Jump to content
FAS Goran
beli_Punto

Fiat Punto mk.2a - sedišta od Stila, Alfe 147, ili Brava, ili nekog drugog modela?

Recommended Posts

Probao sam,dva puta sam ih vec skidao i podmazivao i probao da ih otvorim i lepo ocistim i podmazem ali tesko,napravio sam jos gore.Polomio sam dva kljuca da odvrnem safove da odvojim sine od sedista,sve ide traljavo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto MS Prokuplje kaze!

Izvadi ih napolje ocisti i podmazi klizace,

Mozes i da ih ne vadis ali VD 40 je odlican za takve stvari ali ce posle dugo da se oseca u autu pa ih zbog toga izvadi. Usput ces i videti svu mudrost oko zica.


Update!

Nesto mi je to sumljivo! Nikako ne bi trebalo da se tako tesko skida! Da nije pre u pitanju bila neka teska havarija za koju ne znas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma promenicu prednja sedista,samo da ih nadjem dobra od stila,to mi se najvise isplati,ovako mi traze 50eur samo da iskljuce lampicu od airbega.Mislio sam da menjam ceo enterijer ali sam nasao nekog tipa da presvlaci povoljno tapacire,tako da cu samo prednja sedista da zamenim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dva puta ih je vadio. Ako nije znao prvi put ,drugi je sigurno naucio!

Los kljuc ne puca! Los kljuc se savije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što da ne, komplet originalnih sedišta od Punta košta kao kožna iz Alfe... U Srbiji imaš par oglasa i cena je oko 130€.. U Šapcu postoji otpad na kome to može da se nađe i jeftinije u odličnom stanju, i otprilike uvek imaju bar neki komplet na lageru.. Može da se desi da zabodeš i sedišta iz Alfe GT, ona su tek perverzija..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva je situacija sa zadnjim sedistima,sta treba da se prepravlja na puntu ili samom sedistu od alfe 147 da bi stala u punta ? Znam da prednja idu na sraf :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj da cekamo nekog da se javi ko je to radio ili jos kada bi bacio slike bilo bi dobro,nasao sam sebi sedista kozna da ubacim u moju alfu,a ujaku da dam moja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni su ubacivali od alfe gt i to je malo drugacije ...

Bane tebi treba za punta 3v ili 5v?

Sa 5v znam da je ubacivao Marko djuka, sa 3v je Nemke ili Zemunac, oni imaju puntice slicne boje

Share this post


Link to post
Share on other sites

U punta 5v ce ici sedista iz moje alfe od 5v :) ,ma valjda ce se neko javiti :)

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fino,fino,ima se sta videti,ja cu u sitni detalj kada budem radio da okacim sve, s tim sto mislim da necu raditi kao majstor mica skidanjem sundjera...pre cu nosace klupe za sedenje da prepravim nego sto bih radio sistem secenja lima i sundjera

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad bih nasao puntova sergio tacchini sedista,tj ceo enterijer na keca bih ga ubacio,isti je kao moj u sportingu samo je kozni,idealno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam na UK fiat forumu da su na punta stavljali kozna sedista od 156.

A dinova su od alfe gt.

Edited by majstormica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu. Nasa su ti kao sto kaze kolega iz Alfe Gt.

Gt i 147 Ti imaju isti dizajn sjedala, a obicna 147 ima malo manje sportska sjedala, ali su opet klasu, dvije iznad puntovih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...