Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Zverkan

Fiat Mare SW... My Sexy Wagon

Recommended Posts

Super izgleda, nisam mogao da predpostavim da ovako lepo moze da izgleda felnama.. :thumbsup: Svidja mi se sve sto si rekao da planiras da uradis na autu vizuelno, pogodio si 100%, ali po meni to i nista bukvalno vise, eventualno xenon. Ja bi licno stavio pozadi 215-45-17, a napred 40...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videcemo kad sve to smontirm kako ce izgledati, mada ne bi trebalo da bude lose, sto se tice guma napred idu 205-40-17 pozadi 215-40-17 to je za sad, a Xenone ima vec od prvog dana, to je vilo nesto sto je prvo stavljeno na auto :) ostale slike uskoro :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i svezih slika, felne manontirane, moja vizija se ispostavila dobrom, izgleda bas kako sam i zamislio :fun:

26052012029.jpg 26052012030.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stakla idu obavezno na tamnjenje, dolaze crvene opruge da ga malo prizemljim, i da ofarbam dodje delove branika i pragove, i sto se tice spoljnjeg izgleda nista vise se nece menjati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kako sam je video u novom izdanju sa 17"felnama samo na nju mislim nesto... bas mi se uvrtela u mozak. :) Imao je drug 2,4td dobra je bila sa fabrickim al.felnama, ali nismo imali ovakvu "viziju" :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekako kad je sve sad ovo leglo, auto mi se bas bas dopada, jednostavno sam odusevljen kako izgleda, al bice jos lepsa :)

Evo jos koja slika, posto sam oprao auto i slikao kako bog zapoveda :D

DSC04755.jpg DSC04758.jpg DSC04759.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovako da malo osvezim temu, auto juce spusten, crvene opruge su odradile svoj posao, auto sad ima pravu visinu...

Usput je uradjen veliki servis, zamenjeni kaisevi, vodena pumpa, roleri, soaneri, filteri, ulje, tako da sto se tice i toga sad sam miran neko vreme :D

Evo i slika auta sad kad ej spusten :laughing:

16062012043.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto sam i obecao, danas i stakla odradjena, ostala jos jedna stavka na spisku sto se tice krajnjeg izgleda auta a to je da se ofarbaju pragovi i donji deo zadnjeg branika kao i prednji branik tacnjije donji deo gre je crn, i to je to od mene za njega sto se tice zacrtanih planova za sad, za ubuduce cemo da vidimo sta ce mi pasti jos na pamet :D

evo koja slika... :)

DSC04765.jpg DSC04766.jpg DSC04767.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako drugari juce odem da sredim klimu, posto nje htela da radi, mada ni sad ne radi, ali smo bar ustanovili u cemu je kvar, crkao je presostat a posto je subota popodne bila nije bilo gde da se uzme drugi pa je to ostalo po strani, a usled silnog nerviranja oko svega toga na kraju zavrsetka radova pao je Chip :) nista specijalo jak, ali dovoljno za moje potrebe, auto se ponasa nenormalno divljacki, od 2000-4000 obrtaja zivi, po putu se ne moze navatati, posebno me odusevilo to sto 17"-icu vrti kao lud, u principu sam prezadovoljan, neka procena drugara sto je uradio ovu modifikaciju je da smo dobili minimum 20-25ks sto je jako lepo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je sigurica, onda je izgubio :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vule nije mi bitno da li je to tacno toliko koliko pise ili je manje, bitno mi je da auto ide lepo, a ta trkanja i te zavrzlame mene ne zanimaju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast za auto,sredjen u fullu vizuelno,jos i taj chip...gde ces bolje....gde ces vise :unworthy: :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...