Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

a evo i neka slicka felni i kako to stoji na autu mislim da nije lose iako slika ne vata ovu felnu uopste, takav je model sa puno krakova koje ja inace ne volem al tomasonke tn4 su mi se uvek svidjale ali samo uzivo na slikama jok. tek uzivo felna ima efekat a inace mucio sam se da uhvatim to "uvuceno srce" sto su me pitali ranije da slikam :)

 

WP_20160818_024.jpgWP_20160818_025.jpgWP_20160818_017.jpg

WP_20160818_029.jpgWP_20160818_037.jpgWP_20160818_046.jpgWP_20160818_021.jpg

WP_20160818_055.jpgWP_20160818_033.jpgWP_20160818_042.jpgWP_20160818_048.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mari buco :) a evo i mali teaser dok ne zavrsim jos neke sitnice oko elektro vesanja kasnije ce biti slike svega i kako je spakovano sve fabricki - za sada samo slika dugmenceta na tabli i zbog toga ce tek biti jedinstvena jer mislim da nema jos jedne 2.0 non turbo u svetu sa elektro vesanjem i plus sada vec bogate opreme.

 

WP_20160818_056.jpgWP_20160818_057.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

i za kraj mali car koji je pored 5 reci mama, tata, deda i daj naucio da kaze brmmmmm kad vidi lanciu. :) ucimo od malena prave stvari

 

13672269_10210088541432131_1227200649_n(1).jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

uvek ima nesto sto fali od dodatne opreme al polako se spisak suzava a i nesto sam se nameracio da bude unikatna kappa na svetu :) pa eto posle duzeg trazenja idem u utorak za madjarsku da secem krov jedne kappe jer ima fabricki šiber. dobijam  i svu potrebnu  instalaciju (mada mislim da je vec imam na autu fabricka priprema), nebo i da molim Boga da radi. posle ce biti samo muka da dozvolim da mi neko secka kappu  i da nadjem nekog ko bi lepo umeo da secne moj krov i sve to lepo uradi limarijski da se ne poznaje var. a za farbanje cemo lako jer taman bi to radio kad i ono saniranje od skoro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čuo si za onu ''kolje vola zbog pola kile mesa''... :D:D 

U svakom slučaju hrabra odluka seći krov zbog ugradnje fabričkog šibera...treba neko ko baš dobro zna da radi da se prihvati toga, da ne krene posle voda da nalazi puteve razne... :) 

 

Pohvale za istrajnost i hrabrost. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam toga se i bojim ali nacicu valjda nekoga ko se razume u to. za sve se prvo dobro raspitam ne zurim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ccc e svašta. Stvarno, nemoj klati bre auto, bolje uključuj klimu. Cenim entuzijazam, ali ovo je suviše. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nenad Zdravkovic iz Smedereva, iz grupe Fiat Stilo Srbija na fejsu, je sam sebi sekao krov i prebacio siber sa nekog Stila stranca (nije fabricki, ali ne izgleda lose i lepo se uklopilo). Mislim da je sam radio. On drzi otpad i rastura vozila. Ili ako nije sam radio, moze bar reci ko mu je radio :) mogu da nadjem slike ako te zanimaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima servis na Mirijevskom Bulevaru rade šibere, cena je od 250 evra pa naviše. Ima sat emisija o njima, gledao sam na youtube-u. Što je najvažnije daju garanciju a iz priloženog čini se da rade profi. Ja se razmišljam na marei da uradim. 

Verovatno postoji mogućnost da donesem svoj šiber a oni ugrade

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kako on da ti da garanciju na tvoj siber? Lepo je to, moze da se proba, ali dosta puta sam video da ljudi sa fabrickim siberima imaju problema, tako da moze samo da napravi nepotreban problem 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaš li možda sa kojeg auta pase volan sa komandama?

 

Kako si ju spustija? 

Jesi samo skratija opruge ili si našao negdi eibach?

Vidija sam da se u njemačkoj jedna prodaje sa eibach oprugama ali ne mogu ih nigdi naći. 

Jesi izgubija ista na udobnosti kad si ju spustija ? 

Edited by sp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...