Jump to content
FAS Goran
MISHONNIUM

P: Lancia Lybra 1.9 JTD

Recommended Posts

Ako nekom treba

Lybra, redovno brizljivo odrzavana, mehanicki potpuno ispravna. Nigde nema pojave korozije.

Uz kola idu 4 zimske gume, nove, vozene jednu sezonu, kao i 4 letnje, takodje nove, vozene jednu sezonu. (usteda 500 eur)

Kola poseduju krovne nosace. (usteda 70 eur)

Instaliran bluetooth handsfree PARROT CK3200 LS Color (u radnji kosta 350 eur) cim udjes u kola, telefon i auto se automatski upare i telefoniras bez ruku :) i nema da te policajac kaznjava.

Auto je bez ulaganja. Uradjen mali servis pre neki dan. Zamenjeni svi filteri (ulje, vazduh, gorivo, klima), zamenjeno motorno ulje, kao i ulje u servo sistemu. Sve ostalo provereno. Zamislite koja je to usteda, nema velikog servisa i zamene svega moguceg.

Znaci nakon kupovine, ostaje vam samo da se vozate, ne morate da menjate nista, gume imate, krovni nosac je tu, handsfree takodje. Kao poklon dajem FM transmiter i fles drajv, da mozete da slusate mp3. CD changer je ispravan i cita sve diskove, originale kao i one rezane. Ozvucenje je BOSE, sa originalnim BOSE pojacalom i subwooferom (zvuk je zaista nezaboravan)

Vredi pogledati auto. Prodajem ga iskljucivo jer mi treba novac, inace ga u snu ne bih prodavao.

DSCF6762_resize.jpg Photo0416.jpg Photo0418.jpg Photo0419.jpg

Photo0420.jpg Photo0421.jpg Photo0422.jpg Photo0424.jpg

Photo0425.jpg Photo0426.jpg Photo0428.jpg Photo0429.jpg

Photo0430.jpg

http://polovniautomobili.com/oglas1878975/lancia_lybra_19_jtd/

Edited by MISHONNIUM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bedak sto je prodajes, a tako si utegao auto. :(

E, da sam sad u fazi kupovine, zavrsili bismo posao za 10 minuta...

Nemoj da spustas cenu ni jedan evrocent!

p.s. nadam se da ce potreba za novcem biti zadovoljena iz drugih izvora...

Edited by djunis82

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izem ti zemlju u kojoj prodaješ nešto tri puta ispod cene...a da ni po toj ceni ne možeš ništa pošteno da kupiš ponovo. Mishonniume dragi, potpuno mi je pozanata ova psiho-filozofija!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E drugari moji, znate kada bih ga prodao da ne moram... NIKADA

Ali kriza je pritisla i mene pa i ja moram da sprovodim drasticne mere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam uzivo auto pre 2 dana (sisao si u moju ulicu po plinsku bocu pretpostavljam) i mogu reci da je auto zaista perfektan :) mene je moj punto toliko kostao pre godinu i po a nije ni blizu takav auto :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena upravo skocila na (od strane druga Damjanovica) predlozenih 4000

Video sam uzivo auto pre 2 dana (sisao si u moju ulicu po plinsku bocu pretpostavljam) i mogu reci da je auto zaista perfektan :) mene je moj punto toliko kostao pre godinu i po a nije ni blizu takav auto :wallbash:

Jeste, isao sam da kupim plin. Jesi video kakav lepotan. Srce me boli. :no

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije dozvoljeno davati komentare tipa ''previše je to skupo...ima na Bubnju jeftinije...pogledaj koliko drugi traže'' ili sl.

Prosto, onaj ko je kupac...on će se cenkati i dogovarati sa prodavcem. Onaj ko to nije, već bi samo da eto...napiše komentar na neki oglas...neka zaobiđe temu.

Nema komentarisanja cene u bilo kom smislu.Sigurno niko od vas ne bi voleo da sutra neko drugi takvim komentarima krene da ''ubija'' mogućnost vaše prodaje...iako niti je ozbiljan kupac, niti ga zanima to što prodajete, ali eto...piše mu se komentar

Sve ovo piše i gore pre postova... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neverovatno ali od kako sam podigao cenu poraslo i interesovanje. Zovu kao ludi a dvojica dosli da ga gledaju. Naravno, ostavicu ja tu lufta za pregovore o ceni.

Cena je sada 3900.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spustam cenu na 3600 eur. ali bez zimskih guma i krovnog nosaca.

Edited by MISHONNIUM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pročišćena tema, plus:

Nije dozvoljeno davati komentare tipa ''previše je to skupo...ima na Bubnju jeftinije...pogledaj koliko drugi traže'' ili sl.

Prosto, onaj ko je kupac...on će se cenkati i dogovarati sa prodavcem. Onaj ko to nije, već bi samo da eto...napiše komentar na neki oglas...neka zaobiđe temu.

Nema komentarisanja cene u bilo kom smislu.Sigurno niko od vas ne bi voleo da sutra neko drugi takvim komentarima krene da ''ubija'' mogućnost vaše prodaje...iako niti je ozbiljan kupac, niti ga zanima to što prodajete, ali eto...piše mu se komentar

Sve ovo piše i gore pre postova... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...