Jump to content
FAS Goran
dvla

Mašinsko pranje automobila

Recommended Posts

poshtovanje svima!

 

pitanjce:

 dali u Beogradu postoji perionica, kola se dignu na hidraulik i lepo chovek opere auto tenikom "pushkiranja"  odozdole?

 

napominjem da takve perionice postoje (lichno se uverio) u nemachkoj, austiji, shvajcarskoj...

 

unapred hvala na odgovoru.

 

PS

inache toplo preporuchujem perionicu u gosp. vuchica (Beograd)

zeton :50 din./90 sek.

opcije pranja: 1.shamponiranje (topla voda); 2.ispiranje; 3.voskiranje

besplatno: sjaj(zashtita za gume) & osvezivach vazduha ( kabina vozila).

radno vreme: 24/h

 

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko od kolega je skoro napisao da postoji negde u BG (Vidikovac ako se ne varam) samouslužna perionica koja ima kabinu za pranje odozdo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi ,sve perionice na "rotirajuce valjkaste chetke " imaju opciju pranje "odozdo" i to nije problem. zelim da pronadjem perionicu, gde podignem kola na hidraulik i "ispushkiram" ih ja lichno (napominjem da na zapadu takve samousluzne perionice postoje).

 

shta time dobijam:

1. kola mogu da prekontrolishem odozdo, makar vizuelno ( ne dugo jer hidraulik ne drzi beskonachno, da kazemo po zetonu do 2 min. u proseku trebaju ti 3-4 zetona pa ti rachunaj),shto je dovoljno da primetish eventualne nedostake,oshtecenja,koroziju...

uostalom mnogi vozachi podignu kola na hidraulik, samo  da bi prekontrolisali trap kola..a da ih nisu ni oprali.

2. jeftinije je kada ja lichno perem svoje volizilo.

3. lichno zadovoljstvo 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Perionica Auto Centar (7) sedmica kod restorana Balasevic. Ranije je bio i vulkanizer ali ga vise nema zato sad ima 5 mesta za samousluzno pranje.  Zeton je 50 dinara (90 sekundi) sa 3 opcije: samponiranje, ispiranje i voskiranje.  Video sam da ima i usisvanje ali mi do sad nije trebalo.

 

Naravno za one koji nece da sami peru auto jos uvek postoji pranje cetkama za 299 din.
http://www.autocentarsedmica.rs/

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...