Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Zbog velike potražnje obezbedili smo kontigent zelenih adaptera A1 i to po sjajnoj ceni od 800,00rsd

 

MES_adapter_A1.jpg

 

S obzirom na to da se radi o ograničenim količinama cena je ista za sve koji naruče bez obzira na to da li su članovi Kluba ili samo članovi foruma. 

 

Za druga dva adaptera je takođe korigovana cena i to: 

 

Adapter A2 / crveni - 1200,00rsd

Adapter A3 / žuti - 1200,00rsd

 

Navedene cene su za pojedinačnu kupovinu. Cena celog seta kao i popust na set i dalje važe po tekućim cenama na sajtu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi,

 

Nisam siguran da li je prava tema, ali cu da pitam.

Interesuje me koji je prikljucak za dijagnostiku na fiat puntu mk2 1.2 16v sporting. Da li je obd1 ili 2?

 

Nadam se da mi neko moze pomoci.

 

Isto me interesuje koja je cena neke kompatabilne dijagnostike?

 

Unapred hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takve uređaje radimo pretežno po porudžbini u zavisnosti od Vaših potreba. Trenutno je Digiprog III u najboljem odnosu cene i ponuđenih mogućnosti. 

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima! :)

 

Koristimo priliko da vas obavestimo da je izašla nova verzija Multiecuscan programa, 2.3. Ono što je možda ovde najzanimljivije je podrška za Fiat 500L. Nažalost, podrška nije kompletna, ali svakako ima reset servisnog intervala koji je trenutno svima najpotrebniji. :thumbup:

 

Detaljan spisak podržanih funkcija za 500L možete videti ovde: http://www.multiecuscan.net/SupportedVehiclesList.aspx

 

Obaveštavamo vas i da smo pustili u rad sajt www.multiecuscan.rs na kome možete videti sve potrebne informacije u vezi sa ovim programom (neke stranice su još uvek u izradi ali biće puštene u najkraćem roku). Takođe očekujemo i komentare na izgled sajta :)

 

Pozdrav

Edited by Prijatelj

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ja imam ELM327 ali ne mogu da vidim podatke sa DPF-a.

Koja je onda dijagnostika za mene?!

Naravno nesto amaterski, nista fensi nista skupo jer nista oko kola i ne znam.

 

Niste napisali koje je vozilo u pitanju. Ako se radi o vozilu iz garaže, Fiat Bravo 1,9 150KS, za to vozilo Vam je potreban ELM i adapter A1 za potpun pristup svim modulima na vozilu. 

 

Pozdrav

 

Da li adapter A1 vazi i u slucaju Fiat Crome 1.9mjet, 110kw, 2006.god, automatik? I da li bih mogao da pristupim parametrima automatskog menjaca uz pomoc toga?

Zamolio bih vas da mi napisete i cenu tog kompleta, ako je ELM + adapter 1, ili sta vec bude kompatibilno, pa da vidim da dodjem po to jedan dan. 

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da za to vozilo su dovoljni ELM327 + Adapter A1 za kompletan pristup svim modulima. Bez adaptera A1 nećete moći da pristupite ABS-u, servo volanu i xenon farovima (odnosi se na fabričke xenone). Svi ostali moduli su dostupni samo sa ELM327. 

 

Trenutna cena za ELM327 USB je 2000,00rsd, a u bluetooth verziji je 1500,00rsd. 

 

Adapter A1 je 800,00rsd. 

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz svima, prvo da svim clanovima pozelim srecnu Novu Godinu.

 

Ono sto mene interesuje je sledece:

 

Sta mi preporucujete da kupiim da bi imao kompletan pristup autu, znaci hardwer + softver, u pitanju je Fiat Stilo 1.9 JTD ?

 

ps. ono sto mi je sada prioritet je aktiviranje Cruise Control Lampice i Prijavljivanje Navigacije u sistem.

 

Unapred se zahvaljujem

Edited by lakicevicboris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesuje me za fiat bravo 1,2 16v 2002god. da li moze ELM 327 i sta jos treba za ceo pristup autu?

 

 

Za to vozilo potreban Vam je ovaj uređaj:

 

http://obd-dijagnostika.com/index.php?route=product/product&path=63_60&product_id=72

 

Sa njim ćete moći da pristupite svemu. Sa ELM327 možete da pristupite samo motornom računaru. 

 

Pozdrav

 

Poz svima, prvo da svim clanovima pozelim srecnu Novu Godinu.

 

Ono sto mene interesuje je sledece:

 

Sta mi preporucujete da kupiim da bi imao kompletan pristup autu, znaci hardwer + softver, u pitanju je Fiat Stilo 1.9 JTD ?

