Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Prodaja i ugradnja Xenona, parking senzora

Recommended Posts

Interesuje me H7 4300K ksenon set - koji su u ponudi, eventualna garancija i cena sa forumskim popustom?

Kao i isto to, sa ugradnjom na zenomobil C3 1.4 HDi 2007. ?

Hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,Bear ili CPC,uglavnom oba seta su AC,garancija 12 meseci,sa ugradnjom na navedeni model 55e,odnosno 50e za clanove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao,

 

Koliko je potrebno vremena, okvirno, da se ispoliraju farovi i ugrade H1 xenoni u fabricke projektore na Fiat Bravu 2008o godište? Da li bi poliranjem farova moglo i da se sredi to što je i zamućen projektor ili bi morao da zamenim projektore ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari samo pitanje kad je vec tema o svetlima ovde..svako jutro kad upalim kola levo svetlo radi odma dok za desno moram da ugasim pa upalim svetla i onda pocinje onako lagano da se pali i onda radi normalno..posle toga ceo dan kad palis kola svetla oba rade normalno..u pitanju su neki xeoni 6500k bear sa onim pojacivacima komplet sve zajedno me kostalo 30e ..cisto pitam zanima me ako nesto mogu da zalemim da prckam malo lemilicom..

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za punto classic koliko kosta bez clanske karte reparacija farova plus zastita 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se svima sto sam bio malo vise neaktivan na forumu.Radi se punom parom,a ovu priliku bih iskoristio i da kazem da smo na novoj adresi.

Borhesova 27a,Altina/Zemun.

Broj telefona je i dalje nepromenjen 064 174 50 11.

Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obavestenje za sve clanove.

Radionica nece raditi u periodu od 02.08 do 17.08.2017 zbog godisnjeg odmora.

Sa radom pocinjemo 18.08.2017.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baterije napunjene 100%
Zvanicno danas pocinjemo sa radom,godisnji odmor zavrsen.
Termine mozete zakazati na 064 174 50 11.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko moze da mi objasni kako na Fiat punto 2 nastimati da duga svjetla rade na 50% preko dana .Dosadilo mi mjenjati xenon sijalice radi policije i zakona i propadaju mi projektori :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morimoto bixenon projektori h1,xenon set canbus,led set canbus za dugo svetlo,led sijalice migavaca i resistori,farbanje u crno sa komplet reparacijom i ugradnjom svega 250e.Inace oko tog fara ima dosta prepravke da bi projektori legli kako treba,stoga i ovakva cena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, zanima me koliko bi kostala ugradnja Xenona za Fiat bravo 2008, i poliranje farova sa nekom zastitom ? 

Ako moze informacija koje xenone ugradjujes. Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,xenon set sa ugradnjom i 12 meseci garancije za forumase je 50e.Ugradjujem Bear ili CPC,setovi su iskljucivo AC.Poliranje farova spolja sa keramickom zastitom za Bravo je 30e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Ugradnja xenona,plus poliranje farova,nekih 6h rada okvirno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mislis na halogeni far ,pa da sam ubacivao projektore,nisam radio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav. Vidim u temi dosta automobila bez sociva gde si ubacivao xenone, a opet po netu citam nikako ksenoni bez sociva. Zanima me tvoje misljenje, da li je moguce dobiti bolje osvetljenje a pri tom ne smetati drugima u saobracaju ako imas farove bez sociva (konkretno pricam o A3 8p modelu)? Mozda bi ubacio i morimoto, al opet, procitao sam da su ljudi imali problem da udju u Madjarsku, pa ne bi da me to zadesi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,dobiti bolje osvetljenje u odnosu na halogenu sijalicu svakako ubacivanjem xenon ili led seta.Nesmetati drugim ucesnicima u saobracaju bez projektora malo teze.Prelazak preko granice sa obicnim senilom i xenon setom,po principu APP/Ako prodje prodje/,sa projektorima niko nije imao problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/05/2012 at 10:36 PM, steva_anya said:

Da ne spamujem yuhicinu temu [sorry]: sve to stoji, ali ima musterija koje zele da zadrze netaknuto senilo, sto uopste nije retko, u slucaju da se iz nekog razloga "vrate" na halogene sijalice. Rozetni se moze bukvalno sve raditi, ali senilu ne, Imali smo dva slucaja da smo vadili ugradjene projektore, oba puta zbog zabrane ulaska u Madjarsku sa aftermarket ksenonima. Cuo sam da su na nekim prelazima za Italiju takodje poceli sa zabranom ulaska ukoliko su nefabricka ksenon svetla.

yuhice, saljem ti jednu pp.

Na ovo sam mislio. Voleo bi da ubacim i morimoto ali sta cu ako posle budem morao da vracam na fabriku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, ali kako posle da vratim na fabriku ako hocu da idem negde preko.. kontam ako stavim samo ksenone, lako mogu da vratim halogene ako idem preko i da ne razmisljam da li ce me neko cimati. Ovako sa projektorima ne mogu to da uradim a ne znam da li ce me smarati zbog njih, s obzirom da nisu fabricki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...