Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Zverkan

Yugo 55 By Zverkan :)

Recommended Posts

Evo ovako, ovo je moje drugo vozilo, tacnije prvo, napravljeno od 0, auto koji je redjen 1 godinu u 7 meseci, da bi doslo do konacnog izgleda koji cete i sami videti, sve radove sem farbanja sam radio sam, komplet limariju, zastitu i pripremu, sklapanje i rasklapanje auta, pa slike ce reci sve :)

29042010992.jpg 29042010993.jpg

DSC03642.jpg DSC03641.jpg 310720101063.jpg

070820101110.jpg 121120101236.jpg 190746_1858995751075_1126332479_2288334_3133332.jpg

DSC04219.jpg DSC04388.jpg DSC04385.jpg

DSC04396.jpg DSC04434.jpg DSC04435.jpg

DSC04440.jpg DSC04420.jpg DSC04419.jpg DSC04441.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast!

Odlican posao si uradio. Hehe trebali bi da te zaposle u Fiat-u kao eksperta :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast, odlicno!!!! boja je fenomenalna, jedna od dve moje omiljene. svidja mi se sto si sve ostavio fabricki (skoro sve), nisi se bavio smajlingovanjem. koliko te izaslo sve, ako nije tajna? moram priznati da mu ljubicaste felno dobro stoje mada mi nikad ne bi palo na pamet da ih tako uradim, jel ostaju takve? aha! brisac ko kod fiat uno, ne volim takve modifikacije ali kada se ne pretera sa budzenjem onda ovakav detalj ostavlja skroz pozitivan utisak. sedista samo da sredis malo, mogu li da se istapaciraju (mozda moze samo ti bocni delovi sto podupiru da se urade u eko kozu npr...) pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prelep je, bas mi se svidja taj jedan brisac!! Same felne i boja istih mi se uopste ne svidjaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedan od top 5 jugica u NS

sto se izgleda tice, sve je cista 10. Felne i boja su apsolutno slag na tortu, sa sve jagodom na vrhu.

kad se prolepsa vreme, javi se kad se bude okupljala nsautoforum ekipa, pa da padne neko propisnije fotkanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala drugari na pohvalam, sto se tice toga koliko je auto izasao ne znam ni sam tacno, ali neka okvirna cifra je 3000e, s' tim da je sve NOVO stavljano na njega, pocev od prednjeg trapa, amortizeri, spone, letva, ramena, lezajevi, gumice balans stangle, diskovi i celjusti NT sa vecim precnikom diska, cevi i creva od kocnica na sva 4 tocka, nazad amotrizeri, glavcine sa lezajima, pakne, dobosi, viljuske, sajla rucne, nocaci motora sva 3 nova, to su neke stvari sto se secam napamet, a bilo ih je dosta, jednostavno pravio sam auto za sebe i nisam zalio nista, sto se felni tice, kupljene su u takvoj boji a ja nisam stigao da ih ofarbam od posla i zurbe u kojoj je auto sklapan jer mi je trebao auto a predhodni sam proda, tako da docice tu ili 14-ice, ili ce ove biti ofarbane u adekvatnu boju, naravno samo srce, rub ostaje poliran :)

@Yugisa

NApred je spusten sa tvrdo punjenim kracenim amortizerima, i oprugom od fice koja je secena 1.5 krug, da bi lepo mogla da se nategne na atortize i da ne stosuje u krvinama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...