 

ps. ono sto mi je sada prioritet je aktiviranje Cruise Control Lampice i Prijavljivanje Navigacije u sistem.

 

Unapred se zahvaljujem

 

 

Za to vozilo potrebna su Vam dva uređaja: 

 

http://obd-dijagnostika.com/index.php?route=product/product&path=63_60&product_id=55

 

http://obd-dijagnostika.com/index.php?route=product/product&path=63_60&product_id=72

 

Sa prvim ćete moći da pristupite svemu osim ABS-u, Airbag-u i servo volanu. Za pristup tim funkcijama koristi se drugi uređaj. Uređaje možete kupiti istovremeno ili po potrebi jedan pa drugi kako Vam više odgovara. 

 

Pozdrav

Edited by Prijatelj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alfa 145 - 3pinski adapter + VAGCOM KKL 

Zastava 10 - VAGCOM KKL sa DIP prekidačem + ELM327 

 

Napomena: Ako uzimate VAGCOM KKL sa DIP prekidačem onda Vam VAGCOM KKL nije potreban. 

 

Za Punta i Bravo niste naveli godište i motor, a razlike su značajne. 

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

punto 2001 1.2 1.9jtd....fiat brava 2002 1.9 jtd...narucio sam neku alb dijagnostiku od 170e..pa cemo videti dal vredi

 Sta mislite o autocom dijagnostici?koliko to vredi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Autocom cdp+ moze da radi sva Auta,cita greske resetuje serv. interval ,

Univerzalna dijagnostika za radionice

Radi i teretna vozila

Edited by gogi1101

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pristupa Ecu,Airbag,Servo,Instrument panel,-u ... i to svakom autu i kamionu.

Samo,ako je za licnu upotrebu onda je ,po meni,bacanje para.

Sa cdp+ interfejsom i softverima autocom,delphi i wow mozes da citas sve.

Samo,ako ne planiras da se bavis profesionalno automehanikom i autoelektrikom,sta ce ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

punto 2001 1.2 1.9jtd....fiat brava 2002 1.9 jtd...narucio sam neku alb dijagnostiku od 170e..pa cemo videti dal vredi

 

Punto - VAGCOM KKL sa DIP prekidačem + ELM327

Brava - VAGCOM sa DIP prekidačem

 

Kada se sva vozila grupišu, najpovoljnija varijanta je da kupite ELM327 + VAGCOM sa DIP prekidačem + 3-pinski adapter i pokrićete kompletno sva navedena vozila. 

 

 

 Sta mislite o autocom dijagnostici?koliko to vredi?

 

provera kilometraze?airbag i ostalo?vredi 170e?

 

U odnosu ponuđene mogućnosti - cena ovo je sjajan uređaj. Nudi podršku za gotovo sva vozila koja se mogu naći kod nas, podršku za pristup svim modulima (ECU, ABS, Airbag itd), pa čak za mnoga vozila podržava i kodiranja, adaptacije itd. Naavno, kako se radi o univerzalnom uređaju ipak treba biti svestan njegovih ograničenja kao i kod svakog univerzalnog uređaja. Postoji detaljan spisak podržanih vozila na preko 3000 strana, pa ukoliko želite možemo Vam ga poslati na PP da pogledate. 

 

Kod nas ovaj uređaj košta 15.000,00rsd sa besplatnom dostavom na kućnu adresu. Članovi FLCS-a sa važećom članskom karticom mogu ostvariti 10% popusta na ovaj uređaj. Navedena cena se odnosi samo na uređaj sa OBD priključkom. Set adaptera za starija vozila se doplaćuje 5500,00rsd (naravno uz moguć popust 10% za članove sa važećom članskom karticom Kluba). 

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugar ima Punta 1.2 8v 2001god. Ima već ELM327, ali sad mu treba da pristupi i airbag-u. Koliko sam skapirao iz one tabele, treba mu VagCom+adapter? Ako može pomoć, bio bih zahvalan. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preporuka je da se uzme VAGCOM sa prekidačem. Jeftinija je varijanta, a pokrivaju se i ABS i Airbag. 

 

Druga opcija je to što ste napisali - VAGCOM + Adapter A2 (crveni) za Airbag, a kasnije za ABS bi trebalo da dokupi i zeleni A1 adapter. U ovoj opciji je zgodno što su adapteri odvojeni u slučaju da nekad kasnije kupi neki noviji model iz FLA grupe, može da koristi te adaptere i na ELM-u. 

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta bi od priključaka i kablova i softvera bilo preporuka za Grande Punta 1,2 8v 2006.

Našao sam u temi preporuke za dizele ne znam jel isto i dosta su stare pa možda ima i nekih promena.

Lična upotreba je u pitanju.Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...