Jump to content
Goran

Recommended Posts

Ako ne dodjes na skup u Kg, upucace te neko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ti ne bese zao ovako da je parkiras ? :(

 

Vidiš valjda da ga cedi.  :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Loshmi je još veći zaluđenik od mene (a mislio sam da sam ja najgori) i imao je i m..a da krene u sve ovo..Svaka čast ,vidi se da čovek voli svoja kola :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

volim volim a idu mi takve zebancije od ruke. sad sam uradio tablu na poly firmin ne da svetli tabla od zastavu sad ko luda. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kappa je odlična, i lepo je što još neko vodi računa o kappi jer je to neprevaziđen auto. I sve što si joj uradio čučnulo joj je bruka, samo kad bi mogla da nosi veći disk i klešta sa tim felnama bila bila bi tip top. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskopah neke stare slike ova 2 pezojca su mi bila medju top 5 auta koja sam imao mali 306 bio dizel a 605 3.0 24v eh da je to vreme opet sto se tice reg. i cene benzina.  I naravno Top1 smece od auta koji sam imao jeep grand jes bio lep auto al motor djubre alfin 2.5:) a evo mi ga i prvi auto crvenko, ajmo u napad antigolfisti :) 

261474_1907012041857_2300329_n.jpg 267431_1907011721849_1390851_n.jpg 267935_1907011201836_4702652_n.jpg 10398849_1133143376619_190961_n.jpg 10398849_1133143336618_4216364_n.jpg 1931474_1133190257791_7506526_n.jpg 10398849_1133179857531_3293149_n.jpg 26934_1271394391813_4582738_n.jpg 1915708_1184700824528_4846707_n.jpg 1915708_1184700864529_7037127_n.jpg

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

nego sto vece to bolje. :-) al golf nije imao velike te sa slike su 15 al imao je kratko i 17 al nije to za golfa iovako je bio kao karuce. :-)

Edited by Milosnis

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio pederaj auto kad ga cale uzeo 2003 a ja sam ga vozio 2008,09 i tad je crklo smece bese sneg dobar tu zimu :-) i tako sam ga zamenio za onu sivu kappu. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

drugari sta mislite da menjam moje 19 sa gumama za ove 20 koje nemaju gume glava za glavu? jedino me odbija sto su 9.5 jota. ne znam da napravim printscreen nemoj da me kritikujete. :)https://www.kupujemprodajem.com/alu-felne-20-5x108-15672360-oglas.htm#photoBig

Edited by Milosnis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...