Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Prodaja i ugradnja Xenona, parking senzora

Recommended Posts

xen.jpg

  • HID Xenon svetla
  • Bixenon projektori Morimoto mini H1
  • Parking senzori marke Spy
  • Bluetooth hands free uređaji
  • Rezervne Xenon sijalice i balasti

Na parking senzore i hands free uređaje garancija 1 godina

Na Morimoto i xenon svetla garancija 6 meseci ako su ugrađeni kod mene, ukoliko je samougradnja garanciju ne dajem.

Sve ostale informacije ovde na temi ili na broj telefona

064 174 50 11 Bane

Kada me budete zvali obavezno naglasite da ste sa ovog foruma! Ukoliko vam se ne javim odmah na poziv, kontaktiraću Vas u najkraćem roku, hvala.

--------------------------------

Xenon svetla

image.jpg image.jpg

H1, H3, H7 >>> 35 eur – Članovi FLCS 32 eur

Sa ugradnjom >>> 45 eur – Članovi FLCS 40 eur

H4 BiXenon >>> 50 eur - Članovi FLCS 45 eur

Sa ugradnjom >>> 55 eur – Članovi FLCS 50 eur

U ponudi ima i xenona nemačkih proizvođača Philips, Oehm, Siemens...Za njihovu cenu pozovite jer ih ne drzim uvek na lageru.

--------------------------------

BiXenon projektori

image.jpg image.jpg

Morimoto BiXenon projektori H1 mini

Set sadrži 2 x Morimoto projektor H1, 2 x maskice (tipske ili univerzalne) >>> 85 eur - Članovi FLCS 80 eur

Set sadrži 2 x Morimoto projektor H1 + xenon set, sa ugradnjom >>> 180 eur - Članovi FLCS sa ugradnjom 170 eur

Ugradnja podrazumeva demontažu farova sa vozila, ugradnju projektora i xenon seta u farove i montažu farova na vozilo

----

U ponudi ima i AC xenon setova sa perfektnim balastima, H1,H3,H7 4300K, 5000K, 6000K sa 1 godinom garancije po ceni od 50 eur, odnosno 45 eur za članove FLCS, i ugradnjom od 60 eur, odnosno 55 eur za članove FLCS :thumbsup:

DSC06885.jpg

--------------------------------

Parking senzori Spy

image.jpg

LP 110

4 sonde, displej sa led diodama levo-desno, zvučno obaveštenje o preprekama od 2.2m do 0.3m.

35 eur – Članovi FLCS 30

Sa ugradnjom 55 eur - Članovi FLCS sa ugradnjom 50 eur

----

image.jpg

LP 108

4 sonde, displej sa led diodama levo-desno i centralnim pokazivačem udaljenosti do prepreke u metrima, od 2.5 do 0.3, zvučno obaveštenje.

40 eur - Članovi FLCS 35

Sa ugradnjom 60 eur - Članovi FLCS sa ugradnjom 55 eur

----

image.jpg

LP 111

8 sondi, 4 napred-4 nazad, displej sa led diodama levo-desno i centralnim pokazivačem udaljenosti do prepreke u metrima, od 2.5 do 0.3, zvučno obaveštenje.

65 eur – Članovi FLCS 60

Sa ugradnjom 100 eur – Članovi FLCS sa ugradnjom 90 eur

--------------------------------

Bluetooth hands free

Iqua visor

image.jpg x11.jpg

Težina: 160 gr

Vreme razgovora do 20 h

Stand by do 500 h

Vreme punjenja 2 h

Uparenih uređaja i do 8 odjednom, kompatibilan sa svim bluetooth uređajima. Veoma kvalitetan zvuk kao i sam uređaj, lako se montira na suncobram Vašeg auta ili neko drugo mesto.

Punjač za kola, USB kabal, nosač za montažu, uputstvo.

35 eur – Članovi FLCS 32 eur

--------------------------------

Iqua Mini UFO S

x12.jpg

Iqua Mini UFO B

x13.jpg

Težina: 81 gr

Vreme razgovora do 10 h

Stand by do 450 h

Vreme punjenja 3 h

Podržava do 3 uparena uređaja odjednom, veoma lagan i simpatičan dizajn, lako se montira na suncobran auta ili neko drugo mesto.

Punjač za kola, USB kabal, nosač za montažu, uputstvo za upotrebu, dostupan u sivoj i crnoj boji

35 eur - Članovi FLCS 32 eur

----

x14.jpg x15.jpg

Po želji je moguće uređaj presvući u karbon foliju, za Članove FLCS gratis!

----

x17.jpg x18.jpg

Celly Any 3

Težina: 40 gr

Vreme razgovora do 4 h

Stand by do 700 h

Vreme punjenja 2 h

Upareni uredjaji max 1, kompatibilan sa svim bluetooth uređajima.

Punjač za kola, USB kabal, nosač za montažu, uputsvo, dostupan u crnoj boji.

