Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat 500L, 500L Living, 500L Trekking

Recommended Posts

Snimljen i Fiat 500L Living facelift

 

fiat%20l%201.jpg

 

Sem restilizovane verzije regularnog modela 500L, Fiat priprema i obnovljeni 500L Living, dakle njegovu dužu verziju koja može da se dobije sa 7 sedišta. To povrđuju i ove špijunske slike maskiranog test primerka snimljenog negde u Švedskoj. Ukratko, sve ono što važi za regularni 500L facelift važi i za ovu Living verziju, što podrazumeva da će izmene sadržati doterani eksterijer i modifikovani enterijer.

 

159183-fiat%20l%2011.jpg

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čini mi se da će ovo sa faceliftom dobiti dosta promijena u interijeru, čak mi se ekran čini ne 7" nego i onaj veći od 8.4".

 

1.jpeg2.jpeg3.jpeg

4.jpeg5.jpeg6.jpeg7.jpeg

8.jpeg9.jpeg10.jpeg11.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekord prodaje Fiat-a u Italiji. U prvih 7, šest ih je Fiat. Naš 500L se drži odlično.

For the first time in 32 years as many as 6 Italian models in the first 7 places among the best selling cars in 2016 in Italy:
1) Fiat Panda: 147,275 (+16%)
2) Lancia Ypsilon: 65,655 (+18%)
3) Fiat 500L: 54,709 (+6%)
4) Renault Clio: 49,776 (+14%)
5) Fiat 500X: 46,233 (+42%)
6) Fiat 500: 45 405 (+11%)
7) Fiat Punto: 45,226 (-22%)
8) Ford Fiesta: 43,526 (+8%)
9) VW Polo: 43,103 (+19%)
10) VW Golf: 43 015 (+9%)

Share this post


Link to post
Share on other sites

FCA Srbija video: logistička ruta Fiat 500L

 

fca%20ruta.jpg

 

Fiat 500L, u verzijama Standard, Living i Trekking, proizvodi se u fabrici u FCA Srbija Kragujevcu od 2012., a izvozi se na evropsko i svetsko tržište.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno ce imati led dnevna svetla kao na malom 500. Kako sam negde procitao ovaj restajling trebalo bi sredinom godine da se pojavi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam mislio predstavljanje  Ženeva 2017 ali izgleda da je dach@ u pravu...koji je sledeći sajam?....a da Beogradski, tu će da ga prezentuju:) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neverovatno da stalno smanjuju broj boja, obično kako model stari, tako se dodaju neke boje. Meni je žao što nije bila žuta boja za običan 500l, kad sam kupovao prošle godine. Sad je na sajmu bio treking baš povoljan 11.900, žuti mi je favorit, ali sad je kasno... Jedino da prodam ovaj moj mjt i uzmem novi treking 1.4...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Neverovatno da stalno smanjuju broj boja, obično kako model stari, tako se dodaju neke boje. Meni je žao što nije bila žuta boja za običan 500l, kad sam kupovao prošle godine. Sad je na sajmu bio treking baš povoljan 11.900, žuti mi je favorit, ali sad je kasno... Jedino da prodam ovaj moj mjt i uzmem novi treking 1.4...

Zbog par platika na benzicu da das dizela...

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav , evo pratim ovaj forum već duže vreme,tj. kako Vam se pokazao 500L, jer i sam učestvujem u proizvodnji istog.

I mi jedva čekamo da krene serijska redizajna, za sada se rade male količine za testiranja.

 

Tirkizna boja se slabo prodavala i verovatno su je zato ukinuli. Mogu samo da kažem da će biti i novih boja.

 

Nov treking je meni prelep auto.

Ko hoće da kupi 500L neka obavezno sačeka redizajn.

O tome šta je promenjeno ne mogu Vam pisati ,poslovna je tajna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ga vozim tek oko godinu dana, dobar je auto, prostran i kvalitno napravljen. Mislim da je najbolja kupovina u Srbiji, posebno benzinac pop-star za 10 - 11 k evra.

Trekking je još bolji, pa za par godina Bože zdravlje, možda zamenimo ovog za treking novi model (ne redizajn) ako ga bude.

Očekujemo od tebe info kad kreće redizajn u serijsku proizvodnju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na italijanskim forumima se konstantno pominje neki jul kao mesec kad bi trebao da se pojavi redizajnirani 500L, e sad, koliko je to tačno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

11.07. je rođendan Fiata i dugo je bio tradicionalan datum za predstavljanje novih modela ili facelifta aktualnih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvaničnih informacija nema, trenutno se rade vozila koja će novinari da testiraju,tako da će verovatno prve informacije da se pojave po italijanskim forumima.Nezvanično sam i ja čuo da će možda u julu da ga predstave,e sada ne znam da li tada ima neki sajam.

Moja je želja da puntića zamenim za redizajn 500L cng,ali za 2 god. ,čini mi se da će do tada 0.9 da zamene sa 1.0 cng.

Ovaj 0.9cng za sada najviše ide za Italiju,mada u poslednje vreme i za Austriju i Tursku.

Od motora najviše idu 1.3, 1.4, 1.4tjet, 1.6, 1.4tjet plin, 0.9cng, 0.9 .

Inače ceo mart i sada april sve ide za Nemačku,Francusku,Španiju,Italiju. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiat ne ide u Frankfurt tako da priča sa sajmovima otpada. Jako puno proizvođača će propustiti Frankfurt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...