Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat 500L, 500L Living, 500L Trekking

Recommended Posts

Fiat 500 L 1.6 MJ 120 Beats vs Opel Meriva 1.6 CDTI 136 vs Toyota Verso 1.6 D-4D 112


 


500_L_1_6_120_1.png500_L_1_6_120_2.png 500_L_1_6_120_3.png500_L_1_6_120_4.png 500_L_1_6_120_5.png500_L_1_6_120_6.png 500_L_1_6_120_7.png500_L_1_6_120_8.png 500_L_1_6_120_9.png500_L_1_6_120_10.png


 


 


500_L_1_6_120_11.png500_L_1_6_120_12.png


Edited by ivan.ik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prebrojao zvezdice sa poslednje strane: Fiat 500L 75.5, Meriva 78, Verso 80.

Edited by Madra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, samo sto su ceneee...

 

500L    - 28.500 €

Meriva - 28.155 €

Тоyota - 30.500 €

 

Svaka zvezdica po 360-380 eura! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta bi bilo kad bi bilo: FIAT 500L Abarth

 

Iako je sada već gotovo izvesno da na putevima nećemo videti Abarth 500L, snovi o ekstremnoj verziji kragujevačkog FIATa i dalje žive.

  

Fiat_500_L_Abarth2.jpg

 

Od kada je FIAT 500L predstavljen spekulisalo se o proizvodnji sportske, Abarth varijante ovog modela. U početku su stizali pozitivni signali da bi tako nešto moglo da se dogodi, a priču je 2013. podgrejao i šef Abartha za Evropu, Marco Magnanini.  On je tada izjavio da "postoje velike šanse" da se znak škorpiona nađe na maski hladnjaka FIAT-a 500L.  U međuvremenu u italijanskom proizvođaču bili su zauzeti mnogo važnijim temama i poslovima, kao što je formiranje kompanije FIAT Chrysler Automobiles, a planovi o proizvodnji Abartha 500L, ako su zaista i postojali, ostali su zaboravljeni u nekoj fioci. 

Ipak, pojedini zaljubljenici u automobile koji bi voleli da na ulicama vide ovaj model nisu odustali. Ovih dana pojavio se spekulativni render koji pokazuje kako bi mogla da izgleda Abarth verzija FIAT-a 500L kada bi došlo do njene realizacije. 

 

Izvor: B92

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisali smo o ovome jos ranije, a i vrteli su se ovakvi renderi jos od kada se pojavio...

 

U međuvremenu u italijanskom proizvođaču bili su zauzeti mnogo važnijim temama i poslovima, kao što je formiranje kompanije FIAT Chrysler Automobiles

"Abarth & C" S.p.a je od 2007. samostalna kompanija, tako da ovo bas i ne pije vodu - odustalo se od te ideje jer Abarth zvanicno objavio da jednostavno koncept vozila ne odgovara duhu kompanije, tj. dosadasnjim Abarth-ovanim modelima...

Sa cim se u potpunosti slazem i pisao sam identicno i pre te njihove odluke - ako vec, nazalost, nemaju aktuelni model dostojan takve prerade (zadnji su bili GP i mali 500), bolje i tako, nego da se igraju sa kombi proporcijama. Zna se sta je bio Abarth kroz istoriju.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Review lounge amerikanca  :smoke:  Izduv, menjač, kamera, farovi, felne, multiair turbo 160KS...  :w00t:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

americki:

ima i za SD cartu da ukljucis......

ali ima i rucku da se drzi vozac hahaha

a da li kod nas moze da se uzme ovaj za USA trziste kao sto je bilo Yugica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imenjace, zar i ti da skrnavis Abarth znacku :) .

Pisali vec par puta o ovome...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kraju je rukovodstvo Abarth&C S.p.A zvanicno objavilo da se, grubo receno, kao model ne uklapa u imidz Abartha.

Sa cim se, licno, apsolutno slazem - ko iole prati, zna se sta je Abarth bio kroz istoriju. Sto iz prve ruke moze da potvrdi Totti :laughing: .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i meni nesto ne ide sportski kombi, mada ja i nisam szrucnjak po tom pitanju, lepo izgleda, ali ne ide ... mislio sam da je Totti kompetentan za GTI :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro si mislio Beli  :smoke:

 

Ivane, jedan moj prijatelj je imao običaj da kaže "al' ga je abartovao" kad majstor dobro odradi i popravi neki auto  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam čuo za Tottijevke da su sa godinama abarthuju. Tj spuste se   

 

image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislio sam da je Totti kompetentan za GTI :D

Totti je kompetentan za istorijat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...