Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat 500L, 500L Living, 500L Trekking

Recommended Posts

posle 500 predjenih kilometara moram priznati da nisam zadovoljan snagom motora 1.4, ipak je to slab motor za ovu karoseriju od 1250 kg. potrosnja i nije toliko losa, 7.4l pri prosecnoj brzini od 38 km/h. mozda kad se razradi motor dobije jos malo snage, a verovatno ce i potrosnju jos da smanji. sve u svemu, moze da prodje za sada, drugih zamerki nemam, a pohvala je dosta... :thumbsup:

Edited by bojan dimitrijevic

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sexy People: Srpski Fiat 500L u najnovijem spotu Pitbull-a i Ariane

Spot je snimljen na Floridi, a Fiat USA je podržao ceo projekat sa velikim brojem modela 500L, 500e elektro i sportskim Abartom. Među brojnim devojkama u bikinijima našao se, naravno, i - Čarli Šin, a u spotu se pojavljuje i naš model, Aleksandra Nikolić.

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=F4JjxJK62E8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio danas u Fiatu u Beogradu da pokupim nagradu sa nekog foto konkursa koji je organizovao FAS, a povodom Noći muzeja bio je izložen i Fiat 500C Belvedere :thumbup:

DSC_0256.jpg DSC_0259.jpg DSC_0263.jpg DSC_0264.jpg DSC_0265.jpg DSC_0266.jpg DSC_0267.jpg DSC_0269.jpg DSC_0270.jpg DSC_0271.jpg DSC_0272.jpg

 

Nagrada maketa 500L :D

DSC_0279.jpg 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslednjih nedelju dana sam po bg video gomilu crnih 500L i mogu vam reci da mu crna stvarno dobro stoji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek sad vidim post... :rolleyes:

 

 

Sikter , gde ubaci tvoju molbu ?

 

Na koju misliš? Za FAS? To sam ubacio na glavnoj kapiji FAS-a

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fiat 500L Trekking u Italiji od 19.650 evra

 

98139-fiat%20500l%20trekking%20111.jpg

 

Fiat će od sutra u Italiji početi da prima narudžbine za novu, i to (pro)terensku Trekking verziju modela 500L.

 

98138-fiat%20500l%20trekking%2011.jpg

 

500L Trekking je premijeru imao krajem prošle godine na Salonu automobila u Los Anđelesu, dok je evropska promocija održana na Salonu u Ženevi, početkom marta ove godine.

 

98137-fiat%20500l%20trekking%201.jpg

 

Trekking je vizuelno atraktivnija varijanta 500L (dodatni zaštitni elementi, izmenjeni branici...) koji je dobio i povišeni klirens, a u paketu su inače i alu točkovi od 17 inča i "Traction +" sistem kontrole proklizavanja.

 

fiat%20500l%209011.jpg

 

94062-fiat%20500l%2090.jpg

 

U ponudi će biti dva benzinska i dva dizel motora, i to benzinci 1.4 16v sa 95KS i dvocilindrični 0.9 TwinAir Turbo sa 105KS, kao i dizelaši 1.3 Multijet II sa 85KS i 1.6 Multijet II sa 105KS.

 

94063-fiat%20500l%20901.jpg

 

fiat%20500l%209.jpg

 

Cene u Italiji se kreću od 19.650 evra koliko košta bazni model sa 1.4 16v benzincem sa 95KS, pa do 22.950 evra za verziju 1.6 Multijet II sa 105KS.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek sad vidim post... :rolleyes:

 

 

Sikter , gde ubaci tvoju molbu ?

 

Na koju misliš? Za FAS? To sam ubacio na glavnoj kapiji FAS-a

 

Na tu, pošto primećujem da te nisu pozvali. Da jesu, sigurno bi sa nama podelio. Čisto da navijamo.

Edited by ivan.ik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno meni je 500L jedan od ruznijih automobila koji je fiat ikad napravio...

 

Mozd je stvar ukusa :2guns:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi li imao prilike da ga vidiš uživo? 

 

Uglavnom je svačiji komentar bio negativan dok ga nisu uživo videli... Ja juče videh crni sa belim krovom, ali je samo obod krova beli, a krov panorama, baš izgleda šmekerski..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene obrnuto, bio mi simpa na slikama, a uzivo mi se ne svidja.

Dvobojni i crni mogu da prodju, a obican jednobojni mi se ne svidja - previsok za moj ukus, premali rubovi i tockovi za tu visinu... u beloj boji izgleda ko sluzbeni kombi i on mi se bas ne svidja ni malo.

Od napred korektan... cak lep, pozadi ok, sa strane mi se ne svidja. Verujem da ce treking bolje izgledati zbog crnih rubova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne sporim njegovu funkcionalnost, ali ni meni se nikako ne svidja, ni na slikama ni uzivo, koliko god se trudio. Jedino od napred mi je OK, posto igra na kartu obicne 500-tke.

Enterijer mi je tek posebna prica. Neki retro-fazon kao u Fikusu, ali sto moj imenjak rece, lici mi na maturski rad osnovne skole :) .

Sve u svemu, ipak je "nas" i naravno da mu zelim sto bolju prodaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta znam, sto ljudi, sto ćudi.. Meni je ovako skroz ok, nije ružan, ali nije mi ni nešto preterano lep, ali za bicolore bih već mogao da kažem da je lep i ova treking verzija mi se baš dopada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste domaći i naš , ali ružniju bebu još nisam video.

U toj kategoriji moj miljenik je B-max.

Moram da iskopam moje crteže iz osnovne / srednje škole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd ove iznad tebe sto im se ne svidja jos i mogu da razumem, ali ti koji vozis najruzniji karavan koji je ikada napravljen, da kazes za 500L da je ruzan, ne mogu da verujem. da se razumemo i ja imam ovog kako ga ja zovem "pogrebnjaka", tako da mi nista nije jasno :pirate:

Edited by Woodoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vozim samo ja  :harhar:  :harhar:  :harhar: .

Nikad nisam ni rekao da je Stilo MW lep. Iskreno 500 L puno zgodniji za pogrebnjake, ispod one daske lepo se slože urne.  :scooter:

Edited by Woodoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puno ozbiljniji projekat

 

                            

 

 

 

 

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg
 
image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg
 
image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg
 
image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg
 
image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

previsok za moj ukus, premali rubovi i tockovi za tu visinu... u beloj boji izgleda ko sluzbeni kombi i on mi se bas ne svidja ni malo.

Od napred korektan... cak lep, pozadi ok, sa strane mi se ne svidja.

 

Slicno mesljenje...

 

Pazi eto recimo to je nesto slican auto kao na tvom avataru (segment taj valjda) ali suzuki zilion puta lepsi !!!

 

Neko je pitao dal sam ga video uzivo,jesam cak i onaj nacionale izgleda kao neka kineska totalna klotara...

 

Izvinjavam se na recniku i na misljenju ali sam stvarno blago iznerviran skoro svaki put kad vidim 500L

 

Bolje bre da su pravili novog ficu a da bude za manje pare nego sto je sad Italijanski ili gde li se evc pravi...

 

Lep mali auto smekerski ali to nije tema za ovde :fun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...