Jump to content
FAS Goran
neshaoct

13. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

@ Buto

video sam njenu facu kad si krenuo da pustas muziku :D da si pred njom spomenuo trebe bilo bi zajebano a ne zbog tebe nego zbog sirotog edinka koji bi nastrado zbog tebe :p

@edinko

da ste zatrazili sta zensko da bi vam to obezbedili 100%

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve pohvale za direktora( neshaoct)na organizaciji i na devojke sto je doveo :D:p Extra je bilo :thumbsup: :thumbsup:

Edited by cmiro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešo jel' posle svih ovih godina TEBE moram da učim kako se gleda u garažu i kako se primeti da čovek vozi BravO, a ne BravU i da je pitao da li je bilo još BravO-a, a ne BravA-a :D:lol::rofl:

Inače, što se tiče skupa, zaista velik i posećen skup. Izuzetno mi je drago što je došlo mnogo ljudi, a još mi je draže da su svi otišli zadovoljni (bar svi tako pišu ovde :) ). Želeo bih svima da se zahvalim na dolasku i na uloženom trudu i energiji. Neki su pomagali nekim konkretnim aktivnostima u vezi sa organizacijom skupa, a ostali su pomagali pozitivnom energijom koju su poneli sa sobom. Takođe se zahvaljujem svima na pohvalama kotlića, ali i Martiniju koji je dao predlog i doneo plinski rešo koji je umnogome pomogao i olakšao spremanje gulaša.

Ne znam šta bih još dodao što već nije rečeno. Drago mi je da već ima dosta predloga i dogovora oko sledećeg okupljanja oko ja'njeta, meni su predlagali da sledeći put pravimo pasulj ili riblju čorbu... što da ne... nadam se da će vreme do sledećeg skupa brzo proći i da ćemo imati priliku da se ponovo lepo provedemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ako sam uspeo da skrpim samo dva sata druzenja bilo mi je lepo videti se sa starom ekipom ali i krivo sto nisam imao vremena da upoznam vise novih clanova.ali kako se kaze bice dana za megdana

Share this post


Link to post
Share on other sites

au zavidim vam,verujem,a i vidim po slikama da je bilo fantasticno,jbg nisam mogao doci,do pola 5 sam radio :rant: ,sta reci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam o kom vi mesu pricate... Ja sam uspeo da uzmem sa rostilja samo jedan mali cevapcic :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

100000000000e za svakog ko nadje sliku gde mojkito ne jede!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

100000000000e za svakog ko nadje sliku gde mojkito ne jede!!!

Dobro Chelicu nemoj se sad hvalit :p ti si bio redovan oko rostilja :p mislim da je jedna kila mesa otisla u tebe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogami kakav je skup bio otišlo je u njega mnogo više... mesa :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko kaze da nije bio Fiat Palio Weekend 1.2 16V? :whistle::rofl: Ovo je prava slika okupljanaja. :w00t:

Prava_slika.jpg

Pozdrav celoj veseloj ekipi FLCS!

Edited by vpejcic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kamerman(Vpejcic),jesi li bio na skupu,nisam te video?

Nisam, ali je bio moj dobar drugar Adobe Photoshop CS! :rofl: Uporedi Chikavilijevu i moju fotografiju.

P.S. Hvala Chikaviliju na panoramskoj fotografiji.

Edited by vpejcic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slike ubijaju ali dve slike ne mogu da otvorim u velikoj rezoluciji Edi onu gde si mi slikao auto kod vagona od pozadi i onu Gde Neca sa belim yugom dize tocak ;) inace svaka pohvala za slike ostale :unworthy: :unworthy: :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sređeni su sada ti linkovi. :thumbup:

Inače, ostavljen je na kraju link ka full galeriji koju je edinko postavio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jos koja prva pa HF :)

xxx5000.jpg

xxx5001.jpg

Obzirom da nisu obuhvacena auta sa asfaltiranog dijela na fotkama. Ova fotka bi to mogla upotpuniti, kako tako.

xxx5002.jpg

Braća

xxx5003.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast majstori.

Slede slike posada jedine 3 Multiple koje su bile.

P4220002.jpg P4220003.jpg P4220004.jpg

P4220005.jpg P4220009.jpg P4220010.jpg

Sto pre ponovo organizovati --- ko ce da ceka septembar

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...