Jump to content
Goran

Recommended Posts

Super je ovo ispalo. Ekstra sto si imao sve instalacije pa si samo kacio :D

Ja sam za noge sve izvlacio nove instalacije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako si to uradio uzeo si od plafonjeru ili od vrata? e jedino nisam uradio u kasetu mnogo be mala ona plastika ne moz ni jedan segment da stane pa sam ostavio zutaljku. jedino da kupim gotovu sijalicu al kasetu nisam otvorio 2x od kad imam auto pa me mrzi. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa plafonjere sam uzeo struju :D

Ja sam izvadio bio kasetu pa napakovao unutra isto ali onde gde ide fabrička sijalica :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da podelim s Vama nesto :) Put na skup u Kg mi je doneo srecu jer sam resio potrosnju plina a boga mi i benzina jer vecina znate da smo imali peh kad je kappa detonirala na autoputu (hteli smo jeftinije da nam izadje put normalno, pa smo terali na plin jer na otvoreno nije trosila mnogo). naime kappu ne vozim na plin vec godinu dana skoro jer trosi ko blesava (sve je radjeno uvek na vreme sto treba da se radi i mali servisi i veliki i cuda muda a FILTER ZA VAZDUH nisam menjao 2 godine citaj KONJ.:) odma sutradan sam stavio drugi step-motor jer je on stradao-izleteo pri detonaciji, drugo nista nije stradalo ni crevo ama bas nista i kad sam skinuo step rekoh aj da ocistim klapnu mada je bila cista onda reko ajde da obrisem od prasine kuciste vazduha,creva i sve ostalo i onda izvadim filter kad sam ga video pao sam na dupe kakav je bio strokav zapusen od lisca i prasine ma zlo, odma sam stavio hengst neki od 1200kinte i preso sam za 3 dana 200km sa 30l plina sreci nema kraja. :) eto to sam teo da vi recem.:) evo dve slike mali teaser za vikend montaza i onda je kappa full fullova kako i zasluzuje a plus sto su retka u ovoj boji usralo me nema sta.:)  IMG_0219.jpg IMG_0225.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

da be Buco samo gradska i do novo selo ako racunam i to, odusevio sam se majke mi a i dzep ce se tek odusevi. :) sad idem u subotu opet do tazbinu 800km pa javljam kolko je trosio na otvoreno al cenim 10 moja voznja penzionerska.


Lele lele, ako ti se popale sve svetiljke dok vozis uvece ljudi pored ce da pomisle da su na stadion :laughing: :laughing: :laughing:

sto zbog sedista mislis? :)

Edited by Milosnis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislio kad si pričao na skupu za sedišta da se zezaš kad ono međutim. :D Odlična su ova sa slike, nego ide li uz njih i tepih u toj boji ili ti ostaje sadašnji ?

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto bi se zezao Axicu nisam ja od onih sto serundaju :-) nisam hteo tepih da uzmem jer je sav nikakav,prljav,ofucan i jos je krem pa se sve vidi a i da ga ne bi menjao mnogo onda posla ima. a moj tamno sivi vuce na crno i taman se uklapa, ne vidi se kad je prljav a i i u dobrom je stanju. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala lepo brate. kola jok dosta mi je i ovo matoro sokocalo al moze jedna yamaha majesty 400 na prolece da ne kuvam guzicu i to je to. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala buraz (uvek kad ti vidim nick ovo topola lepo mi bude, podseca me na moju B.topolu). :-) u subotu idem za topolu al ovu backu. :-)

Edited by Milosnis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srecan rodjendan matori.:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...