Jump to content
FAS Goran
chela

Švabe vs Žabari

Recommended Posts

Cestitke Boki i od mene, odlican izbor, pa jos i Avant po mom ukusu :thumbsup:

Neka te lepo i dugo sluzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:majkl_dzekson_jede_kokice_u_svakoj_temi_u_kojoj_neko_pokusava_oktopodu_da_obajsni_da_nije_u_pravu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

oooooooooooooooo aman vise dosta ! Nesho prestani da ubedjujes ljude kako je Fiat bolji i jeftiniji ili sta vec :) i to na Fiatovom forumu :) OMG :)

Ostali: vec sam rekla, pustite coveka nek vozi sta mu se svidja i skinite mu se sa grbace.

Kao pricom cete nekog ubediti da se vrati na Fiata il predje na Svabe. Budalastina.

Evo ja recimo: vozila svasta nesto u zivotu i sam bog otac me ne bi naterao da opet vozim golfa :) bilo kog:)

stvar ukusa zaboga, moze analiza koje cega da mi kaze da je bolji il gori , ma ne bitno, ne mi se svidja i tacka. Isto kao sto je za mene Dacia socijalan auto zamena za nekadasnjeg keca, isto tako socijalnog, (bez da se vredjate) i taman da mi ga neko pokloni samo sa kesom na glavi da se provozam kako mi je odvratna.

Sve ovo sto mi vozimo je manje vise socijala bre a vi navrli da se ubedjujete oko cega ???

Ja volim Fiata ovog mog, kad premestim dupe u nesto bolje volecu i to :) cilj je samo da ne spadnem na losije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...vec sam rekla, pustite coveka nek vozi sta mu se svidja i skinite mu se sa grbace.

Kao pricom cete nekog ubediti da se vrati na Fiata il predje na Svabe. Budalastina.

Pogrešno shvataš priču na ovoj temi. :thumbup: Ova bi tema služila za zezanje i šalu (kao što je i počela), da se nisu pojavili stavovi tipa ae da poredimo Punto i A4, ae da poredimo Stilo i A4, neke druge bajke o intervalima za veliki servis od 180.000 kilometara i sl... :thumbup:

Više puta je napisano od strane više ljudi da se ne poredi Fiat i Audi, da se uopšte ne može porediti da li je A4 bolji od Stila, itd... To su sve razumni, utemeljeni stavovi. Nisu oni izvor priče na ovoj temi.

Izvor priče na ovoj temi su poređenja koja sam gore pomenuo...koja nisu optimalna i eto do kakve diskusije onda dovedu...da nekome treba da se objašnjava da ne može da se poredi ono što je taj čovek uporedio po 100-ti put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Ajde pošto se i Neša isprimao :D da malo zaključamo temicu do recimo sutra u ovo vreme... može? Super, hvala :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel u svoje vreme Lybra bila skuplja nego Marea?

Svojevremeno Marea u HLX opremi,ne verujem da je kostala preko 22 hilj evra,mozda plafon 24 hilj :huh: .

a Lybra je u boljoj opremi,na primer ovoj,pod nazivom Emblema:

http://www.lancialybra.com/eng/modelli/pop_lybra/index.htm

sa 2.4 JTD motorom isla i do 28-29 hilj. evra,pa i preko :whistle:,zavisno od opcija ,evo kakve su joj cene bile u Nemackoj,2003-e godine :coffee: :

"Der Preis für den Lancia Lybra Executive als Limousine beträgt im Falle des Benziners 27.400 Euro; der Executive Berlina mit Common-Rail-Turbodiesel kostet 29.100 Euro. Den Lancia Lybra Executive Station Wagon bieten die deutschen Lancia Händler zum Preis von 28.400 Euro als 2,0-Liter-Benziner und für 30.100 Euro als 2,4-Liter-Turbodiesel an."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je poredjenje punta i audi a4 jako smesno, sve u svemu dupe i oko, hteli to neki da priznaju ili ne a ko kupi polovan auto koji je kao nov kostao preko 30000e mora da predvidi da je taj auto sacinjen od delova koji su mu zbirno formirali cenu pa ti vidi sta vozis...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do sada sam vozio 7 auta, 2 Francuza, 2 Italijana i 3 svabe. Iz mog iskustva Italijani su mi uvek pruzali vece zadovoljstvo u voznji, a kod svaba je bilo manje kvarova bez dileme. Francuzi su nesto izmedju i skoz su mi ok i ako i njih ljudi ne gotive previse, kao ni Italijane. Auto vozim da mi pruzi neko zadovoljstvo, zato sam opet kupio italijanskog petaka i ako postoje razne price o njima, kad cujes zvuk zaboravis i koliko trosi i koliko je skupo odrzavanje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha gde li sam ja pogresio kad ovu temu nisam do sad video. :) Sad toti zamislja onog njegovog sivog sa korozijom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeeesteee... Slikali Golfa 3, pa na kraju gepek od petice, šatro da ispadne isti auto

Ko garantuje da ono na slikama nije Danteov teget Stilo, sa VW felnama od njegove devojke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...