Jump to content
FAS Goran
beli_Punto

Fiat Punto mk.2a - sedišta od Stila, Alfe 147, ili Brava, ili nekog drugog modela?

Recommended Posts

Tesko ih je nac bar kod nas , a i ako se nadje cijene su paprene , ova sam nasao slucajno i jeftino ako pasu dobro bi bilo ako ne sta bi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blizu mene ni nema auto otpad dobar ,a ovu alfu sam slucajno nasao na obicnom otpadu koja je u kompletu otisla ,tako da bi mogao povadit sve sa nje sta mi treba i zapala su mi njena profilisana sjedista ali necu da kemijam sa tim ,ako pasu pasu ako ne sta bi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema druze nigdje ni blizu a ni na piku , kazem ova sam slucajno nasao ,ako ne idemo dalje u potragu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguli u Stila sa 3V da se ubace barem prednja sedista od nekog drugog auta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci da bi morala neka prepravka u nosacima i naj verovatnije da je razlika jos u povezivanju zica od airbega.Loseg su hvaliteta stilova sedista zato sam mislio da ubacim od nekog drugog tipa auta.Lepa su Alfina sedista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prednji nosaci na Alfi i na Puntu su identicni. Ako nemas alfino sediste pri ruci posluzice ti i puntovo. ;)

Sent from my LT25i using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam trnutno nijedno sediste pri ruci,slucajno sa citao ovu temu pa  mi je dosla ideja da bih mogao i ja da ubacim sedista od nekog drugog tipa auta u Stila,posto su ova sedista u stilu katastrofa,lepa su na izgled ali glave klizaci,tesko se pomeraju napred,sija lampica od airbega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@N-S pusti pp Igoru11 on ima sve to izmereno i slikano u nekoj temi

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo sam se sa igorom,kaze da tesko da mogu da se ubace od alfe 147 sedista u stila,veliki je posao i velika investicija.Kaze da su na stilu 3cm sire sine nego na alfinim sedistima a i zice od airbega je veliki posao spojiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zice od airbega je veliki posao spojiti.

To je najmanji problem cak i za priucenog majstora!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd da napišem i ja koju :)

Želeo bih ja i dalje sedišta od Alfe, ali nešto mi je sve to traljavo i ne znam da li može da se kulturno odradi kao i u Puntu. Ostaje taj problem šine od 3cm razlike koji se može rešiti varenjem ili razglavljivanjem šina(možda postoji i neka fora da se rašire šine na sedištu? ), onda šine na Stilu nisu na istoj visini ako sam dobro video tako da ako isto nije i na Alfi može da se desi da sedite ukrivo.

Takođe, na tom "stepeniku" je leva šina na Stilu tako da bi, ukoliko se šine mrdaju, desna morala da se pomeri ka njoj što odmiče vozača od naslona i menjača. Nije to ništa strašno, ali ja ne bih da odradim toliki posao i posle budem nezadovoljan urađenim.

 

Što se airbaga tiče ako bi se pogodio isti sistem povezivanja ne bi (valjda) trebalo da bude problema, ali ukoliko se nađe Alfa sa folijom i noviji Stilo ili obrnuto, nisam baš siguran kako bi ispalo i da li bi sve to radilo kako treba. 

 

Ja bih rado pokušao da imamo neke smernice, ali ovako napamet da idem mi se nešto i ne radi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

MS-svaka cast,dobro pamtis!ne znam da li bih nesto dobio i da li moze da ostanu moji nosaci,zato sto se moja sedista tesko pomeraju napred,tesko klizaju.Rizicno mi da kupujem alfina sedista da bih isprobavo,a ne znam sigurno da mogu da se ubace.Ako naletim povoljno da ih kupim probacu da ih ubacim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj da podmazes sine i da ih razradis. Kod mene sama idu

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...