Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat 500L, 500L Living, 500L Trekking

Recommended Posts

Uzas! Samo bi mu felne skinuo...

Doduše bilo bi tu još materijala za čerupanje. Ali ovako kompletno je gedora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovakav na primer

 

11047923_970568859620569_279807945860422

mnoooogo je dobar i bas po mojoj meri izgleda,fantastican je i u njemu da je 1.6mjet i covek da peva i da uziva u voznji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš fino izgleda :)

 

Mada ja preferiram tamne boje na takvim kolima. Najbolje tamno siva ili crna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amerikanci ovih 5 stvari ističu o Fiatu 500L:
 



 

Ako nekoga baaaaš mrzi :) da pogleda 58 sekundi, evo šta su naveli:


- iznenađujuće prostran
- neudobna sedišta
- čvrsto vešanje
- automatik je bolji izbor
- displej od 5 inča je standardni deo opreme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiat 500L EXPO

 

131238-fiat%20500l%201.jpg

 
Povodom svetske EXPO izložbe u Milanu Fiat je pripremio specijalno izdanje kragujevačkog Fiata 500L.
Fiat 500L EXPO između ostalog odlikuju dvobojni eksterijer (bela karoserija / crni krov i crni retrovizori), alu točkovi od 16 inča, hromirana lajsna u bočnim štitnicima i poseban logo edicije.
 

131239-fiat%20500l%2011.jpg

 
Standardni deo opreme čine tempomat, klima uređaj, prednji i zadnji el. podizači stakala, Uconnect Radio 5 touchscreen...
 

131240-fiat%20500l%20111.jpg

 
500L EXPO pokreće 1.4 Turbo T-Jet motor sa 120KS koji može da koristi i TNG, pa ukupna autonomija (benzin + TNG) iznosi oko 1400 km. Ubrzanje od 0 do 100 km/h traje 10,6 sekundi, dok je najveća brzina 189 km/h. Cena za 500L EXPO u Italiji iznosi 23.260 evra.
 
preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovu Expo znackicu izgleda stavljaju u Italiji,ovde je niko nije video :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad... verovatno su u Audiju mislili da profilisana sedista nistu udobna za one sa vecim pozadinama. Zuljaju sa strane... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam sedeo u 500 L sa redizajniranim sedistima, i bas je velika razlika u odnosu na suprugin koji je izgleda neka kombinacija za firme. produzen je sedalni deo i sada je bas kako treba. Takodje sam probao t-jet i odusevio se kako ide. Sedista u LOUNGE su odlicna. Blizak sam odluci da kupim jednog ali imam problem oko izbora paketa. Na lounge mi smeta buka tj.huk vetra oko onog staklenog panoramskog krova a isti se ne moze poruciti sa tvrdim krovom. Ukoliko bude doslo do kupovine bice pop star 1.6 mjet sa nekim dodacima pa ce izgledati kao lounge. Videcemo jos...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sam pre neki dan pitao ljude sto prave presvlake za sedista (radili su Temerindzi, ako se ne varam) da li postoji razlika izmedju starih i novih (2015) sedista za 500L i rece covek da je razlika jako mala i to kod onih bocnih jastuka na sedalnom delu, ali da je duzina identicna. Oni inace za svaki auto skidaju sedista i uzimaju meru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...