Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat 500L, 500L Living, 500L Trekking

Recommended Posts

Ima i jedan sa bečkim tablicama, vozi ga žena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče video jedan beli 500L ovde u Sartiju, Sitonija, Grčka, sa njihovim tablicama. Sa našim ih ima baš dosta. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam znao gde da pitam, ali treba mi vase misljenje tj onih koji imaju Fiat 500L, naime posto sam se odlucio da prodam pomenuti automobil zanima me koja je realna cena koju mogu dobiti? U pitanju je 1.4 95ks sa full opremom (mislim na ona dva paketa koja su mogla da se uzmu, alu felne, parking senzori, ekran...) kupljen krajem oktobra 2013 god. Presao 20000 km, Hvala unapred :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam malo po internetu cak sam naisao i na 10 000e, 2013 god ali naravno vise presao, kad bih mogao 9000e da izvucem bilo bi super mada ne znam, ili jedina opcija sto ima po autokucama je da ti oni procene i umanje cenu za novi auto koji kod njih kupis (ali naravno da ce proceniti na sto manju cenu..)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, imate prava, najvise onda mogu dobiti 8500 ako sam lude srece, ali realno je znaci oko 8000e hvala vam na pomoci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/20/2016 at 9:52 PM, Lale said:

Hm, imate prava, najvise onda mogu dobiti 8500 ako sam lude srece, ali realno je znaci oko 8000e hvala vam na pomoci :)

 

sta vam je ljudi, zasto vec prodajte automobile? jel ima neki kionkretni razlog 

ovde imate cene na polovni automobili, pa pronadjite cene: 

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/pretraga?sort=price_asc&brand=109&model=3734&fuel[0]=45&city_distance=0&showOldNew=all&without_price=1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Negde sad dolazimo do one teme "novo ili polovno za iste pare". 

Nije ovo možda realna slika (možda i jeste) zadovoljstva novim autom ali "preko nekoliko" njih se već izjasnilo da bi rado menjali L-a za nešto drugo. 

Neki čak i za polovno iz više klase.

Znači nije baš ona izjava da ko jednom sedne u novo polovno ne kupuje više.

Naravno, ako sedne u novo koje polovno košta kao ovaj nov koji su sada vozili ne bi se bunili ali tu i jeste poenta diskusije iz teme koju sam naveo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dudule1 said:

sta vam je ljudi, zasto vec prodajte automobile? jel ima neki kionkretni razlog 

ovde imate cene na polovni automobili, pa pronadjite cene: 

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/pretraga?sort=price_asc&brand=109&model=3734&fuel[0]=45&city_distance=0&showOldNew=all&without_price=1

 

Izmedju ostalog zato sto ga vozim vec vise od 3 god. i dosadio mi je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malopre u naselju videh zamaskiranog 500L tačnije zadnji kraj (99% sam siguran da je 500L) ,imao je na sebi ovakvu foliju

 

uploadfromtaptalk1474995190185.jpg

 

moguće da se sprema RST

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/22/2016 at 7:58 PM, Markobgd said:

 

Znači nije baš ona izjava da ko jednom sedne u novo polovno ne kupuje više.

 

Ako ima novo za 10,000 a da je dobar kao L onda cu ponovo kupiti novo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fascinatni su mi rezultati prodaje 500L u Italiji.

Od maja pa nadalje, 500L se prodaje mnoooogo bolje u odnosu na 500X (do maja je 500X bio u blagoj prednosti)

Sept: 500L  5.097   ---  3.538  500X

 

Izgleda da su praktnični Italijani provalili da je 500L mnogo bolji kao porodični auto.

 

Izvor: http://www.carsitaly.net/fiat-car-sales_italy.htm#Fiat 500L

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/27/2016 at 6:53 PM, Djole_M said:

moguće da se sprema RST

 

Restajling je oooodavno najavljen za poslednji kvartala ove godine, rekoše mi :) da će izmene (spolja) biti na branicima, svetlima...ali i da je prednji deo već urađen. To sam još letos čuo...tako da čudno da krajem Septembra i dalje nešto testiraju...možda rade restajling već urađenog restajlinga... :D:D 

 

--------------------------

Ovako bi mogao da izgleda Fiat 500L facelift

 

156511-fiat%20500l%201.jpg

 

Predstavljen na sajmu automobila u Ženevi 2012. godine, Fiat 500L je vremenom dobijao nove verzije, širu gamu motora i specijalna izdanja pa je tako nakog regularne varijante promovisan i produženi 500L Living, pa 500L Trekking, 500L CNG, 500L Beats Edition itd. Automobil je krenuo i na američko tržšte, a već duže vreme se vode pregovori o izvozu određene količine na rusko tržište bez carine. Ipak, posle četiri i po godine od premijere vreme je za promene. Na to uostalom ukazuje i manja proizvodnja u fabrici FCA Srbija u Kragujevcu gde je ove godine ukinuta i jedna proizvodna smena. Dakle, dok ne stigne neki novi model, fabrika u Kragujevcu će nastaviti da pravi 500L, koji će proći kroz modernizaciju (verovatno početkom sledeće godine). Slika takvog 500L facelift još nema, ali je tu nekoliko nezvaničnih rendera koji pokazuju njegov eventualni izgled. Naravno, drastičnih promena neće biti, ali se mogu očekivati izmene na branicima i svetlima (pozadi bi to moglo da bude po uzoru na restilizovani Fiat 500), kao i u unutrašnjosti (možda modifikovana instrument tabla i multimedija sistem, uz kvalitenije materijale i nove dezene).

 

156512-fiat%20500l%2011.jpg

 

Na sve to verovatno treba dodati i novi dizajn alu točkova, eventualno nove boje, bogatiju opremu i šire mogućnosti za personalizaciju. Treba podsetiti da Fiat 500L konkuriše modelima kao što su Citroen C3 Picasso, Opel Meriva, Kia Venga i Ford B-Max, dok više detalja o restilizovanoj verziji možemo očekivati u narednom periodu.

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene više interesuju promene u kabini, uvođenje savremenijih sistema bezbednosti (kočenje u slučaju prepreke na putu u standardnom paketu opreme, prepoznavanje znakova pored puta, automatska duga svetla, deadlock koji radi...) i hoće li mu "osvežiti" i cenu :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...