Jump to content
FAS Goran
neshaoct

13. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

Prva serija samo da docara atmosferu onima koji nisu bili. Ostatak kad stignem ;)

flcs_kosutnjak_2012_1.jpg flcs_kosutnjak_2012_2.jpg flcs_kosutnjak_2012_3.jpg flcs_kosutnjak_2012_4.jpg

flcs_kosutnjak_2012_5.jpg flcs_kosutnjak_2012_6.jpg flcs_kosutnjak_2012_7.jpg flcs_kosutnjak_2012_8.jpg

flcs_kosutnjak_2012_9.jpg flcs_kosutnjak_2012_10.jpg flcs_kosutnjak_2012_11.jpg flcs_kosutnjak_2012_12.jpg

flcs_kosutnjak_2012_13.jpg flcs_kosutnjak_2012_14.jpg flcs_kosutnjak_2012_15.jpg flcs_kosutnjak_2012_16.jpg

flcs_kosutnjak_2012_17.jpg flcs_kosutnjak_2012_18.jpg flcs_kosutnjak_2012_19.jpg flcs_kosutnjak_2012_20.jpg

flcs_kosutnjak_2012_21.jpg flcs_kosutnjak_2012_22.jpg flcs_kosutnjak_2012_23.jpg flcs_kosutnjak_2012_24.jpg

flcs_kosutnjak_2012_25.jpg flcs_kosutnjak_2012_26.jpg flcs_kosutnjak_2012_27.jpg flcs_kosutnjak_2012_28.jpg

flcs_kosutnjak_2012_29.jpg flcs_kosutnjak_2012_30.jpg flcs_kosutnjak_2012_37.jpg flcs_kosutnjak_2012_38.jpg

flcs_kosutnjak_2012_33.jpg flcs_kosutnjak_2012_34.jpg flcs_kosutnjak_2012_35.jpg flcs_kosutnjak_2012_36.jpg

flcs_kosutnjak_2012_31.jpg flcs_kosutnjak_2012_32.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari, čisto da se zahvalim na pozivu, dobroj atmosferi i super roštilju.

Vreme nas je poslužilo, sličice su nam ispale super. Baš su svi opušteni, iako nisam znala nikoga, drugarica i ja smo se lepo uklopile :)

eto ko se pitao ko su bile one dve lujke što se šunjaju oko roštilja - javljamo se i priznajemo krivicu :) hahahahaha

Žao mi je što smo relativno rano morale da idemo...

Drugi put ćemo doći spremnije, sa nekim ćebetom, kartama ili sličnim. frizbi je danas bio hit :-D

Čekam i da "stignu" one profi slike, pa da mogu malo da počnem da se hvalim svojom Ypsilonkom ;)

Veliki pozdrav :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sto nam se niste pridruzile u bacanju frizbija?Do duse jedna plava devojka jeste ali druga nije :D :D

svi ocekujemo one lepe slike sa danasnjeg skupa :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedne panoramice na kojoj se vidi otprilike koliko nas je bilo... ja izbrojah nekih ~58 automobila (full size slika je 7066x1162 piksela)

flcs_kosutnjak_2012_panorama.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panorama objasnila :thumbsup:

Ma drugarica je objasnila ;-)

Sent from my ALCATEL one touch 990 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

xxx2012.jpg

xxx2000.jpg xxx2001.jpg xxx2002.jpg

xxx2003.jpg xxx2004.jpg xxx2005.jpg

xxx2006.jpg xxx2007.jpg xxx2008.jpg

xxx2009.jpg xxx2010.jpg xxx2011.jpg

xxx2013.jpg xxx2014.jpg xxx2015.jpg xxx2016.jpg

ps. slike veoma malo obradjene (sirove) nisam imao vremena... nadam se da necete zameriti... :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zeleo bih da se najpre zahvalim svima na savrsenoj organizaciji skupa i pozitivnoj atmosferi i energiji, svih ucesnika skupa..

Ko nije bio, ima za cim da zali i da gleda da to ispravi nekom narednom prilikom..

