Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Zverkan

Fiat Mare SW... My Sexy Wagon

Recommended Posts

E ovako malo novosti, cisto da osvezim temu, posle predjenih 10000km od kupovine dosao redi i na kvacilo, zamenjeno komplet sve, ceo set kvacila, i zamajac, a glavni uzrok crkavanja svega toga je taj sto je lezaj spojnice menjaca se rasuo, sreca u nsreci je sto ni jedna kuglica nije upala medju zupcanike, sto znaci kad se on raspao osovina je dolila luft, unistila semering koji je izbacio ulje i nakvasio lamelu sto je uzrokovalo klizanje kao da je lamela gotova, tako da sad sve ima novo, prvi utisci su vise nego odlicni, cekam malo da ulegne i onda da probam kako auto ide :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ekstra je Marea...koje si opruge kupio?? mislio sam i ja malo da spustim, ali sve se bojim da nece zapinjati???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo posle duzeg vremena da se oglasim, kao stos am rekao u prethodnim postovima za sad zadnja stavka je odradjena, ofarbane su pragovi, zadnji branik donji deo, prednji branik i hauba, celokupna zamisao je sad ok, stim sto su sad zimske gume sa 15-icama na vozilu, kad 17-ice dodju bice to sasvim druga prica, evo jedna slika sadasnjeg stanja :)

26012013084.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zverkane video sam ja tvoj auto u gradu čak sam i razmišljao da te zovem da trgujemo pre nego što sam ja kupio moju. No dobro bilo prošlo. Auto je prelep samo meni se lično nesviđa kako si farbao felne, ja bi ono unutra ostavio crno ali o ukusima ne vredi raspravljati neko voli crne neko plave, Autu baš leže 17-ke felne nisam mogao ni da zamislim da tako može da bude lep sa tim točkovima od stila, bacio si me u trip da nabavljam felne od dvovratnog stila :laughing: :laughing: :laughing: ,Ja bi joj ofarbao i one plastike oko zadnjih stopova i sanke, onda bi bila tuto kompleto, inače i ovako je brutalika.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hteo sam da ostavim sto vise fabricko stanje, da mnogo ne filozofiram, zato su felne i ofarbane u sivo, a ne u plavo kako ti kazes :D

Plastike oko zadnjih svetala ce isto biti ofarbane i skije na krovu ali na prolece, sad je hladno, i ovo sam sve radio na brzinu zbog posla jer mi treba auto stalno, imao sam lufta pa sam ovo odradio :)

A od prodaje sad nema nista, bar neko vreme, sredio sam sve sitnice oko farbarije, registrovao auto, tako da mi se ne isplati da je dam za neke sitne novce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam CRNO one unutrašnje delove felne sa samo krakovi ostanu srebrni ali tako je kako je i ovako je ekstra!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam na sta si mislio, ali mislim da nebi doslo do nekog efekta, ubilo bi izgled same felne, ovako je sasvim zadovoljavajuce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je ispalo, kazem lepo o ukusima ne vredi rasprvaljati, meni su te felne ekstra svakako jedne od najlepsih , ja imam one standardne kao tvoje zimskeali nemam te cepove a ni nemam ni najmanju ideju gde to nabaviti ako znas gde ima molim te javi mi, 4 komada mi trebaju fino ću da platim. Mada vidim da je tvoja Marea sa webastom i šiberom što je prava retkost.Zaista je lep auto šteta bi ga bilo sad prodavati....

Edited by -Jovan-FF-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma naravno, meni je auto dosao sa tim felnama 15-icama, imam 3 cepa, 2 valjaju, 3-ci nema onu zicu sto drzi kopce pa stoji u kaseti, i ja isto trazim te cepove, ovako sa dva mi je skroz losa variajnta, nervira me, da ima Webasto, siber i klimu, fabricki alarm i centralnu, podizanje prozora i zatvaranje sibera preko daljinca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jovane, budi bez brige...nisam zaboravio na čepove....ako slučajno naletim, javljam vam obojIcI! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Divan si Maki e svaka ti dala ono što tražiš u ogromnim količinama da prosto dehidriraš, i da ti bog da zdravlje i sreću i što više da devojkama sunčaš tabane na mesečini!!!

Zverkane a i ti buraz ako naletiš na više čepova nego što ti treba javi molim te!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko pre naleti javlja drugom, nema brige :)

Mada znam gde ima par komada sto imaju sve, ali nisam isao u tu lopovsku skolu, mene bi odma ufatili :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala s@le :)

I da konacno posle godinu dana sam uspeo i znak da najdem, inace ovaj znak pasuje sa haube Punta 2 tj. isti je :)

28012013087.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da malo temu dignemo iz mrtvih :)

 

1016442_773713099306764_1910247784_n.jpg1780872_773713125973428_484974472_n.jpg1620624_773713192640088_1311351349_n.jpg1655985_773712559306818_1994913704_n.jpg1794524_773713232640084_638726600_n.jpg

 

P.S. Auto nije vise u mom vlasnistvu, ali kao da jeste, kum se voza sa njom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...