Jump to content
FAS Goran
neshaoct

13. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

Stize Ekipa iz Sarajeva :) Punto mk2 i Panda 169 :D nadam se da ce biti jos neka Panda !? :whistle:

Pricao mi je Boky za neku opasnu Pandu 100 HP koja bi se trebala pojaviti sto bih jako volio da vidim :D posto nikad nisam vidjeo uzivo Pandu 100HP :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

UF!!! ako nadjem nekoga da sherujemo za gorivo eto i mene iz Kekende. Samo da kishe ne bude...

pozdrav iz Kikinde!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema problema i ako bude padala, pre dve godine je tako pljustala pa prestala i bilo preko 29 stepeni, ko se seca bilo je bas extra :)

Nadam se da cu doci ako zavrsim sa poslom...

Mada kad blje razmislim dzabe i da dodjem kad ce Nesa sve da pojede :p kao i od prvog rostilja.....

Covek sjebe 10 komada cevapa za 5 sekundi sa sve pola 'leba.

Manf pravi dobar rostilj ali stvarno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja radim i subotu i nedelju, ali gledacu da svratim na par minuta..

brate mojne da te nema :)

mislim predsednice,lepo bi bilo da ispunite neke zelje,na primer za ove zenskinje :):p,za majstor zileta i mileta bubrega :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pikado, bacanje kamena sa ramena, odbojka na travi, .... spreman sam da pomognem ako treba

Zaboravio si ono naj naj, ocenjivanje devojaka u toplesu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja dolazim sa drugarom. Doci cemo mojom bravom. On vozi Opel, ali je dobar decko :D. Nego ljudi, sta cemo ako bude kise i bude hladno. Gledam sa google-ovih satelita, najavljaju mogucu kisu. Temperatura oko 23c. Da li da dolazimo ako bude kisa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno se nadam da su Nesine prognoze tacne

Sent from my LG-E510 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provericu ja na AD u met sluzbi sta kazu, ipak su precizniji od ove prognoze :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Svi koji budete dolazili van Beograda, sačuvajte putarine, dobićete novac od Kluba u oba pravca... :thumbup: Ili, uzmite račun za gorivo u vrednosti iznosa putarina u oba pravca, tražite na pumpi račun na pravno lice, ovo su podaci koje će Vam tada tražiti."

Aj da kupim foru...u cemu je fora ??? Ne razumem bas najbolje... :rtfm:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako ne razumes,sacuvas racun od putarine ili goriva u vrednosti putarine i klub ti da recimo 500-800din,vazi samo za ljude koji ne dolaze iz Beograda

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja dolazim iz Kikinde 250km do BG i nazad...oces da kazes da ce neko da mi da pare za gorivo???

Mojne mene braco forumasi... :vava:

Citam ja ovaj forum vec dugo i znam da ima vrhunskih zaj...nata ovde... :whistle:

Edited by klauski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klub plaća putarinu. Samo, jedino tu vrednost. Tako je godinama unazad. :thumbup:

Kako ne bi ljude smarali da čuvaju papiriće od putarina, naročito jer jedan papirić tek treba da dobijete kada krenete nazad kući, onda ponesite drugi račun, tj. od goriva i Klub će Vam refundirati trošak ali samo do vrednosti putarina. :thumbup:

Imajući u vidu da do Kikinde nema autoputa, onda će to biti neka okvirna vrednost kao što je npr. do Novog Sada. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja dolazim iz Kikinde 250km do BG i nazad...oces da kazes da ce neko da mi da pare za gorivo???

Mojne mene braco forumasi... :vava:

Citam ja ovaj forum vec dugo i znam da ima vrhunskih zaj...nata ovde... :whistle:

Objasni podebljano :rtfm:

Kakav ti je to stav da ce neko da te prevesla? Praksa placanja dela troskova je postojala i ranije.

Ako bi dosao i bez refundacije onda nema potrebe da se sekiras jer na gubitku neces biti. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj bre Woodoo :D ...ne zezaj čoveka :whistle: ...šta tu ''Kakav ti je to stav da ce neko da te prevesla?''... ;)

Nije znao čovek, pitao da se pojasni... B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja dolazim iz Kikinde 250km do BG i nazad...oces da kazes da ce neko da mi da pare za gorivo???

Mojne mene braco forumasi... :vava:

Citam ja ovaj forum vec dugo i znam da ima vrhunskih zaj...nata ovde... :whistle:

Objasni podebljano :rtfm:

Kakav ti je to stav da ce neko da te prevesla? Praksa placanja dela troskova je postojala i ranije.

Ako bi dosao i bez refundacije onda nema potrebe da se sekiras jer na gubitku neces biti. ;)

Ja se izvinjavam ako sam nekoga uvredio (tim podebljanim).

Nista lose nisam mislio osim sto sam hteo da napomenem da ima dosta saljivdzija i zaj...nata ovde na forumu (u pozitivnom kontekstu). Nisam upucen u to, pa sam pomislio da je neka shala...posto posle skoro svake recenice visi po neki smajli...nisam znao...

Moja greska sto sam uopste i pitao...

Ja sam svakako planirao da dodjem, te mi pare nisu potrebne,ali cu sacuvati jedan racun od goriva u vrednosti oko 500 kinti...pa od tih para mozete damama kupiti neki sitan znak paznje, cvetic ili nesto sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj,aj sad pustite nije covek znao,a i da jeste sale nije na odmet.

ako bude kise ,ja angazujem moje iz 250rbr da razvucemo jedan maskirni sator,a unutra moze da bude takmicenje za mis,samo nesa mora devojke da obezbedi(neso prodaj stila nema ti druge :p )

ja se iskreno nadam da ce biti lepo vreme :rolleyes:

ja sam pozvao dvojicu alfisti,dva brata ,voze opake 166ce,pa ce biti gosti na kratko,a inace su majstori rade farbariju limariju ,mehaniku,elektroniku.

E da napomena< Ja ,Bane ,dolazim iskljucivo kao Bane,a ne kao Bane AK Vozdovac,da me ljudi pogresno ne razumeju,dolazim da se opustim,da uzivam sa ortacima,a ne da mi to bude radni dan,pa koliko ovo,pa koliko ono,pa kad da zakazem itd,naravno nece biti da cu cutati,ali sve u granicama normale ,hvala na razumevanju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neće biti kiše i neće biti hladno. :thumbsup:

Ovo kao da je dogovoreno i uplaćeno? :D

E da napomena< Ja ,Bane ,dolazim iskljucivo kao Bane,a ne kao Bane AK Vozdovac,da me ljudi pogresno ne razumeju,dolazim da se opustim,da uzivam sa ortacima,a ne da mi to bude radni dan,pa koliko ovo,pa koliko ono,pa kad da zakazem itd,naravno nece biti da cu cutati,ali sve u granicama normale ,hvala na razumevanju :)

Ja ne razumem :unsure::harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ćornem komšinicinog Fiata dolazim sa Megy & njenom mamom Bony ; pa spremite više roštilja :harhar::whistle: a ja ću kotizaciju za nas x3 :thumbup: Pozz :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znao sam da ce brat Dovla ,da pita jos nesto ili da kaze ne razumem itd ? :harhar::harhar:

Dovla i ti bi mogao da se prikljucis priklupljanju zenske populacie ,kao Cika Nesa :p

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...