Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Presvlačenje kožom

Recommended Posts

E to i mene interesuje...

Odradio bih menjac komplet, a mozda i rucnu.

Preduhitri me...

Koliko onda treba za menjac, glava + ona koza okolo i rucicu rucne vremena?

Edited by Bki

Share this post


Link to post
Share on other sites

@markuse evo varijante crno - sivo;

PB021286.jpg

slika za markusa.

@Dovla: 7-8 h.

E to i mene interesuje...

Odradio bih menjac komplet, a mozda i rucnu.

Preduhitri me...

Koliko onda treba za menjac, glava + ona koza okolo i rucicu rucne vremena?

2-3h.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze li od Alfe 156 drveni volan da se odradi i da bude malo deblji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PB071288.jpg

pežo 206,

radio sam sa rupičastom kožom stilov volan i alfu GT ali ne uspevam te slike da okačim verovatno

su većih dimenzija!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Presvlacenje volana alfa 156 sa komandama na volanu ,pola obicna koza pola perforirana?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiat croma 2006...hocu da uradim volan + rucica volana + koza u osnovi menjaca(automatski menjac i vola)...koliko para i koliko vremenski posto bi dosao u kg?

ali hoci da bude identicna koza ko sad sto je...eventualno da se stavi crveni konac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može, imam perforiranu kožu koja ide sa strane na volanu, može i crveni konac, e sad da li je koža identična fabričkoj to ne mogu da garantujem.

Cena za sve je 55 evra, vreme potrebno za rad 8-9 h.

P1180033.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolko kosta presvlacenje volana i rucice menjaca za fiat bravo stari?

Share this post


Link to post
Share on other sites

8ff69bbf0693_800x600.jpg

alfa_romeo_156_volan_slika_12765036.jpg

Postoji li mogucnost da se odradi volan(alfa 147) fabricki koji nema kozu,slika 1,da bude slican fabrickom koji vec ima kozu,slika 2?

Fabricki volan sa kozom ima kombinaciju perforirane i obicne.Moj volan nema komande,ako je to bitno.Ako je moguce koliko bi parica to ispalo?

Edited by yuhica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolko kosta presvlacenje volana i rucice menjaca za fiat bravo stari?

Sve zajedno 45 e.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@yuhica:

Može samo ovako; sa strane da bude perforirana a gore i dole glatka koža!

Taj volan koji je fabrički u koži ima kanal po obodu u koji se podvuče perforirana i glatka koža, dok na nepresvučenom volanu ne postoji taj kanal.

8ff69bbf0693_800x600.jpg

alfa_romeo_156_volan_slika_12765036.jpg

Postoji li mogucnost da se odradi volan(alfa 147) fabricki koji nema kozu,slika 1,da bude slican fabrickom koji vec ima kozu,slika 2?

Fabricki volan sa kozom ima kombinaciju perforirane i obicne.Moj volan nema komande,ako je to bitno.Ako je moguce koliko bi parica to ispalo?

P1060014.jpg

evo ovako:

Edited by smeker192

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je skroz ok varijanta,koliko bi kostalo da se odradi volan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A meni da odgovoris :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je skroz ok varijanta,koliko bi kostalo da se odradi volan?

Kombinacija sa perforiranom kožom 40 e,

sve obična koža 35 e.

A meni da odgovoris :(

ODGOVORIO; sve zajedno 45e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini nisam video :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao smeker192  :unworthy: 

 

Trebam mali savijet. Na Bravo-u imam onu poznatu bojku da mu se oljustio povrsinski sloj na koznom volanu. Kakva se procedura predlaze u tom slucaju? Kontam da tu ne mora kompletno presvlacenje volana kao kad nemas kozni volan ili mozda mora sve ponovo ?

 

Hvala na odgovoru unaprijed :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procedura je sledeća:

 

Skine se ta koža koja je već na volanu i postavi se nova koža, prosto ko pasulj!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo.

Jesi li ovo samo isao preko obicne plasticne rucice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanjce jedno vezano za skidanje volana sa Novog Bravoa, posto sam se jelte ponovio sport verzijom sa poznatom boljkom. Pokusavao da prokljuvim koja je procedura skidanja istog, pa sad da ne bi nesto na silu pokusao i polomio jel moze pojasnjenje neko manje ali sto slikovitije gde su srafovi, kako se skida airbag, da li ima neki deo gde treba biti extremno senzitivan i tako to i tome? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani smeker192,

 

Uz punto GT je stigao kompletan kozni enterijer, ali je na sedistima deo koze izasao iz svog falca, neko je previse sedeo na jednoj strani, tu se sundjer stanjio pa sad to vise nije kako bi trebalo.

Treba mi okvirna cena (predpostavljam da ne mozes odmah da mi das tacnu cenu) za sledeci posao.

- Da se iz prednjih sedista zameni sundjer, a da se po mogucstvu zadrzi stara koza i namesti kako bi trebalo da bude. (Moram da napomenem da sam ja pokusavao da vratim na mesto i nisam bas nesto uspeo, a malo sam i ostetio falc) U pitanju je samo donji deo za sedenje, ne celo sediste.

- Da se nebo auta presvuce kozom (skajom) takodje?

 

Sedista i nebo bih ti doneo licno da pogledas pa da se dogovorimo oko tacne cene tada. Sada mi treba samo okvirna cena.

Hvala unapred!

Edited by RazoR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče skidanja volana na novom bravu ne znam kako se skida air bag jer nisam ja skidao uglavnom su mi donosili već skinut volan, ali mislim da nema šrafova već da su na poledjini volana rupe pa se kroz rupe gurne šrafcigerom i poguraju žice koje drže bag umrsto šrafova !!!

 

 

PB121288.jpg

A   s e d i š t a   i nebo ne radim!!!



Edited by smeker192

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...