Jump to content
FAS Goran
neshaoct

13. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

NEDELJA 22.04.2012. u 10:30h na parkingu kod hotela Inter Continentala

18696682.th.jpg

Čim se skupimo, a najkasnije do 11 krećemo do Košutnjaka gde će biti organizovan roštilj.

Tačna lokacija na Košutnjaku:

IMAG0241.jpg

Kod Hajdučke česme.

:thumbsup:

lokacija_9.jpg lokacija8.jpg lokacija7.jpg lokacija6.jpg

Nije važno da li ste nekada bili na Okupljanju, niti je važno da li vam je i koliko sređen auto. Dođite da upoznate ljude sa kojima kuckate na Forumu...da nick-ovi sa Foruma dobiju lica.

Eventualni ''strah'' tipa ''nikoga ne poznajem, sa kim ću da pričam tamo...ostaću dugo, a nikoga ne znam'' i sl. nije na mestu, jer ćete već kod Intera upoznati ljude...a, razgovor uvek ide lakše uz jelo i piće. Pričaćete o vašim automobilima...a, pričaćete kasnije i o ostalim stvarima...videćete...svi smo mi nekada došli prvi put...

Ovako je bilo prošle godine:

ros2.jpg

ros0.jpg ros1.jpg

  • U džepu treba da imate 400 dinara. Devojkama ne treba novac, što znači slobodno možete doći sa suprugama, devojkama, nećete plaćati za sve.
    Taj novac ćemo skupiti i otići da kupimo meso, sokove i sve ostalo što nam treba.
  • Dogovorite se (možete i u ovoj temi) za zajednički dolazak u Beograd kako bi podelili trošak goriva. Tražite one koji imaju ugrađen plin... :D
  • Svi koji budete dolazili van Beograda, sačuvajte putarine, dobićete novac od Kluba u oba pravca... :thumbup: Ili, uzmite račun za gorivo u vrednosti iznosa putarina u oba pravca, tražite na pumpi račun na pravno lice, ovo su podaci koje će Vam tada tražiti.
  • Ako imate neku malu stolicu...možete je poneti.
  • Svi koji dolazite pravo na Košutnjak, od 11 sati treba da ste tu. Naravno, nije nikakav problem i ako dođete u 11 i 10, 15 minuta. :thumbsup:
  • Skup traje do...nemamo pojma. :D Dokle god budete hteli, dokle god ljudi ostanu, a ostaće. :thumbup:
  • Kažu da neće biti samo roštilj, pominje se i kotlić... :whistle: koji će praviti profesionalni kuvar.
  • Biće i promo FLCS ramova za tablice.
  • Bacite negde u memoriju telefona broj Kluba ako Vam zatreba:
    069/111-FLCS (069/111-3527)

Nekih 15-tak dana pre roštilja, ponovo ćete svi dobiti Email i biće otvoren link za prijavljivanje. To naravno ne znači da do tada ne možete pisati u ovoj temi, pitati ako Vas nešto zanima, pisati da li planirate da dođete :thumbup: , već samo da znate da ćemo imati i taj formular kao i prošle godine kako bi lakše isplanirali stvari oko organizacije znajući okvirni broj ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima i ljubitelima foruma.Imam jedno pitanje a to je da lito vazi samo za clanove iz Srbije ili mogu da dozdem i ja koji sam iz Makedonije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ee super,uvek bude ekstra,pa da nas bude sto vise :thumbsup: i moze da dodje ko god hoce i zeli da se upozna sa clanovima najboljeg auto kluba na svetu :unworthy::unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolazim, jedva cekam :thumbsup:

Nosim i vojnicku porciju za taj kotlic, kao i prosli put komplet za kafu i ostro sikirce (za svaki slucaj) :rofl:

