Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Veki

Punto mk.2 - skidanje plastika na A stubu

Recommended Posts

Pozdrav svima zna li ko kako se skida ona plastika na stubu pored soferke kod vozacevih vrata. Jel na zabice ili ina negde saf na sta da obratim paznju.Problem mi je sledeci imam tuda kabal nekad provuko neko od antene, ali posto mi je antena stradala sad hocu da je promenim pa moram ponovo da provucem kabal od krova do kastofona...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema srafova, samo zabice. Svuci keder i odvoj je odozgo na dole.

Sent from my ALCATEL one touch 990 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima,trazi mi lik 800 dinara da mi ponovo provuce kabal pa cu za tu cenu uzeti antenu a sam provuci ako budem mogao. Mp3 sam provalio kako se vadi jos da vidim da li za kabal stare antene mogu prikaciti novi da ne moram da skidam kilometar sat nego da povlacim polako stari za koji cu da zalepim novi.Javicu kad zavrsim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lako se skida, ima samo žabice. Veoma je čvrsta i žilava plastika tako da teško da možeš da nešto slomiš.

Skida bukvano za 10 sekundi, provučeš kablove i pažljivo vratiš. Provuci i jednu slobodnu, rezervnu žicu i ostavi slobodno gore i dole po 10cm i zalepi nekom trakom, ako kasnije budeš opet nešto provlačio. Ja to radim na svim teško pristupačnim mestima da se ne maltretiram opet kasnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ko sto ste rekli skinem bez problema mada sam morao skinuti i kilometar sat jer je neko prvi put lepo provuko izmedju neke plastikke gde je se kad sam vezao jedan za drugi kraj kabal zaglavio ali i to je proslo bez problema.

E taman kad sam pomislio sve je ok i da stavim antenu na krov i da je zasafim ono stegnuh malo jace i oblaznu navoj od antene kad skinem gornji kraj navoj narezan na spijalter mek kao sir .Uzmem obrusim ono kao nesto ja da stavim drugi sraf stegnem u sastuk ono parce limcica puce doslo mi da ujedam, a nije ni cudo kad sam antenu platio 500 kinti i n a kraju odem i kupim drugu i taman da je namontiram gde je vrh ja seo na njega i iskrivio :realmad::wallbash::rant: i vrh stavim sa trece antene kakav baksuz :rant: :rant: :rant:

Jos jednom hvala svima :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neka fora za skidanje plastike na stubu izmedju prednjih sedista i zadnje klupe. Pukla mi neka zabica u nutra ili sta vec, i svaki put kad krecem i kocim nesto lupka unutra. Uzasno nervira :(((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ujedno i da zakljucim nesto sto je od velike koristi i ostalima.Ako vam nesto zveci u tabli i bas dobro zveci po losem putu to su dugmici od podizanja i spustanja svetla i kilometraze i sata koja zvece iako imaju sundjer koji izgleda propadne, nisam stigao juce ali moram obavezno jos po malo sundjera poturiti ali da nesmeta funkciji dugmadi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo slika slomljenog dela antene ,sta me je zezalo, i slika gde sam poturio sundjera da mi nezvone dugmad u tabli.

SDC19110.jpg SDC19116.jpg

SDC19119.jpg SDC19117.jpg

SDC19120.jpg SDC19118.jpg SDC19123.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...