Nadam se da je i Vama bilo lepo, kao i nama i veliki pozdrav za sve ljubitelje auta, prirode, zenski, a bogami i dobre klope xexe :);)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aca je sa onim njegovim aparatom objasnio :) Stvarno je bilo ekstra,mnogo lepih slika,zao mi je jos nekih ljudio koje znam ,a nisu bili,ali jbga,moram poceti da dolazim cesce kod intera.

heroj sva sreca,pa se zaborjao :p ,sto se tice zenski meni je bilo ok,ja sam dosao sa dve najlepse :) ,a vi ko vam je kriv,kad ste se uzdali u nesu ,on je samo racunao cevape i pljeske :p

cikavili posebna prica,covek je u svom fazon,legenda,nisam mogao da zamislim ,pozz

p.s.celic i boki jos jednom :) kraljevi ,ahahah

Share this post


Link to post
Share on other sites

FANTASTIČNO :fun: !!! DOŠAO SAM PRVI PUT I TO SA PORODICOM I SJANO SMO SE PROVELI !

SVAKA ČAST NA ODLIČNOJ ORGANIZACIJI I HVALA VAM !

P.S. Nisam baš redovan na forumu ali sam juče bio redovan na roštilju :) !

Naravno nije samo do hrane ,sve je bilo na VISOKOM NIVOU, a pre svega EKIPA !

:thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlično druženje, vreme poslužilo, i VELIKE POHVALE ORGANIZATORIMA - SVAKA ČAST...! :clap::thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, rostilja je bilo bas mnogo, ali ona resetka... resetka je bila najveci HIT, ja sam se odusevio.

Dovla ima sve pohvale za kotlic koji je bio najblaze receno genijalan.

Ekipa je bila sjajna i bas je bilo opusteno i prijatno.

Radujem se sledecem okupljanju i najavi jage sa "analognog" raznja. Dobrovoljno se prijavljujem za mesto operatera raznja. :) samo da mi se obezbede dovoljne kolicine crvenog piva za bebe :lol: koje je bilo najtrazenije jbt.

Evo i malo fotki sa mobilnog da popune albume

Photo0530.jpg Photo0531.jpg Photo0532.jpg Photo0533.jpg

Photo0534.jpg Photo0535.jpg Photo0536.jpg Photo0537.jpg

Photo0538.jpg Photo0539.jpg Photo0540.jpg Photo0541.jpg

Photo0542.jpg Photo0543.jpg Photo0544.jpg Photo0545.jpg

Photo0546.jpg Photo0547.jpg Photo0548.jpg Photo0549.jpg

Photo0550.jpg

Edited by MISHONNIUM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast na organizaciji momci, nadam se da cu sledeci put moci da ucestvujem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je pravo uzivanje provesti vreme sa vama!

Jel' sam tebe fotkao sa suprugom? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zeleo bih da se ovim putem zahvalim svim ucesnicima ovako lepe manifestacije i da napomenem da je celo okupljanje proslo u najboljoj mogucoj atmosferi. Bili smo organizovani onako spontano, ideje i predlozi su dolazili sa vise strana, ljudi su se rado prihvatali posla, od onih sto su zatvarali parking, preko onih sto su onim strancima objasnjavali da je parking zatvoren :D preko sakupljaca para, do nabavke i spremanja rostilja. Za sledece okupljanje planiramo vise sadrzaja sto se tice hrane, kao sto je Nesa napomenuo pa preko raznih sportsko-rekreativno-zabavnih sadrzaja cija bi satnica okvirno trebalo da bude objavljenaovde na forumu u samoj najavi okupljanja. U planovima su jos neke sitnice koje bi unapredile i upotpunile citav dogadjaj ali o tom potom. Sve u svemu Fenomenalno okupljanje, super druzenje i slobodno mogu da kazem da se nadam da ce sledeca manifestacija biti mnoooogo bolja jer smo sada iskusniji za jedno okupljanje i u stanju smo da otklonimo sve nedostatke koji su vecini bili nevidljivi ali ljudi koji su ucestvovali u svemu dobro znaju koji su nedostaci.