Edited by MISHONNIUM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pihh, ja imam kolokvijum u tu nedelju...ali u mislim da je pre podne, tako da vam se možda pridružim u toku dana ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa idejom da uvedemo nove sadržaje i samo malo organizacije (ostatak je spontanost :D) u ovo naše okupljanje, želimo da čujemo vaše mišljenje o organizaciji nekog takmičenja na samom okupljanju. Da li ste za i u čemu biste voleli da se takmičite? Da li biste voleli da se takmičite u "neutralnim" radnjama (skok u dalj, brzo jedenje, igre bez granica i sl.) ili biste voleli nešto "iz struke" (kviz znanja o Fiat i Lancia modelima i našem klubu, takmičenje u zameni točka na automobilu i sl.) ili ste možda za onu najlenju varijantu tombole (izvlačenje brojeva iz bubnja)?

Naravno, potrudili bismo se da za sva takmičenja budu obezbeđene adekvatne nagrade.

Takođe, ovom prilikom pozivam zainteresovane koji imaju malo vremena, volje, entuzijazma i želje da se priključe organizaciji da se jave (meni na PP ili ovde na temi) da vidimo kako bismo mogli da se organizujemo za neke akcije pošto imamo mnogo ideja i zanimljive planove za skup ;) Nije važno koliko imate godina ili koji auto vozite ni da li ste član Kluba. Bitno je samo da želite da se družite i da pomognete koliko je u vašoj moći, naći će se neko zaduženje za svakoga ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pikado, bacanje kamena sa ramena, odbojka na travi, .... spreman sam da pomognem ako treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako bude sve u redu nadam se da cemo devojka i ja doci....naravno sa jednim autom :whistle: bilo bi mi drago da se upoznamo napokon...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo imali bacanje glave u dalj...motorne glave,naravno,da se razumemo

Kviz znanja...navlacenje konopca...voznja viljuskara...itd :D Eto pa nesto moze da se iskoristi

Moze jos i brzo ispijanje piva za ne vozace :p Bez Heroja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo za odvazne...

Samo za hrabre i neustrasive...

Dva coveka, dva montiraca, automobilska guma...

Borba koja ce odluciti najbolju ekipu...

Takmicenje u zameni gume slobodnim stilom, sa dva montiraca bez lubrikanta. :rofl: U ekipama po dva, koje bi se formirale zrebom. :rofl:

Pravila su za sve ista, skroz skinuti gumu sa felne i vratiti gumu na felnu (bez naduvavanja)

Merila bi se brzina, spretnost i umetnicki dojam po oceni probranog zirija.

Pobednici, naravno, mogu da zadrze po montirac i dobijaju titulu "TYRE KING OF THE YEAR" uz obavezne ovacije i aplauze. :rofl:

Edited by MISHONNIUM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo imali bacanje glave u dalj...motorne glave,naravno,da se razumemo

Kviz znanja...navlacenje konopca...voznja viljuskara...itd :D Eto pa nesto moze da se iskoristi

Moze jos i brzo ispijanje piva za ne vozace :p Bez Heroja :D

vase glave nicemu i ne sluze osim za sisanje :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam za...dolazak :thumbsup:

Mislim da bi bio red, konacno, posle dve godine na forumu da se i vidimo...

Ali posto ne mogu svojim Fiatom, ja cu da se ponudim :whistle: ko ide iz Subotice, ako ce neko uopste ici i ko je voljan da mu budem saputnik i da, naravno, podelimo troskove, nek me kontaktira :lol:

A, malo da se nakacim na ovu temu o nekim dodatnim aktivnostima ^^ fudbal, odbojka, nesto onako laganica, par ekipa i neki mini turnir FLCS kluba :thumbsup:

To je po meni ok, a sad, organizatori ce se pozabaviti malo detaljnije time...i da se vidimo onda :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja verovatno dolazim sa drugarom,ovog puta resio sam Jugom 16v. :thumbup:

Vidimo se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vase glave nicemu i ne sluze osim za sisanje :harhar:

Bitno da ti znas da su nase glave za sisanje...xaxaxaxa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam nikada bio, niti koga znam, ali potrudicu se da dodjem, verujem da ce biti zanimljivo :thumbsup:

Pozdrav :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...