Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
andara

Lancia Delta ili Fiat Tipo

Recommended Posts

Pozdrav svima. E ovako, vozio sam sve i svasta al opet me nije sramota da pitam: imao sam alfu 155 1.8ts 8v s njom bio zadovoljan al je prodao, posle nocne more sa golfovima( golf2gti-slupao-total; golf4 1.4 16v-trosi vise ulja nego benzina-prodao; golf3gti-slupao-prodao) kupio sam lanciu deltu II 1.6 gt ie i moram reci da sam razocaran voznjom, jer nema duse ako tako mogu da kezem. Moje pitanje je: sada bih uzeo fiat tipo 2.0 ie 16v, pa molim upucene da mi kazu da li i koliko je taj auto ok. Unapred se izvinjavam ako je ovo pitnje na pogresnom delu foruma, jer sam nov pa dok se malo snadjem.

p.s. izvinjenje i ljubiteljima vw, ali to je moje licno iskustvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez ljutnje ali svaki jaci auto si slupao, da uzmes ti ipak tipa 1.6? :p sala naravno :) tipo sedici ti je extra auto samo ces ga tesko naci...

A za deltu, kako mislis nema duse? Nema snage ili nesto drugo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde ima saamo mrzitelja vw :harhar:

Nemoj tako, ovaj izmedju naših postova je prodao Fiat da kupi VW :harhar:

delta integrale ima i srce i dušu :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 slupao,1 urnisao da trosi vise ulja nego benzina :question:

Za tebe je idealno hladjenje sa nekim tipom 1.4 ili 1.1.

Taj 2.0,nece dugo kod tebe.Steta je da razbijes jos jedan biser.Bolje lupaj ove od 1.4,vise ih ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda bi bilo mnogo bolje da kupis Golfa II dizela, to je siguran i pouzdan automobil, mani se ti ovih italijanskih... :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez ljutnje ali svaki jaci auto si slupao, da uzmes ti ipak tipa 1.6? :p sala naravno :) tipo sedici ti je extra auto samo ces ga tesko naci...

A za deltu, kako mislis nema duse? Nema snage ili nesto drugo?

ma nema ljutnje, sad malo zvuci bez veze al nijedan nije slupan mojom krivicom. lancia mi nesto slabo vuce ili sam ja to utripovo jer me svi nesto cudno gledju kad to kazem. a sto se tice tip nasao sam jedan ok. videcemo...

2 slupao,1 urnisao da trosi vise ulja nego benzina :question:

Za tebe je idealno hladjenje sa nekim tipom 1.4 ili 1.1.

Taj 2.0,nece dugo kod tebe.Steta je da razbijes jos jedan biser.Bolje lupaj ove od 1.4,vise ih ima.

pa mozda to i nije losa ideja, al nije mi to merak

jeste lancia delta, al je dvojka i nije integrale. i veruj mi da nema dusu

Share this post


Link to post
Share on other sites

kazes nije tvojom krivicom...ne bih ulazio u dublju pricu ali znam nekoliko primera iz iskustava mojih prijatelja, koji voze poprilicno brzo i rizicno gde u osnovi nisu bili krivi za udes, ako izuzmemo cinjenicu da su vozili brzinom od 140 gde je ogranicenje 60 ili 180 gde je 80, i onda plate samo kaznu za prebrzu voznju a ovi jadnici sto su izlazili iz sporedne ulice placaju celokupne stete + kaznu za nepostovanje prvenstva prolaza...e zemljo...propadni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je Delta II sa 1,6 8v motorom od 75-80 KS, teško da se mogu očekivati neke performanse. Opet, ako dobro služi ja je ne bih menjao, ali to je stvar individualnog stava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...