimo rešenje. 

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da javim i u temi, paket stigao po dogovoru, sve se lagano dogovorili kroz par poruka. Sve 5 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio sam dijagnostiku pre par godina, ali sam izgubio instalacioni cd, a sada mi treba za novi racunar.
Postoji li mogucnost da se posalje na mail?

Share this post


Link to post
Share on other sites

dali se moze kako namjestit da ELM327 Bluetooth radi na MES-u
nakon uparivanja sa laptopom, stvorila su se dva porta u Device Manageru COM3 i COM4, ali kad ih izaberem u postavkama MES-a dobijem ove poruke sa slika
 

01.pngUntitled1.png

Untitled3.pngUntitled4.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiat Croma 1.9 multijet 110kw 2007 tzv restajling verzija...

Sta i po kojoj ceni za citanje i brisanje gresaka, pracenje parametara u realnom vremenu i eventualno resetovanje servisnih intervala i sl... Sve to za neku privatnu upotrebu

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...