Poseban pozdrav: Ekipi iz Sarajeva: Edinu, Edu Bu(buto), Admiru, Rijadu i Mirnesi(koja je kratko bila prisutna), Rostiljdzijama Misoniumu i Sandokanu, asistentu rostiljdzija mislim da mu je nick Jox...nisam 100% siguran (koji je preuzeo pecenje 2. ture rostilja), uvek veselom i zanimljivom Macku iz Cacka koji je do kasnih popodnevnih sati uveseljavao ekipu iako ga je sledovao povratak u Cacak i ostalim momcima i devojkama koji su doprineli organizaciji skupa!!!

I naravno Sarmi na sarmi :D

Edited by chelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala i vama na extra doceku, na dobroj piletini (ko je pekao ruke mu se pozlatile) :D a takodje i na extra druzenju :) Ocekujte nas opet :)

Chelicu naredni put dovedi kakvih zena :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mozes ti da kazes, a da si to pred Mirnesom spomenuo mislim da bi te stavila u top :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

mishonnium, malo je falilo da pojedemo resetku ,definitivno naj resenje, a da zaboravio sam Dovlu, odlican gulas :)

Heroj, kada budes gledao fotke koje je mishonnium uradio videces sebe kako klopas, a ja mukica cekam na red :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mozes ti da kazes, a da si to pred Mirnesom spomenuo mislim da bi te stavila u top :D

Ne smije meni Mirnesa nista :p jedino Edinku smije :p hahahahahah :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Celicu!! Iskreno bilo mi je super i druzina i celokupna organizacija a Bog me i meso je bilo dobro isprzeno kao i pice ohladjeno, no najbolja ekipa ostaje uvek na kraju i dodatno se provede i ismeje za medalju... Drago mi je sto sam dosao a pogotovu ostao skoro do kraja vredelo svake sekunde!! :) Hvala Bogu te nas je i vreme lepo posluzilo i nije bilo nikakvih gluposti i sr*nja sem onog slepanja na kraju :D ko je ostao do kraja zna o cemu pricam xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veoma uspelo okupljanje.

Zbog obaveza nisam dočekao roštilj i paprikaš. Ne sumnjam da je i to bilo na nivou. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se i ja prikljucim sa cestitkama i da se svim organizatorima zahvalim na ovako divnom druzenju ili da ga nazovemo

Fiat Lancia izletu,koji je protekao u jednoj zaista extra atmosferi i jos ljepsem ambijentu jer je Kosutnjak predivan ukras Beograda! :unworthy:

Takodje,uputio bih cestitke svima koji su se svojski potrudili da nas sve domacinski ugoste i pocaste klopom i picem koga je bilo na pretek :clap:

Za sledece okupljanje ja donosim vrecu da se takmicimo u trcanju u njoj i konopac za nadvlacenje najhrabrijih :animier: ,a nebi bilo lose i da napravimo turnir u najbrzoj zamjeni rezervnog tocka! :) U globalu opsta ocjena za sve je 5+ :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ostavili ste odlične utiske na nas. Organnizacija sama po sebi je odlicna, naravno druznenje je na mjestu #1 ekipa ste prava tako nam je dobro bilo da je dan prošao Kao prmotan unaprijed. Odjenom je došlo vrijeme da se krene na put kući. Bilo je vozilica extra dobrih. Jedan fenomenalan vikend.

Želim da se zahvalim svima na trudu koji je stvarno bio veliki kako bi sve prošlo kako treba i još bolje.

Što se tiče fotki postaviti ću samo sa stignem da ih pripremim i ubacim na net.

Nadam se da se vidimo što prije na vašem ili bilo kojem drugom okupljanju.

To mozes ti da kazes, a da si to pred Mirnesom spomenuo mislim da bi te stavila u top :D

Ne smije meni Mirnesa nista :p jedino Edinku smije :p hahahahahah :D

Ja sam mislio Buto da si sinoć nešto naučio kad je nju policija zaustavila. Nju pusti nema kod sebe ni jedan dokument a mene što sam je sacekao umalo da kazne drotovi.

@chelic samo vi nabavite mica-maca, al buti dvije ninfomanke. Da izadze u novinama na naslovnoj: "sex po svaku cijenu".

Edited by edinko

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...