Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
limanac91

Bojkot cene goriva

Recommended Posts

Poskupljenje goriva prati rast kursa evra : 151 rsd za litar ED je ustvari 1,36 € ako je kurs oko 111 rsd.

Dakle, nije gorivo poskupelo, nego evro!!! :p

Muka mi je, pa moram iz negative da izvlačim pozitivu - drugčije ne mogu. :welcome:

Jeste tako a da se evro vrati na 100 tesko da ce ED na 136 :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A evro je inace u krizi i u padu u odnosu na svetske valute, pa vi vidite gde je dinar...

To sto je u padu ne mora da znaci da je lose. Jedan od razloga zasto je VW prosle godine prodao najvise automobila u svetu je upravo slabljenje €.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uveliko se desava da natoce pun i zapale! Sto se tice cene i bojkota,kad god bude uvek cu ga podrzati,ali nece to imati znacaja,onaj ko ima bole ce ga resa,pa ce sipati :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uveliko se desava da natoce pun i zapale!

Svratim u petak na MOL na Medaku, nasvirao pun (podrzao bojkot :rolleyes: ), radnik me ne je.e ni 5%, samo gleda sa strane. Taman da krenem da zakljucam i platim, kad jedva cuh kroz otvoren prozor da mi zvoni mobilni. Krenem nazad, kad eto ti ga batica (do malopre nemi posmatrac) za mnom. Nista ne rece kad je provalio da je telefon u pitanju. Nisam znao da je tako ucestalo da bi se oni toliko cimali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uveliko se desava da natoce pun i zapale!

Dok ne krenu akcije kao u Mad Max-u sa otimanjem i presipanjem goriva dobro je :lol:

Inace otisao i plin malo u vis...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam bio do Kraljeva, tamo na MOL pumpi plin 79.90, a u Kragujevcu sam sad evo video 71.00 na nekoj privatnoj pumpi gde toče samo plin...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sad sam isao da sipam plin i ljudi opet ,ali opet(aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa) poskupelko gorivo(plin) 2 dinara,aaaaaaaaaaaaa :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :realmad: :realmad: :realmad::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešto ne primećujem da je manje kola na ulicama. Znači nije skupo :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Subotici ima prilicno manje vozila nego npr pre jedno 2 godine jedino su vozaci izgubili mnogo na kulturi ponasanja u saobracaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešto ne primećujem da je manje kola na ulicama. Znači nije skupo :thumbsup:

da.u pravu si.jos uvek se vozi po jedno u kolima. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma strasno,po bg su i dalje guzve kao da trose vodu, :whistle: meni postalo vise zao da sipam gorivo,kad znam da je 150 dinara :rant: litar eurodizela

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tocim samo kad moram, znam da uvek imam goriva za ne daj Boze, ali auto vozim samo kad mi je potreban, a nekad sam znao da idem u Pozarevac sa drugarima, popijemo kafu pogledamo sta ima i vratimo se. Ko ima neka toci ja ne krivim nikog sto nemam, shvatio sam nazalost na tezi nacin sta znaci kad mi moji kazu da je auto potreba, a ne igracka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma strasno,po bg su i dalje guzve kao da trose vodu, :whistle:

Ja mislim da je vise od 60% tih automobila po BG-u,ustvari sluzbeni automobili ili automobili koje ljudi voze a firma placa gorivo. ;)

Sto se tice Indjije mislim da je manje vise isto automobila kao i pre ovih najnovijih poskupljenja,dok je u nedelju stari put BG-NS bio prepun automobila. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskren da budem, meni je auto potreba i svako paljenje i vožnja je iz potrebe, tako da i da hoću ne mogu da bojkotujem poskupljenje, a da sam protiv njega, naravno da jesam :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo jutros piše nova cena gasa 82 din. ccc

Share this post


Link to post
Share on other sites

E'o ija sam se castio za celih 1000din. GAS-a po ceni od 80,90 po litri! Jos imam racunicu posto sam pre dve godine ugradio uredjaj ali nije to vise takva razlika a i start je mnogo veci! Sad je manje isplativo ugraditi uredjaj a dokle ce tako, mislim dokle ce tako ?! :realmad:

Edited by Mijailović P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo danas gledam cene goriva i ed je 152,a benzin 160 dinara :wallbash: I još čitam u Press-u kako će gorivo morati da ide na 200din po litru da bi smo napunili budžet :wacko: Samo ne znam da li je nekom palo na pamet da li će iko voziti kola po ovoj ceni. Ja svaki put sipam 1-2000din, koliko god koštalo gorivo i svaki put se manje vozim, tako da ta logika o punjenju budžeta kod mene i nema baš smisla..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...