Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
srkiv

Punto porastao u Stilo 1.9 JTD

Recommended Posts

e jbte,znas kako ,ako je probilo i krov i nebo ,mozda je neko nekim silom da kazem ili tako neku sipu "zabo" i tako napravio to sto je napravio,uzas....

okaci slike bas da vidimo! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci, nasao sam metak ispod vozacevog sedista.... evo slika

DSC_2389.jpg DSC_2390.jpg DSC_2391.jpg

Bio sam u policiji, prijavio, uradjen je uvidjaj ali ja mislim da od toga nista nece biti. Ali ajde bolje da prijavim,nikad se ne zna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ortaku je prosao kroz soferku i zabio se u naslon njegovog sedista dok je stajao pored auta, na vidikovcu preko puta Stage-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro sam pretpostavio, što rekoše sreća u nesreći pa nisi bio u kolima... Baš htedoh da pomenem da je to i Vilija zadesilo... Jbg, neplaniran trošak skroz, to da se zatvori rupa i pregituje i moraće ceo krov da se farba da ne bude šareno, baš maler..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci,nasao sam metak ispod vozacevog sedista.... evo slika

DSC_2389.jpg DSC_2390.jpg DSC_2391.jpg

Bio sam u policiji, prijavio,uradjen je uvidjaj ali ja mislim da od toga nista nece biti. Ali ajde bolje da prijavim,nikad se ne zna.

ovo kao da je opaljeno iznutra,odakle je ovo slikano,sa spoljne strane krova ili unutrasnje?

Zanimljivo da zrno nema deformacije?

Tesko da u slobodnom padu,pod lukom(haubica lukom) metak moze da probije tako lim,posebno pod ovim uglom ?

Na kojoj strani vozila,jel bas iznad vozacevog sedista zrno pogodilo krvo ?

Ako ti nije problem samo da mi kazes,pa cu ti nesto napisati,sticajem okolnosti brat mi je balisticar.

Sve u svemu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno zanimljivo izgleda i ulaz zrna i samo zrno. Bane lepo primeti da nema deformacije.

Ovo je ispaljeno negde blizu, nema sansi da je padajuci metak iz velike daljine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno tacno, ne moze se desiti da je metak leteo,tipa 700metra u usponu i onda dostigao maks,pa min brzinu,krenuo da pada i uradio to sto je uradio,jos kao da je pod pravim uglom uleteo u auto,,na kraju duga prica nije ni toliko vazno...

bitno je da niko nije povredjen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno zanimljivo izgleda i ulaz zrna i samo zrno. Bane lepo primeti da nema deformacije.

Ovo je ispaljeno negde blizu, nema sansi da je padajuci metak iz velike daljine.

Apsolutno tacno ne moze se desiti da je metak leteo,tipa 700metra u usponu i onda dostigao maks,pa min brzinu,krenuo da pada i uradio to sto je uradio,jos kao da je pod pravim uglom uleteo u auto,,na kraju duga prica nije ni toliko vazno...

bitno je da niko nije povredjen.

Doktor je pre fax-a zavrsio vojnu skolu...winking0008.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stilo na krpljenju... bice slika. Usput je i stavljen alarm Cobra. Kad pucam nek pucam do kraja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad pucaju, bar nek Kobra svira...:)

Izvini na sali, najbitnije je da si ziv i zdrav i da nisi bio u kolima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nista, mora se nekad i nasaliti. Kad skupim kes uzecu i senzor od ljuljanja ili kako se vec zove. Ja probao da ga ljuljam on nista :D Mislim da je ok alarm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi su u principu isti. Samo cim nije no name, dobar je.

Ima verovatno 2 zone sok senzora, ali na ljuljanje ne reaguju.

Ja imam neki domaci koji apsolutno niko ne spominje, vec duze od 5 godina radi kao prvog dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...