Jump to content
FAS Goran
neshaoct

13. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

j b g ja invalid (ukočio se) auto invalid pocepao 17-icu , baš mi žao :ouch:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jaoj,jaoj,pa gde me uslikaste kada sam jeo peti put,sto bi brat heroj rekao ,evo ga bane samo jede :p ,bilo je ekstra,sada sm prvi put ukapirao ko su celic i boki,ahahahah ahahahh,kakvi likovi.

svi su ekstra,svaka cast.

p.s.od dogodine ja sam predsednik,menjam nesu,ni jednu cicu nije doveo :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno Bane samo si jeo :p

Bilo je za pohvalu, samo bre stvarno gde su zenke :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane samo kukas, a ima li ovo veze sa tvojim iznenadnim odlaskom? Tacno se vidi da kometarisu plavi Uno pored koga su prosle:

22042012235.jpg

Steta sto se vecina ljudi ranije razisla. U jednom trenutku se malo naoblacilo i palo je par kapi kise i to je pokrenulo vecinu ljudi da krenu.

Fino je bilo, malo smo iskulirali u prirodi, druzili se, upoznali nove ljude... Evo par amaterskih slicica i od mene, onako u hodu sa mobilnog:

22042012225.jpg 22042012226.jpg 22042012227.jpg 22042012228.jpg

22042012229.jpg 22042012231.jpg 22042012241.jpg 22042012242.jpg

22042012245.jpg 22042012246.jpg 22042012247.jpg 22042012248.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slicke su odlicne a vidim i da dobrog raspolozenja nije manjkalo, takodje i vreme vas je posluzilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bilo fenomenalno! Organizacija i ekipa - 5+! :unworthy:

Evo par slika koje sam napravio mobilnim ...

DSC_1373.jpg DSC_1375.jpg DSC_1377.jpg

DSC_1378.jpg DSC_1379.jpg DSC_1374.jpg

DSC_1376.jpg DSC_1380.jpg

Dovla je napravio vrhunski kotlic-paprikas :unworthy:

DSC_1381.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

U NS se ceo dan vreme mrstilo,ustao jutros,oblacno.Som :question::crybaby: .Umesto da pogledam prognozu ja skontao da je sito vreme i u Bg-u.valjada ce biti jos neki skup i onda cu doci Zuntom. :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da ste se lepo proveli. Baš mi je žao što nisam bio. Lepo sam oprao Stila, maznuo od keve 6 rasklopivih stolica, da Neša može udobno da se smesti, spakovao ih u gepek, i otišao da spavam. Probudio sam se sa temperaturom 39, i ništa od mog provoda. U svakom slučaju, pozdrav svima koji su bili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jako mi je zao sto nisam prisustvovao skupu iako sam se prijavio i imao nameru da dodjem, ali su me neki problemi sprecili. cekam sledeci skup :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je extra... Extra ekipa,drustvo je skroz ok... Sve pohvale za organizaciju... Svaka cast :unworthy: :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A vidim bila je i Alfa. :laughing: na skupu.

Bogami Alfe su izdominirale u odnosu na neke Fiat modele :whistle: . Da li je moguce da nije bio recimo ni jedan Grande Punto? Takodje, ocekivao sam poplavu Stila kao i na ulicama, ali su i Stilisti debelo podbacili sa posetom. Koliko sam ja video bile su 3 limuzine (Nesa, Drvac, Tosonije) i samo 2 kupea (Kole i beli Stilo), bez karavana. Doduse, i ja sam dosao sa drugarom Tosonijem njegovim autom.

Ali ih je zato masa prosla pored, ka Kosutnjaku, radoznalo gledajuci gomilu Fiata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je i jedan karavan. Ne znam bas u koje vreme al je bio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ludo burazere, ima zemske, ima sve! ;-)

Sent from my ALCATEL one touch 990 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak nisam uspeo da navratim, iako sam planirao. Sa fakultetom sam završio tek popodne, i onda je već bilo kasno! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko nije bio, propustio je odlicno druzenje i jos bolju klopu. Malo me je (iskreno) iznenadila prilicno opustena atmosfera i pored izuzetno velikog broja ljudi, od kojih je vecina prvi put dosla. Svaka nam cast :D

Bice i nekih fotki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zahvaljujem organizatoru, bilo je super - pogotovo rostilj. Jedino sto sam ja smota pa nisam upoznao vise ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najveći FLCS roštilj do sada! :thumbsup:

Info sa organizacione strane, čisto da se nasluti koliko je ljudi bilo imajući u vidu šta se sve pojelo i popilo:

- 27 kilograma ćevapa

- 6 kilograma šnicli

- 6 kilograma pilećeg mesa (bataci i belo meso)

- 12 kilograma mesa u kotliću koji se pravio uz roštilj

- 175 malih lepinja, 15+ hlebova

- 120 limenki piva od 0.5L (apsolutni hit novi Jelen Fresh grejpfrut :D )

- 40 litara Coca-Cole, zatim Schweppes Tangerine, Knjaz Miloš...sve je to ohlađeno sa 36 kilograma leda. B)

I nek' se pojelo i popilo. :thumbsup:

Mnooooogo ljudi, čitave porodice sa decom, bilo je lepo videti sve na jednom prostoru. :thumbup: Čelić se lepo setio pa smo u jednoj od kupovina uzeli i pola kese čokoladnih bananica za najmlađe danas na Košutnjaku. :thumbup:

Bijeljina, Novi Sad sa okolinom, Čačak, Sarajevo, Užice, Smederevo, Šabac, Beograd, i naravno Bor...ček da napišem Bor dva puta. :p Garantovano sam zaboravio još neko mesto iz kojeg je bilo ljudi.

Kao što reče Vili biće postavljene custom slike sa automobilima, Lancia Ypsilon Momo Design, Nuova Bravo Sport, Panda 100HP, Multipla x3 ili 4 komada, dosta Puntića, manje nego što je obično bilo Stila :whistle:, Tipo, Uno, Lancia Delta, Bravo/Brava, Lybra, Kappa karavan...

Doooosta ljudi se iscimalo oko organizacije, ne bih da nabrajam jer ću zaboraviti nekoga sigurno, uglavnom što pre roštilja što danas u direktnoj organizaciji je učestvovalo jedno 15-tak ljudi.

Sve u svemu, svaka nam čast svima koji smo bili danas. :clap:

p.s. - Sledeći roštilj će sigurno imati i analogno :) pečenje prasetine ili jagnjetine. A, sledeći možda bude već u septembru.

p.s. br.2 - Boki je našao svog brata. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo lepo kao i uvek :unworthy::cheers: nažalost, morao sam ranije da odem ... nešto iskrslo :smoke: ... Moje vučice još spavaju punih stomaka od kotlića i roštilja ... Pozz :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...