Jump to content
FAS Goran
kole

Sitne temperature / zima nas je opet iznenadila?

Recommended Posts

Tu niko nikada nije parkirao od kada je padao sneg. Ima ga do kolena. :thumbup: Još kako je bio ispod kola, svuda...Auto nije hteo da se mrdne ni napred ni pozadi nakon lopatanja ovog snega okolo, ni makac. Lopata ima i drugi kraj :D , pa sve ispod kola sa jedne, pa sa druge strane udaraj i razbijaj sneg ispod Stila, koji sam onda izbacivao napolje. Bez razbijanja tog snega ispod, Stilo ni da se pomeri.

ma da li si ti siguran da je to samo zbog stila? mislim, znas ono, u rukama mandusica vuka svaka puska ubojita :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja sam, bre, ubedjen da sa ovim zvanicnim podacima lazu za BG... Isto kao i leti kada umiremo na onim vrucinama (rado bih se sada menjao).

Nemoguce mi je da je u BG jutros -15 (najavljeno najhladnije jutro), a u Obrenovcu ili Bataji recimo zvanicno -27.

Sta vi mislite o tome?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam imao priliku da se ceo dan vozikam (ne nisam ja vozio) sa policijskim Pajerom na relaciji Beograd - Crna Trava - Zlatinci - Surdulica - Beograd a sve to na temperaturama od -10 do -20.

Kada se islo iz CT za Surdulicu islo se nekim lokalnim putem koji je bio ociscen kao metlama, ali za oci prelepo, Pajero 4x4 je bio na visini zadatka a tempo kojim je vozeno je bio kranje dobar...sve u svemu prelepo iskustvo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema neke slidze sneznih krajolika sa juga Srbije za kolege forumase :crybaby: ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nova godina 2003. temp -32 negde kod batajnice, ledi nafta u rezervoaru autobusa i isti staje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema neke slidze sneznih krajolika sa juga Srbije za kolege forumase :crybaby: ?

Nisam imao sredstvo za belezenje slika... :( mozes da zamislis koliko je meni tek krivo :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

pre 2 dana kod sebe sam izmerio

IMG20120208_002.jpg

kao po obicaju kod stila neka lampica mora da se upali :thumbdown: nemojte zameriti, datum je bio pobrljavio kad sam palio auto.. :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nećete verovati, meni se desilo isto što i prošle godine kad sam po snegu okretao pod ručnom, ugasio auto i stajao je jedno sat vremena, da krenem - ni makac, reko šta je sad, aj opet - puče nešto od napred...i tako naredna 3 paljenja...

Setih se onda...ladno mi zalepe pločice napred na kočnicama jer pri okretanju na snegu dosta snega uđe kroz felne, jel se dešavalo još nekom ovo?

Ne bih bio siguran da je to da mi se nije desilo i prošle godine, i sve dok ne izbacim sav sneg iz felni to nastavi da se dešava sledeće paljenje, a muka ga izbaciti, sve onom četkom udaram po rupama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se to isto desava ovih dana, ali ne moram da cistim, sam odma otpusti, samo pukne kad krenem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pukne da, nije baš prijatan zvuk, a moram da čistim ako ne želim da i sledećih nekoliko kretanja puca nakon što je stajao ugašen :(

Jel moš tako da se ošteti pločica ili disk?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pre 2 dana kod sebe sam izmerio

IMG20120208_002.jpg

kao po obicaju kod stila neka lampica mora da se upali :thumbdown: nemojte zameriti, datum je bio pobrljavio kad sam palio auto.. :question:

samo ti drzi gorivo na rezervi, dobro ti jos nesto nije pobrljavilo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...