Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Saveti za uspešniju prodaju polovnjaka

Recommended Posts

Spam, spam, spam.

-Kupih stila sa foruma covek ne prenese da je radio generalnu i da ne valja turbina, map senzor itd.

-Kupih cromu sa foruma, kazu vraca menjac zbog nosaca motora ili sajle a svaki dobar majstor kao sto je Goran zna da su zupcanici na menjacu otisli i da mora remont menjaca.

-ko kupi bengulu ima da tera da ne misli pa i dva seta guma za 6149e!

Samo jos par dana.

Akcija akcija.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Spam, spam, spam.
-Kupih stila sa foruma covek ne prenese da je radio generalnu i da ne valja turbina, map senzor itd.
-Kupih cromu sa foruma, kazu vraca menjac zbog nosaca motora ili sajle a svaki dobar majstor kao sto je Goran zna da su zupcanici na menjacu otisli i da mora remont menjaca.
-ko kupi bengulu ima da tera da ne misli pa i dva seta guma za 6149e!
Samo jos par dana.
Akcija akcija.
Ima li garancije?

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

@The Punisher Kad je oglas okacen a kada gume kupljene? Kopiraj gde sam pisao da ide sa oba seta...

 

@PremieRacing nikog ja ne spominjem prvi da ti nisi dosao i poceo da pises po forumu u vezi mene i prodaje, zato sto si nekom decku ukazao na moj auto i tri puta komentarisuci da se u cenu ne mesas a ovde ne stajes. Ti sad pises po forumu sto nisam apustio cenu koja je i ovako mizerna i koju sam mu odmah rekao da je fiksna i jedina i da ne vredi da pricamo o tome. Idi prodaj svoju mecku mene obidji sa temama evo nabavio sam kupca za tvoj za 5000e, hajde prodaj, lo si trgovac sto neces da spustis, sta se pravis pametan...nosens majke mi.

 

 

Edited by neshaoct
rečnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto tako, kad daš oglas opišeš šta se prodaje a šta se ne prodaje uz auto. Da ponovim pitanje, čemu slikanje novih guma u uglasu za auto uz koji ne idu te iste gume?

Edited by The Punisher

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idu te iste sa slike  zimske i pise da je spreman za zimu ali ne idu i letnje koje su bile na njemu tokom letnjeg perioda. Ko hoce da kupi auto taj ce pozvati na telefon i pitati.

Oglas je postavljen po pravilu foruma, sa fotkom, cenom i ukratko automobilu ko kupuje taj ce pozvati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na zapazanju i povratnoj informaciji.

Ima neko ko umesto pisanja na forumu ima pare za kupovinu ili je zainteresovan i taj pozove za vise informacija kao sto je i napisano.

Odjava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam utisak da Bumblebee ima utisak da ostali žele te letnje gume... a šta ćemo sa zakonom koji kaže da se kupci ne smeju dovoditi u zabludu? Mora jasno da se napise šta se prodaje a šta ne prodaje ukoliko je sadržano u tekstu oglasa ili reklame...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglas za Toyotu Corollu koji je nasmejao internet

 

toyota oglas.jpg

 

Prodavanje polovnih automobila nije lako, a dobar oglas je pola posla. To zna i muškarac iz Hjustona, koji je na sajtu ''Krejgz list'' ponudio svoju ''tojotu korolu''. Da je oglas bio dobar, najbolje svedoči činjenica da je automobil već prodat. ''Tojota korola'' je u svemu prosečna. Ni po čemu se ne ističe, ni izgledu, ni performansama. Sem po izdržljivosti. Tu je ''korola'' neprikosnovena. I to je bio adut na koji je igrao. Surova iskrenost trebalo je da proda ovaj auto iz 1999. godine:

 

''Želite automobil koji će vam završavati posao? Želite automobil oko kog nema mnogo muke? Želite automobil koji vam niko nikada neće pohvaliti? Pa, ne tražite dalje. ''Tojota korola'' iz 1999. godine. Hajde da počnemo sa karakteristikama.

Blutut: Nema

Šiber: Nema

Skupe felne: Nema

Kamera na zadnjem staklu: Nema. Ali zadnje staklo je providno, a vi imate vrat koji možete da okrenete.

Da vam ispričam priču. Jednog dana moja ''korola'' je počela da ispušta čudan zvuk. Nije me bilo uopšte briga i ignorisao sam. Prestalo je. Kraj priče. Možete da uzmete motor iz ovog automobila, bacite ga sa mosta ''Golden gejt'', izvadite ga iz vode posle hiljadu godina, vratite ga nazad, napunite rezervoar ''nutelom'', okrenete ključ i upaliće bez problema. Ovaj automobil će vas nadživeti. Nadživeće vašu decu. Automobil je dovoljno star da može da glasa. U ovom automobilu su se dešavale mnoge stvari, ali ''korola'' vas neće kriviti kao ''volkswagen''.

Zanimljive činjenice: Unutrašnjost je siva, kao i spoljašnjost.

U vlasničkom uputstvu pod stavkom ulje piše: Po mogućnosti.

Kada je ''korola'' prvi put predstavljena u SAD na sajmu u Detroitu, 2.000 prisutnih počelo je da zeva. Po tom događaju snimljen je dokumentarac ''Umrli od dosade: Priča o ''koroli''. Kada sam ga odvezao na generalku, dobio sam papir na kom je pisalo: To je ''korola''. Sve je u redu. Hajde da pogledamo činjenice. Ovaj automobil neće osvojiti nagradu za lepotu, ali nećete ni vi. Prestanite da lažete sebe i svoju suprugu. Ovo nije automobil koji želite, ovo je automobil koji zaslužujete - ''tojota korola'' iz 1999. godine''.

 

Oglas je čini se bio pun pogodak, pošto je svoju Toyotu prodao vrlo brzo.

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...