Jump to content
FAS Goran
bojke

Tuning show Budimpešta

Recommended Posts

Naleteo sam sasvim slucajno na netu pa me zanima da li je neko isao pretodnih godina i kakva su iskustva.Ove godine se odrzava od 30.3. do 1.4.Razmisljam se da ove godine odem i eventualno pazarim nesto zanimljivo od tuning opreme posto ima dosta popusta za vreme odrzavanja sajma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost nikad nisam bio, ali drugari koji su bili kazu da je bahato tamo, ne verujem da ce se kod nas u blizoj buducnosti odrzati takva manifestacija, od automobila, preko onih devojaka do ponude opreme i zanimljivih stvarcica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam ja tri puta do sad...Tj. 2 puta u Budimpesti i jednom u Segedinu...Ovo je sad treca ovakva manifestacija,kad su videli kakvo je interesovanje,oteli ovima iz Segedina...Imam gomilu slika...Predobro je...Ne znas sta pre da pogledas...Kola ili Madjarice..Dolaze iz svih zemalja u okruzenju...Bude ih iz Slovacke, Ceske, Austrije, Slovenije..hhehe...Upad je oko 10€...Ove godine su produzili trajanje manifestacije na 3 dana, do sad je uvek bilo 2 dana..Po meni je najbolje otici subotom...Ja idem i ove godine...Evo ga i link za najavu...

bus811.jpg

http://www.carstyling.hu/show2012/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko novca okvirno treba za sve ovo?

Dakle, put, spavanje tu jednu noć (ako se noći), trošak tamo, ne ono da se kupuje ne znam šta ali opet ne i da se kupi jedan sok i tako ceo dan...otprilike da vidimo koliko je to sve, da se malo približi ljudima može li se otići...naravno, više ljudi u jednom autu i podeli se trošak puta... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drumarina kod nas je BG-NS-240 din...NS-SU-330 Din..Vinjeta u Madjarskoj je oko 10€ (to su podigli od Nove godine,sad traje 10 dana)...Ulaznica tamo je,bila,oko 10€..Spavanje imate od 20€ pa na vise...Za klopu tamo se stvarno ne secam koliko je bila,ali imate posle kad se prosetate po gradu,a bila bi steta da se ne pogleda malo grad,Mc Donaldsa i Burger Kinga i kebaba i pizza i svega..To im nije skupo...Mislim da je to to otprilike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

znachi 100 evrica po osobi za dva dana je neki optimum, a troje ili cetvoro po autu da se tale za gorivo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi meni je ovo veoma primamljivo.Resio sam sa drugarom idemo sigurno.Jos kad bi imalo da se kupe Wosner ili Accralite klipovi i klipnjace za moj auto ,to bi bio pun pogodak. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima tamo tuning opreme,ali te specificne,jako tesko..Probaj prvo preko neta naci da li ima neka specijalizovana radnja tamo pa naruci i da te ceka..Madjari su ludi postali za sve vidove tuninga i stylinga....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da ce biti neka firma koja radi takve stvari.Videcemo,ako nista bice sigurno nesto zanimljivo,mozda neki boost kontroler,amortizeri i slicno. :rolleyes:

U svakom slucaju imace sta da se vidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znachi 100 evrica po osobi za dva dana je neki optimum, a troje ili cetvoro po autu da se tale za gorivo...

Bez 200e ne treba ici. Nek ti treba 100e za reziju i bar 100e za kupovinu tamo, inace ces iskrvariti kad vidis sta sve ima a ti bezbanak :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam nasao simpaticnu prodavnicu delova i opreme u Budimpesti, evo link UNIXAUTO. Imaju extra snizenja i veliki izbor, ja sam ih kontaktirao preko emaila, rezervisao robu i kupio kada sam otisao u Budimpestu. Pisem u ovoj temi jer neko pomenu da treba pogledati njihove prodavnice a ova je po meni za svaku preporuku. Npr ja sam kod njih panelni KN filter za Stila kupio za oko 40e ne secam se tacno, to je bilo negde u oktobru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bi trebala neka prodanica tuning opreme ako neko ima dobar link.

Edited by BOJKE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hocemo li da napravimo ekskurziju par dana autobusom? Bilo bi jeftinije. Ako bi bilo dovoljno zainteresovanih moglo bi se resiti. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam koliko se isplati ici busom. Od Beograda do Budimpeste ima 360km, racunicom da se predje oko 800km ukupno plus putarine oko 20e lako se dodje do cifre od oko 100e i da je isplativije otici automobilom. Tri ortaka podele troskove,zajedno sa amortizacojom automobila, siguran sam da je svaki drudi vid prevoza skuplji. Na booking.com se vrlo efikasno moze pronaci povoljan smestaj a dnevni parking kosta oko 10e. Kao sto neko rece izlet do Budimpeste sa jednim ili dva nocenja i sopstvenim prevozom moze se lako uklopiti u 100e po coveku,plus koliko ko hoce i moze za shoping.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ide li jos ko?Ja nocas krecem sa drugarima.Nadam se da ce biti dobro. Bice slika kad se vratimo. :w00t:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam trebao da krenem jutros rano ali sam dobio temperatura pa nisam mogao nikud, znaci poludeo sam :wallbash:

Aj kaci slike cim se vratis da vidim makar deo kad vec nisam mogao da odem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto nisam stigao pre da okacim slike iz Budimpeste ali evo sad nadjoh vremena.Imalo je svasta da se vidi nekoliko najnovijih BMW-a M5,M3 kao i M3 turbo,GPower,Keninseg,Lamborgini,Aston Martin,Imprece,Ferari 430 kao i gomila tjuniranih automobila.

P5190198.jpg P5190199.jpg P5190207.jpg

P5190208.jpg P5190209.jpg P5190211.jpg P5190212.jpg

P5190219.jpg P5190220.jpg P5190222.jpg P5190223.jpg

P5190224.jpg P5190232.jpg P5190234.jpg P5190235.jpg

P5190242.jpg P5190248.jpg P5190256.jpg P5190263.jpg

P5190264.jpg P5190268.jpg P5190271.jpg P5190300.jpg

P5190312.jpg P5190315.jpg P5190317.jpg P5190319.jpg

P5190320.jpg P5190323.jpg P5190324.jpg P5190326.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno bolje nego na ovogodisnjem BG sajmu automobila :ice:

Super su slike, stvarno vredi otici i pogledati.

Nego, interesuje me, ako neko na sledecoj slici eventualno primeti beli Stilo iza chequered flag-a... Kako se montira ovaj znak na prednjoj masci, debadge je out?

P5190317.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost ne,jer ono zbog cega sam ja otisao nije imalo da se nadje. :angry:

Ali je definitivno vredelo oticijer je imal sta da se vidi. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sjajne slike,verovatno je vredelo tamo otici i provesti se,mnogo ekstra auta,a bogami i devojaka,kao ona snajka pored stila :thumbsup::thumbsup:

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...