Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Prodaja i ugradnja Xenona, parking senzora

Recommended Posts

skriv AC balasti su 18 eur po komadu,garancija 12 meseci .

Vule,novi bravo ima fabricke projektore,H1 sijalica ide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam to, nego pitam kakvi su projektori, kakav cutoff imaju i koliko svetla daju, nadam se da su stavili neke dobre, a ne kao u Punta i Mareu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu vrhunski ,ali u poredjenju sa Puntovim su vrh,daju mnogo vise svetla i imaju bolji cutoff.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno informativno pitanje: kad se kupi morimoto jer se dobije uz njega neki sertifikat ili nešto slično sa nekim standardom ili bilo kakav papir na kome ima nekakva potvrda da je to homologovan far za vozila koja se kreću javnim putevima ili možda on na sebi ima negde utisnuto ono "E3"? Pitam pošto me zanima da li bi neki kit car mogao proći atest sa njim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morimoto sam po sebi nije kompletan far,vec socivo za naknadnu ugradnju u vec postojeci far.Ne dobija se nikakav sertifikat uz njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko bi kostala ugradnja ksenona u Alfu 156, koje bi mi ti preporucio , i da budu 6000k. Naravno gde se nalazis i broj telefona

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bear komplet za 156-icu,sa ugradnjom i garancijom 12 meseci 60eur.Zemun. 064 174 50 11 Bane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mareu sa ugradnjom Bear komplet AC kvalitet 12 meseci garancija,za clanove 55 eur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shevrolet Cruze

H4 bixenon + xenon H8 na maglenke + Led pozicije + Led pozicije za osvetljenje tablice - sve je stavljeno 5000k

Slike su malo losijeg kvaliteta ,ali opet se vidi o cemu je rec!

IMAG0337.jpg IMAG0338.jpg

IMAG0340.jpg IMAG0341.jpg IMAG0342.jpg

IMAG0343.jpg IMAG0344.jpg IMAG0345.jpg

IMAG0346.jpg IMAG0348.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alfa 156 2004,xenon 4300k i led pozicije.

DSC07523.jpg DSC07525.jpg DSC07526.jpg

DSC07527.jpg DSC07528.jpg

Stilo xenon 5000k i led pozicije

IMAG0349.jpg IMAG0350.jpg IMAG0351.jpg

IMAG0352.jpg IMAG0353.jpg

Renault Scenic parking senzori

IMAG0358.jpg IMAG0359.jpg IMAG0363.jpg

DSC07529.jpg DSC07530.jpg DSC07531.jpg

DSC07532.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas li i kolika je cena za Canbus LED sijalice za tablicu za Stilo (originalne su W5W, 39mm)? Interesuju me iskljucivo bele sa max 3 SMD diode.

Hvala unapred, pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas li i kolika je cena za Canbus LED sijalice za tablicu za Stilo (originalne su W5W, 39mm)? Interesuju me iskljucivo bele sa max 3 SMD diode.

Hvala unapred, pozdrav.

Canbus LED pozicije 39 mm imam ali sa najmanje 4 diode,i njihova cena je za par 20 eur.

Renault Laguna P2 xenon 4300k slim balast.

DSC07533.jpg DSC07534.jpg DSC07535.jpg

DSC07536.jpg DSC07537.jpg DSC07538.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, hvala za info !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozzz kralju,vidim da te svi hvale pa imam i ja jedno pitanje...

Video sam na pocetku posta da imas neke blutut varijante pa me zanima,kako to funkcionise i kolika bi cena bila sa tvojom ugradnjom ili bi to ja mogao sam da ugradim...

Pozzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Trenutno od bluetooth ostao samo IQUA mini UFO silver boje.Nije potrebna ugradnja,mozes sve sam.
  • Evo linka da procitas opsirnije o njemu. http://www.iqua.com/product/iqua-miniufo
  • Vise ih necu nabavljati osim po porudzbini.
  • Cena redovna je 35,za clanove 32,a posto je ovaj koji je ostao bio izvadjen iz kutije samo radi pokazivanja,nije koriscen,mogu ti ga dati za 25 eur.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Trenutno od bluetooth ostao samo IQUA mini UFO silver boje.Nije potrebna ugradnja,mozes sve sam.
  • Evo linka da procitas opsirnije o njemu. http://www.iqua.com/...ct/iqua-miniufo
  • Vise ih necu nabavljati osim po porudzbini.
  • Cena redovna je 35,za clanove 32,a posto je ovaj koji je ostao bio izvadjen iz kutije samo radi pokazivanja,nije koriscen,mogu ti ga dati za 25 eur.

Kralju,uzeo bi ja to,moze neki kontakt...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel imas H3 LED?

H3 Led 4x1.5w 14 eur ,po komadu,garancija 12 meseci.Jesu skupe,ali sijaju za sve pare.

Sale ,uzeo bluetooth ,nadam se da ce ispuniti ocekivanja.

Edited by yuhica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prezadovoljan,danas sam bas pricao...E sad imam samo jedno pitanje,ne znam da li sam se istripovao ili sam negde procitao da se moze upariti 2 telefona,ja sam probao i nisam uspeo da uparim 2 fona vec samo jedan....ili ja ne umem ili to ne moze...pa bi te zamolio cisto da mi kazes nesto da ne mozgam vise...

Inace,odlicno radi,lepo se cuje...ali samo kad sam bez zene u autu :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu dva telefona da se upare sa njim to znam provereno,ali nisam probao oba telefona u isto vreme povezana na njemu.Trebalo bi da moze,sudeci po modelu Visor koji podrzava 4 tel. uparena u isto vreme.Prostudiraj malo ono uputstvo,probaj i ovde da pronadjes neku pomoc http://www.iqua.com/faq-search/Enter%20keyword%20search

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok...probacu sutra ponovo,sta znam,zancilo bi mi ako moze...Hvala ti puno pa se cujemo za senzore...

Pozzzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo radova,preko vikenda.

Lancia Delta 2008,lepotica je dobila xenon 6000k.

DSC07605.jpg DSC07606.jpg DSC07607.jpg

DSC07608.jpg DSC07609.jpg

Alfa 147 xenon 5000k.

DSC07613.jpg DSC07614.jpg DSC07615.jpg

DSC07616.jpg DSC07617.jpg DSC07618.jpg

Jos jedna Alfa 147,ugradnja parking senzora.

DSC07597.jpg DSC07598.jpg DSC07599.jpg

DSC07600.jpg IMAG0364.jpg IMAG0365.jpg

IMAG0366.jpg IMAG0367.jpg

Ford siera,remont alnasera i alternatora.

DSC07601.jpg DSC07602.jpg DSC07611.jpg

DSC07612.jpg DSC07620.jpg DSC07621.jpg

DSC07622.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam fabričke D2S xenone u Fokusu,ali sam ga i uvezao sa falinkom,neko mu skinuo prskalice za farove sa prednjeg branika,pa sad kada prskam šoferku izlazi mi voda na haubu. zNAČI,interesuje me da li imaš u ponudi prskalice - neki aftermarket komplet,bez posuda i sl.stvari jer sve to imam fabrički,samo me prskalice zanimaju jer mislim da to mogu da ubudžimm kod mene na branik i naravno,koliko koštaju ? Može i na PP, Pozz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam u ponudi samo prskalice posebno. Ima komplet za naknadnu ugradnju ,ceo set po ceni od 25 eur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...