Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Koliko su te kostali leteci lezajevi ako znas kojim slucajem? Ja kad sam menjao karike nisam drao lezajeve posto su bili super al mislim da bi trebalo da ih zamenim :D

e tu si napravio gresku u prevodu glupost :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapiram, veca kompresija, vece opterecenje lezajeva i radilice ali teca i cale kazu (obojca ceo zivot oko mehanike) da posto nisu imali ni malo lufta mogu da ostanu. Mislim motor se cuje isto kao i pre (znam kako izgleda kad prolupa :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kako pesao samo 120 000, a karike zakovale....jesi siguran da je to prava kilometraza? 

Moj je presao skoro 200 000 i na 5 000 mi skoro i ne potrosi ulja, nesto malo potrosi, ali pusta na dihtung dekla kao i 90% puntica.  :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, jednom mi se pregrejao, pa su mozda tad nacete karike.. inace kilometraza je prava nema govora o tome.

 

Jos jedan mali detalj uradjen danas

 

20131105_114800.jpg

 

diadem_zmigavci.jpg

 

20131105_122803.jpg

Edited by Dusco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle dugo cekanja uzeo sam danas zadnje staklo sa rupama za kacket. Treba ovih dana da padne montaza. Ima li neko preporuku za neki servis gde mogu da odradim zamenu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faza 2: zamenjena stakla, montirano ovo sa rupama, sutra kacket

 

20140309_172652.jpg
 
20140309_172701.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kulturno odrađeno, bitno da se ne vidi kako se razlivao lepak, viđao sam baš mnogo loše odrađena ta zadnja stakla..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravo da ti kazem nisam ni razmisljao o tome da moze da ispadne lose  :question:  :)

 

Elem, danas sam konacno montirao kacket. Sve u svemu posao od 10 minuta - dve matice i podloske, to je to. Trebalo je malo cimanja, vise nego poliesterski kad se stavlja. Ali sam imao srecu da naletim u boji koja mi odgovara, tako da sam izbegao farbanje. Evo par slika: 

 

20140310_105014.jpg
 
20140310_105121.jpg
 
20140310_110519.jpg
 
20140310_110530.jpg
 
20140310_110600.jpg
 
20140310_110613.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma tetka mi zivi u toj ulici, ulaz 12, pa znam taj parking, prepoznao sam zbog tog tamo siblja i tog izdignutog dela. :D Ima i u ulici zuti stilo 3v, i njega sam zapazio, non stop je tu. :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste  :laughing:    To je onaj Stilo sa nalepnicom "parental behavior", podseca me na osu onako zut sa crnim staklima. Ko zna, mozda je i na forumu kod nas.  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamenih gradobitnu haubu novom, ubo sam svoju nijansu tako da je bilo samo plug&play  :construction: Usput skinut i znak.

 

Inace, zamena haube je jedan od laksih zahvata na autu. Jedina caka je stelovanje, da bi leglo sve u ivicu. 

 

20140903_121755.jpg

 

b20140903_144057.jpg

Edited by Dusco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ladno, al standard!  :laughing:  

 

Salim se, zimi vazi ono pravilo - ne pipaj! U uputstvu pise da se ne otvara, jer oce od mraza da stegne, pa ako ga palis a on ne moze da mrdne moze da crkne..  :vava:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostro oko imas  :geek:

 

To je bilo cim je montirana, padala je kisa pa sam samo zasrafio i ostavio. Sutradan sam je nastelovao kako treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...