Jump to content
FAS Goran
neshaoct

13. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

Prijavljujem se na brojno stanje zajedno sa zenom

Sent from my HTC Tattoo using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas o ovom skupu sam mislio :) Aj neko neka postavi dugorocnu prognozu da vidimo vreme :whistle::thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao kad Mujo i Haso nose orman na 10. sprat: Hocete li prvo dobru ili losu vest :rolleyes: ?

Kome verovati?

W2U:

W2_U.jpg

AccuWeather:

image.jpg

Prognoze zastarelih institucija tipa RHMZ ne bih postavljao, posto mesecnu prognozu objavljuju samo 1. i 15. u mesecu, a grese vec posle 2 dana :whistle: ...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno se slazem, treba samo pozitivno razmisljati :thumbsup:

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

AccuWeather:

image.jpg

Prognoze zastarelih institucija tipa RHMZ ne bih postavljao, posto mesecnu prognozu objavljuju samo 1. i 15. u mesecu, a grese vec posle 2 dana :whistle: ...

Ovo nista ne znaci... evo pogledaj sada accuweather prognozu za sledeci vikend ;)

25 stepeni, suncano, bez padavina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kada je ovako promenljivo vreme, ne verujem im ni dan unapred :thumbdown: . Ove nedeljne ili ne daj Boze dugorocnije progoze su im tacne jedino kad su periodi stabilnijeg vremena, kao sto i svi znamo. RHMZ i njihov update podataka je tek prica za sebe.

Nego, stavio sam ovo cisto iz zezancije, da malo prokomentarisemo i mogucnost losijeg vremena (uz neizbezni maraton).

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice neizvesno kao u filmu nacionalna klasa :) ,a brana gume za trku nabavio nije,eto mene sa kabanicom ili sat.krilom,ako bude bilo kise,imam ih viska,a slobodna zenska populacija moze podeliti sa mnom deo satora ili kabanice i to bez guranja,nije bitan broj,bice za sve mesta,samo neka cekaju red,ahahahah :ice::popo:

red moze vec da se pravi,prijave saljite na pp :):harhar:

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Došlo vreme i za prijavljivanje...

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Ovako izgleda formular za prijavljivanje, ne zaboravite da ima svoj slajder sa desne strane jer će Vam trebati. :thumbup:

13_skup.jpg

Da bi ste se upisali:

kliknite ovde ::: kliknite ovde ::: kliknite ovde

Kada se upišete kliknite na Submit dugme koje se nalazi na kraju prijave.

Upisivanjem na spisak nam pomažete da znamo bar okvirni broj prisutnih kako bi što bolje isplanirali stvari oko organizacije skupa. :thumbup:

Nije obavezno da se upišete. Možete doći i ukoliko se ne upišete. Možete i da ne dođete iako ste se upisali jer Vam je eto...nešto iskrslo. :thumbup:

NEDELJA 22.04.2012. u 10:30h na parkingu kod hotela Inter Continentala

18696682.th.jpg

Čim se skupimo, a najkasnije do 11 krećemo do Košutnjaka gde će biti organizovan roštilj.

Tačna lokacija na Košutnjaku:

IMAG0241.jpg

Kod Hajdučke česme.

:thumbsup:

lokacija_9.jpg lokacija8.jpg lokacija7.jpg lokacija6.jpg

Nije važno da li ste nekada bili na Okupljanju, niti je važno da li vam je i koliko sređen auto. Dođite da upoznate ljude sa kojima kuckate na Forumu...da nick-ovi sa Foruma dobiju lica.

Eventualni ''strah'' tipa ''nikoga ne poznajem, sa kim ću da pričam tamo...ostaću dugo, a nikoga ne znam'' i sl. nije na mestu, jer ćete već kod Intera upoznati ljude...a, razgovor uvek ide lakše uz jelo i piće. Pričaćete o vašim automobilima...a, pričaćete kasnije i o ostalim stvarima...videćete...svi smo mi nekada došli prvi put...

Pratite temu i narednih dana, biće dodatnih informacija oko nagradne igre na Okupljanju i još nekih stvari... :whistle::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šteta što se poklapa sa Track Day... :-( Ja sam ipak odlučio da dokusurim tamo kvačilo pre zamene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosle godine nisam bio, iako sam slabo aktivan na forumu, ali ovog puta cu se potruditi, posto imam nekih obaveza rano ujutru. Samo da se ne vratim u krevet....:) :) Ja bih dosao direktno na Kosutnjak, posto sam na Miljakovcu, da se ne vozam po BGD, a mozda dodjem i na NBG. Videcu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema potrebe da se dolazi do intera ko zna gde je kosutnjak(lokacija) neka dodje pravo tamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrka kapa! Radim i u nedelju. Ako nekako završim ranije svraćam bar na sok pošto posle Neše od roštilja nema da ostane ni moča! :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...