27 eur - Članovi FLCS 25 eur

--------------------------------

Kupovina u paketu Xenoni i parking senzori, važi samo za članove FLCS

Paket 1

Xenon H1, H3 ili H7 + parking senzori LP 108 - Članovi FLCS sa ugradnjom 90 eur

Paket 2

Xenon H4 BiXenon + parking senzori LP 108 - Članovi FLCS sa ugradnjom 100 eur

--------------------------------

Tema ostaje otvorena za Vaša pitanja, na njih će odgovarati Bane, preko naloga

yuhica :thumbup:

Edited by neshaoct
dopunjena ponuda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Direktore hvala na uvodnoj reci!!! :thumbsup:

Drugari pozdrav za sve,neki me znaju neki ce me mozda upoznati u svakom slucaju se nadam korektnoj saradnji na obostrano zadovoljstvo.

Uglavnom sam na forumu jednom dnevno tako da ako se ne informisete putem telefona,pitajte sve ovde slobodno ,a odgovaram i na pp poruke,mada bi bilo jednostavnije sva pitanja postavljati ovde tako da i drugi clanovi imaju uvid. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz juhice, aj' ako ti nije problem, malko mi pojasni ovaj deo, totalno mi je nejasan. :D

BiXenon projektori

image.jpg image.jpg

Set 2x Morimoto projektor H1 mini >>> 85 eur – Članovi FLCS 80 eur

2x maskice (univerzalne ili tipske) sa ugradnjom >>> 180 eur - Članovi FLCS 170 eur

Pretpostavljam da je cena projektora, (sa maskicama? bez maskica?) bez ugradnje 85, odnosno 80 eura, a isti su sa ugradnjom (sa maskicama? bez maskica?) 180, odnosno 170 eura?! :question:

Pitam jer, na primer, grupaciji bravo/brava/marea ne trebaju maskice, a uz to, nije bas jasno napisano :D odnosno, zbunjuje ovaj deo gde pise da maskice kostaju 180, odnosno 170 eura :D

Edited by Xepoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne bude zabune vise,komplet bixenon projektora podrazumeva set od 2 x projektor i 2 x maskice,tipske ili univerzalne!Ukoliko na odredjeni model nije potrebno instalirati maskice one idu kao visak ili mozemo umanjiti cenu samog seta za 10 eura koliko kostaju maskice posebno.

Cena od 180 odnosno 170 eura podrazumeva set projektora,set xenon svetala,demontazu,ugradnju u farove i montazu na vozilo,znaci komplet ceo.

Pisacu Neshi danas da ispravi deo ponude o projektorima da svima bude jasnije.

Hvala sto si primetio ovo,sad kad razmislim malo stvarno deluje zbunjujuce. :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači za 170 eura ide ceo komplet, ugradnja Morimota sa sve xenon setom? To je zaista odlična cena :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno, pre par godina je za te pare mogao da se uzme samo xenon set, eventualno sa ugradnjom... A kod Vuleta smo videli koja je prednost sa morimoto projektorima, stvarno je svetlo odlicno ostro i rasporedjeno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači za 170 eura ide ceo komplet, ugradnja Morimota sa sve xenon setom? To je zaista odlična cena :thumbsup:

Tako je,to je cena za clanove :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisacu Neshi danas da ispravi deo ponude o projektorima da svima bude jasnije.

Ispravljeno gore u prvom postu. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd dva pitanja:

1. Gde se radi ugradnja?

2. Za nas neupucene, jel morimoto set od 170e u stvari bixenon, tj i kratko i dugo sa jednom sijalicom i klapnom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Ugradnja je u Zemunu.

2.Sam si sebi vec odgovorio na pitanje,ali da nema zabune to je bixenon, kratko i dugo svetlo u jednom socivu,regulisano klapnom. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:thumbsup: Od sada u ponudi ima i AC xenon setova,sa perfektnim balastima, H1,H3,H7 4300K,5000K,6000K sa 1 godinom garancije po ceni od 50 eur,odnosno 45 eur za clanove FLCS,i ugradnjom od 60 eur,odnosno 55 eur za clanove FLCS :thumbsup:

DSC06885.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diahatsu Sirion ugradjeni Spy LP 108 sa 18 mm sondama!

xnn20.jpg xnn21.jpg

xnn22.jpg xnn23.jpg xnn24.jpg

U toku je ugradnja Bixenon projektora u Fiat Bravo,sa farovima od Fiat Maree!Slike uskoro! :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

san50.jpg san51.jpg

san52.jpg san53.jpg

san54.jpg san55.jpg san56.jpg

Danas je jos jedan punto progledao!

Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skidaš branik na Puntu da bi montirao xenon, ili si nešto još sa farovima radio? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lakse mi je bilo da skinem branik,levi far ok,ali desni izlomim ruke svaki put,zato skinem branik i oduzme mi isto vremena!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako sam dobro shvatio,a jesam,dugo svetlo ostaje da kazemo,prazno. E sad mene zanima da liimas ili postoji mogucnost da tu ugradis day light. U pitanju su mareini farovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dugo svetlo popunjava sijalica,moze se staviti led sijalica da vrsi funkciju day light-a,i da se pali zajedno sa pozicijom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...